Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 101010101

DOBRE SZKOLENIE KOSMETYCZNE POLECAJCIE!!

Polecane posty

Gość gość
Szkolenie kosmetyczne - zdecydowanie polecam ten kierunek, bo to zdecydowanie najłatwiejsza droga do zawodu kosmetyczki. Szkolenia w Beauty Lux są naprawdę wymagające, ale pracujecie w małej grupie, na porządnych kosmetykach i absolutnie nie ma tutaj mowy o straconym czasie. Pewnie, że nie będzie łatwo, bo jednak zakres materiału duży, ale wyjdziecie od nich z konkretną wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o studiach kosmetologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczestniczyłam w bardzo dobrym szkoleniu kosmetycznym w Lukomades. Kadra prowadząca była dobrze przygotowana i doświadczona. Chętnie dzieliła się praktycznymi wskazówkami przez co szkolenie było bardzo wartościowe pod względem umiejętności praktycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Beauty Lux. Zrobiłam u nich wizaż i stylizację paznokcia. Wyszłam na tym zdecydowanie na plus, chociaż wymagało to ode mnie sporo pracy. Szkolenia nie były proste. Poznałam wtedy wiele fajnych osób. A droga przez szkolenia zawodowe jest zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na zdobycie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux - powinno być OK. Zrobisz zawodowe szkolenie i w krótkim czasie zdobędziesz zawód. W tej branży wejście na wysoki poziom trwa. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie. Na pewno ta branża wymaga zaangażowania. Można stosunkowo szybko wejść na fajny poziom, ale nic od razu. Nie każdy jest natychmiast gotowy na zawodowe szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre szkolenia ma Perfect Glamour z Wrocławia. Ja jestem bardzo z nich zadowolona. Mają bardzo rozbudowaną ofertę szkoleń z makijażu permanentnego. Jakiś czas temu skończyłam kurs I i II stopnia makjiażu permanentnego - https://www.perfect-glamour.pl/szkolenie-makijazu-permanentnego-i-i-ii-stopnia.html bardzo dobry kurs, dużo się nauczyłam. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Perfect Glamour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Beauty Lux i szkolenia zawodowe. U nich faktycznie uczą zawodu, uczą konkretów, tam nie ma straconego czasu. Pod tym względem w ostatnim czasie wiele się zmieniło. Studia to bzdura, a za to porządne szkolenie zawodowe jest w stanie naprawdę w krótkim czasie wszystko załatwić. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wam polecić odbycie kursów i szkoleń w Krakowskiej akademii Kosmetycznej www.kak.edu.pl Ja odbyłam tam szkolenia związane z wizażem i makijażem permanentnym. Firma ta oferuje również darmowe szkolenia, o których możecie poczytać na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam szkolenie w beauty lux. Organizują to na bardzo wysokim poziomie, wszystko jest tam pod każdym względem dopieszczone, ale przede wszystkim chodzi o poziom nauczania. Przecież pod tym względem to jest zupełnie inna liga. Szkolenia są długie, wymagające - wcale nie tak łatwo o ich zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldero

Beauty Lux - zdecydowanie ich polecam. Dlaczego? Z wielu powodów, ale głównie chodzi o to, po szkoleniu faktycznie zdobywacie umiejętności, a nie jedynie papierek. Siedzimy w tej branży od dosyć dawna i całkiem nieźle nam to idzie.

Nie ma łatwiejszego sposobu do nauczenia się zawodu, w małej grupie, z porządnymi kosmetykami.

Ale kto siedzi w branży, ten dokładnie o tym wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja potwierdzam, że beauty lux ma doskonały marketing szeptany. Poza tym tak sobie, duże rotacje prowadzących (płacą słabo) , przegadane szkolenia, za mało modelek i za duże grupy szkoleniowe. Ale promują się świetnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pateros

A na jakim szkoleniu byłaś, że miałam dużą grupę? Na paznokciach miałam 3 osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałam bardzo fajne kursy uzupełniające od Silcare. Były z tego co pamiętam z przedłużania paznokci, zdobienia i z hybryd i żeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka
Dnia 31.12.2018 o 08:01, Gość pateros napisał:

A na jakim szkoleniu byłaś, że miałam dużą grupę? Na paznokciach miałam 3 osoby. 

był to zawodowy kurs kosmetyczny... może na paznokciowych jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2019 o 14:20, allta napisał:

Dobrą szkołą kosmetyczną, która posiada ciekawą ofertę kursów kosmetycznych jest www.beautyexpert.edu.pl Firma ta działa na terenie wielu miast w całej Polsce. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

zapoznałem się i powiem, wow! Zawodowy kurs kosmetyczny w trybie indywidualnym przy 80 godzinach to niebagatelne 6000 zł!

https://www.beautyexpert.edu.pl/kursy/zawodowy-kurs-kosmetyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dominikleno napisał:

Pewnie, że Beauty Lux. Porządne kosmetyki. Program bardzo długo, a egzamin nie jest formalnością, ale przynajmniej ze szkolenia wychodzicie z czymś więcej niż tylko z papierkiem. I uważam, że dokładnie tak to powinno wyglądać. 

jaka wielkość grupy szkoleniowej? Jaki % zajęć praktycznych? Ile modelek dziennie na jednego uczestnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
Dnia 23.01.2019 o 14:21, MarzecGrzegorz napisał:

jaka wielkość grupy szkoleniowej? Jaki % zajęć praktycznych? Ile modelek dziennie na jednego uczestnika?

