Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia1987agusia

Wynagrodzenie dla stażysty...

Polecane posty

wiem,że musi zatrudnić po odbyciu stażu ale nie musi tej osoby,którą miał,może kogoś całkiem obcego-tyle się dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi facetka w urzędzie pracy mówiła,że nie będę zwracała podatku za staż,więc chyba mówi prawdę?niby unia to sponsoruje,czy ktoś o tym słyszał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaben
Dołączam się do pytań. Zdziwił mnie przelew za kwiecień - 860 zł + UWAGA 119 zł za marzec - napisane w tytule przelewu, że ileś tam składki zdrowotne i podatek. Żadnych szczegółów się nie dowiedziałam, w sumie młoda pani w up była dość zaskoczona, ale wyżej dowodząca powiedziała, że jest dobrze i tak ma być. Także jak z tym podatkiem? Trzeba będzie zwracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosimy o odpowiedź,to dla nas ważne,nie chcę oddawać w przyszłym roku kilku tysięcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transik
Witam. Nie trzeba bedzie nic zwracac. Ta kwota 860 zl jest taka jaka powinna byc, poniewaz zapewne jestes na stazu z unii europejskiej:). Po prostu przy rozliczeniu z pitem nie dostaniesz zwrotu a ci co sa na tym stazu gdzie dostaja chyba 740zl lub mniej, beda dostawali jakies tam zwroty przy rozliczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATREYA
BYŁO kiedyś 480 zł ale jak ja zaczynałam staż (jakies 5 m-cy temu) to dostawałam 740 zł a w tym miesiący wpłynęło już 860 zł bo znowu zwiększyli :) I chwałóa im za to ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WooJo
Witam, ja odbywam staż od 1 lutego 2010 roku (okres stazu 9 miesięcy). Staż z EFS. Brutto wcześniej dostawałem 860zł czyli netto po odtrąceniu podatku i składki zdrowotnej wychodziło na ręke 740zł. Ale dostałem 120zł wyrównania za miesiąc kwiecień czyli tez wychodzi że od teraz będe dostawał 860zł na ręke juupiii !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze zależy
jaki staż. Taki lekarz od razu po studiach, ma przez rok na stażu ok. 2000 zł, potem to już dużo duuuuużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stagitarius
Przyszło mi z PUP że teraz za staz biorę 890 zł ale nie pisze netto czy brutto, czyli fakt faktem musieli znowu podniesc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArkoSki
netto to 890. kolega tyle dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdor
witam, jestem na stażu od sierpnia. z tego co mi wiadomo jest to ten staż unijny. mam pytanie... czy należy mi się zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIEŁBASSA
A JA MAM 890ZŁ PRZELEWANE NA KONTO ZA STAŻ. UMOWĘ PODPISAŁEM 3 MIESIĄCE TEMU. STAZ MAM NA 6 MIESIECY. 890!!! NA REKE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawieszona:)
Witam:) Ja sama sobie znalazlam staz w jednym z urzedow i teraz czekam tylko az pani zajmujaca sie w urzedzie stazystami zalatwi formalnosci z urzedem pracy:) Ktore staze sa z EFS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrSuS
Ja właśnie odbywam staż dostaje na ręke 890zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×