Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 101010101

DOBRE SZKOLENIE KOSMETYCZNE POLECAJCIE!!

Polecane posty

Gość kamra m.
3 tygodnie temu skończyłam zawodowe szkolenie stylizacji paznokcia w New nails, nie było łatwo, bo masa nauki, po 10h dziennie, ale ukończyłam szkolenie. Nie mam jeszcze pracy, ale udało mi się zdobyć praktyki, które zaczynam od poniedziałku. Co będzie dalej - zobaczymy. Babka z salonu była pozytywnie zaskoczona tym co potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!! Jeśli jesteście zainteresowani szkoleniami kosmetycznymi zapraszam do odwiedzenia strony www.amber-kosmetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala77
W Warszawie Narbutta 77, Cud Piękności - salon, ale fajnie szkolą. Mam za sobą szkolenie z mezoterapii igłowej. Bardzo fajnie prowadzone. Mam w planach też kurs makijażu permanentnego - koleżanka własnie skończyła, mówi że super, i na sztucznej skórze i na modelkach. Alka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaa85
Ja swój kurs wizaży zrobilam w Akademii Szkoleniowej w Koszalinie, i powiem szczerze że byłam zadowolona. Dobry program i nauczyciele z dużą, fachową wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielka1313
Ja mogę polecić świetne kursy kosmetyczne i nie tylko u Pani Aleksandry Góreckiej. Kobieta super, potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć i robi to w taki sposób, że chcesz, czy nie , musisz się nauczyć. Ponadto jest znana z tego,że robi doskonałe makijaże, zarówno zwykłe, jak i te permanentne,najlepsze w kraju. Ja wszystko, co umiem, zawdzięczam właśnie tej miłej i pogodnej kobiecie. Chcesz dowiedzieć się więcej o jej ofercie, odwiedź stronę http://www.akademia-szkoleniowa.pl/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnnaa
Ja co prawda u pani Aleksandry Góreckiej na szkoleniu nie byłam, ale pojechałam do Koszalina do jej Akademii na kurs kosmetyczny, który prowadziła jej pracownica, inna pani Ola. Piękny salon i przemili ludzie, już nie mówiąc o profesjonalizmie. Gdy ukonczylam kurs i otrzymalam certyfikat i referencje nie mialam problemu ze znalezieniem pracy jako kosmetyczka. Z tego co zaobserwowalam pani Ola Górecka jest dużym autorytetem w dziedzinie szkoleń kosmetycznych i makijażu permanentnego, wiec jesli ktos mysli poważnie o swojej edukacji, to na pewno proponuje to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania majksik
Najpierw zastanów się nad tym, w czym możesz się odnaleźć, do jakiego tematu rzeczywiście się nadajesz, bo wcale nie każdy może robić paznokcie czy masaże. U mnie najwięcej dały zawodowe szkolenia stylizacji paznokcia i wizaż, na to mam najwięcej klientek, tak już od dawna. Uczyłam się w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 10
Wszystkie poważnie traktujące się kosmetyczki powinny udoskonalać swoje umiejętności. Ja zdecydowałam się na szkolenie w Akademii szkoleniowej w Koszalinie . I nie zawiodłam się. Było tam wszystko czego oczekiwałam po takim szkoleniu. Na prawdę cudowna sprawa. Będę polecać tylko tą Akademie bo od Pani Paszek to co się tam dowiedziałam świetnie pomaga mi w pracy. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtuś
Ja z mojej strony mogę wam śmiało polecić Łódzką szkołę Piłsudskiego,mają u siebie zajęcia z kosmetyki i wizażu. Ja byłam w drugiej grupie – na fryzjerstwie, ale miałam kontakt dziewczynami i były zadowolone zarówno z zajęć jak i z prowadzących:) Wiem, że spora część z nich zaczęła pracę już trakcie kursu, tak żeby po zakończeniu mieć już jakieś doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie z kolei swiezo po szkoleniu z zakresu medycyny estetycznej - http://pimik.pl fajna sprawa, bo dużo praktyki, a to wg mojej opinii najważnejsze w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatsamu
Wszystkie skzolenia kosmetyczne zrobisz w Akademii zdrowia i urody w POznaniu. Wedle życzenia, tydzień , miesiąc, pół roku, rok, wszystko co zorganizują. Bo skzoła trwa 2 lata, ale w swoim tempie możesz to zrobić szybciej , jeśli nie musisz robić państwowego papierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daphnee
Szkolenie z permanentnego u Aleksandry Góreckiej. Sama uczyłam się u niej i mam świetne wspomnienia z kursu, a poza tym bardzo dużo się nauczyła- wizaż, pigmentacja, dobór barwników i wiele więcej. Poza tym ona naprawdę chce,żeby osoba wychodząca z jej kursu posiadała ugruntowaną wiedzę, nie próbuje wciskać jakichś urządzeń itd. Ogólnie bardzo fajna z niej trenerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Olimpię Rybacką ma prawie wszystkie szkolenia i niektóre bezpłatne pracuje też dla firm jako instruktor. Jest z Olsztyna dużo ogłoszeń ma na tablicy www.akademiapiekna.eu korzystałam ze pokazu w szkole polecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania majak