Ja też w Beauty Lux robiłam różne szkolenia. Zazwyczaj było nas od 4 do 6, więc naprawdę super. Zajęcia praktyczne to w zasadzie większość czasu. Trzeba zaznaczyć też, że pracuje się u nich na naprawdę dobrych markowych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Witam, polecam kursy kosmetyczne LILO Akademia. Robiłam tam kurs przedłużania i zagęszczania rzęs wszystkie metody, kurs z Henny Pudrowej, paznokci metodą żelową hybrydową i akrylową i lifting i botox rzęs. Indywidualne podejście do kursantek, ceny przystępne i dużo wiedzy.

Link do FB: https://www.facebook.com/LILOAkademia/

www.lilobeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić szkolenia Nouveau Contour, jestem właśnie po takim. Dziewczyny profesjonalnie prowadzą kursy, dużo się nauczyłam. Nabrałam doświadczenia w robieniu makijażu permanentnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Byłam w Nouveau Contour mogę  polecić, bardzo profesjonalny personel. Szkolenie z makijażu permanentnego zaowocowało nowymi pomysłami na sprzedać w salonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka90202

Osobom ze Szczecina i okolic polecam BEAUTY ROOM na ulicy Modrej. Instruktorka potrafi dokładnie i krok po kroku wyjaśnić, jak wyglądają techniki stylizacji paznokci. Dzięki temu mozna zająć się tym biznesem na poważnie i można zacząć przyjmować klientki, które na pewno wyjadą zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jest bardzo wiele ośrodków szkoleniowych. Problem jednak bywa tego typu, że chociaż jest wielu szkoleniowców to tak naprawdę niewielu z nich zna się na tym co przekazuje. Oraz ma zdolności manualne. Poza tym nie liczcie na to, ze nauczycie się czeoś na kursie, który trwa na przykład jeden dzien oraz kilka godzin. Dobrze wybrać sie na kurs prowadzony przez dłuższy czas tak aby móc dorwać jak najwięcej umiejętności. 

Ze swojej strony polecam zawodowe kursy kosmetyczne w Lukomades https://lukomades.pl/zawodowy-kurs-kosmetyczny/ -  sama chodziłam i jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2019 o 12:01, zeroma napisał:

Obecnie jest bardzo wiele ośrodków szkoleniowych. Problem jednak bywa tego typu, że chociaż jest wielu szkoleniowców to tak naprawdę niewielu z nich zna się na tym co przekazuje. Oraz ma zdolności manualne. Poza tym nie liczcie na to, ze nauczycie się czeoś na kursie, który trwa na przykład jeden dzien oraz kilka godzin. Dobrze wybrać sie na kurs prowadzony przez dłuższy czas tak aby móc dorwać jak najwięcej umiejętności.

podobne podejście jest w ALOE w Warszawie. Jest to zarazem gabinet kosmetyczny, więc elementy praktyki są stanowczo zapewnione.. A cena, czy konkurencyjna, każdy musi ocenić sam...

https://www.aloe.edu.pl

 

Edytowano przez MarzecGrzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia

Ja polecam szkolenia z przedłużania rzęs (bo akurat tylko z takimi miałam do tej pory do czynienia) u instruktorek marki Crystal Lashes. Dużo wiedzy, dużo praktyki i pełno pomocnych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSMED.PL

Centrum Szkoleniowe JS Medical Solutions zaprasza na szkolenia z medycyny estetycznej i kosmetologii. Kursy z medycyny estetycznej dla osób związanych z branżą beauty, kosmetyczek i kosmetologów, lekarzy, pielęgniarek i innych. Szkolenia w małych kameralnych grupach oraz indywidualne. Doświadczona kadra instruktorska, przyjazna atmosfera i bardzo dużo praktyki to cechy wyróżniające nasze szkolenia.

 Posiadamy bogatą ofertę szkoleniową: 
- kurs wypełniacze HA
- kurs nici PDO
- kurs mezoterapia igłowa,
- kurs lipoliza iniekcyjna
- kurs osocze i fibryna bogatopłytkowa
- kurs botox - toksyna botulinowa
- kurs kroplówki witaminowe
- i wiele innych. 
Pełną ofertę szkoleniową znajdziesz na naszej stronie - https://jsmed.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy kosmetyczne

Szanowni Państwo,

Plus Edukacja Wrocław zaprasza na profesjonalny kurs: przedłużania i zagęszczenia rzęs metoda 1:1,  2:1, 3:1, oraz aplikacja rzęs metoda 2D, 3D

Nasze kursy rozpoczną się w grudniu 2019 r.

Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też kursy odbywają się pod czujnym okiem naszej wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, cieszącej się wieloletnim  doświadczeniem w dziedzinie zarówno medycyny estetycznej jak i kosmetologi. 

Wszelkie szczegóły wraz z cennikiem znajdziecie Państwo na naszym  FB Wrocław  ZAPRASZAMY

 

www.plusedukacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze szkolenia w kraju z zakresu stylizacji brwi i rzęs można odbyć w salonie Dermina w Gorzowie Wielkopolskim. Szkolenia prowadzi tam Pani Dagmara, to instruktorka Secret Lashes. Zawsze w małych grupach szkoli, indywidualnie bądź max 3 osobowe grupy. Ma mnóstwo doświadczenia, wiedzę, dokładnie wie jak ją przekazać. Każda minuta szkolenia wykorzystana na 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×