Beauty Lux - w zasadzie wszystkie - od paznokci, po spa. I tak na prawdę można się u nich nauczyć wszystkiego pod tą branżę. W ciągu roku zrobiłam trzy szkolenia - z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam na paznokciach nie znam się za bardzo, coś tam je podmaluję ale to tyle w tym temacie. Kamra m podziwiam że szkoliłaś się akurat z paznokci. Mnie fryzjerstwo wciągnęło i nie było zmiłuj musiałam iść na takie szkolenie i polecam wam kursy w Select , ja akurat tą szkołę jestem bardzo zadowolona że tam się szkoliłam. Dawali nam niezły wycisk na zajęciach ale dzięki temu wyszłam z głową pełną wiedzy i fachem w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania balik
Wycisk? Ja wszystkiego nauczyłam się w new nails, szkolenia zawodowe. Pracy faktycznie mnóstwo, program długi, wiele tematów do opanowania, ale faktycznie się udało. W zasadzie udało się idealnie opanować zawód. Pracowaliśmy na bardzo dobrych kosmetykach, a jednak największe wrażenie robią instruktorzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adanika
Dziewczyny - każda z nas pracująca w branży doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w tym zawodzie liczą się konkrety. Nie jakieś śmieszne papiery tylko konkretne umiejętności. I właśnie mając te umiejętności można w końcu coś sensownego osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania madzikos
Najpierw odpowiadajcie sobie na pytanie - co tak na prawdę potraficie? Bo jeśli umiejętności macie niewielkie to na prawdę takie szkolenie będzie nic nie warte. Do zawodowego szkolenia należy podejść z odpowiednim zaangażowaniem, inaczej po prostu to nie przyniesie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcianna
Zawodowa stylizacja paznokcia w new nails - mistrzostwo świata, zdecydowanie najlepsze tego typu szkolenie z jakim się spotkałam w Polsce, a trochę już ich przeszłam. Największy plus - jakość, kosmetyki, długi program, ale to również nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flowera
A co sądzicie o Speak Up? Mają dobre opinie, ludzie chwalą, że fajne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania madzikos
Koleżanko - to prawda. Pracy moc, ale mega program, małe grupy, bardzo dobre kosmetyki i odpowiedni prowadzący. Moim najlepszym wyborem życiowym była rezygnacja ze studiów. Pewnie gdyby nie to, to bym siedziała gdzieś na kasie w markecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badracena
O ile macie jakieś minimalne przygotowanie to od razu zawodowe w new nails. Jeśli zaczynacie od całkowitego zera to jednak na początek szkolenie domowe, bo jednak opanowanie zawodu wcale tak proste nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badracena
O ile macie jakieś minimalne przygotowanie to od razu zawodowe w new nails. Jeśli zaczynacie od całkowitego zera to jednak na początek szkolenie domowe, bo jednak opanowanie na szybko szkolenia zaawansowanego jest bardzo trudnym zadaniem i wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz byłam kilka razy na szkoleniach organizaownyc przez PIMIK. Dzięki nim nauczyłam się bardzo wiele i teraz ta wiedze mogę wykorzystać w swoim salonie. Tu http://pimik.pl/ sa dokladne informacje i warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla kosmetycznej i nie tylko są organizowane ciekawe szkolenia i kursy w Krakowie w szkole www.artystyczna-alternatywa.pl Warto się na takie cos zapisać ze względu na własny rozwój i podniesienie kwalifikacji- co zawsze może wiązać się z podwyżką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalbik34
Mi wystarczył kurs w gowork. Ewentualnie jak będę rozszerzała swoje usługi to pewnie też się zdecyduję na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja kabik
Beauty Lux jest ok, ale to od czego zaczynacie zależy od tego co umiecie. Bo jeśli nie macie wielkiego doświadczenia, nie macie odpowiednich umiejętności, to trudno oczekiwać, abyście od razu ruszyli na szkolenie zawodowe. Ono nie da wam profitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcesik
Kluczowa sprawa to rozpoczynacie pracy od odpowiedniego etapu, nie na zasadzie robimy wszystko i nic - nie masz doświadczenia żadnego to lepiej rozłożyć szkolenia na partię. Zawodowe to jednak spore wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduZZza
Ja bym się tam mocno nie stresowała zawodowymi, o ile własnie takie przyjmiemy podejście, najpierw podstawy, później dokształcanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×