Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia1987agusia

Wynagrodzenie dla stażysty...

Polecane posty

Gość julina
ja coś słyszałam o 1400 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skafanderek
No bo wysokość wynagrodzenia stażowego to 140% zasiłku dla bezrobotnych, od stycznia 2009 roku ma wynosić 788zł co daje 140% z 788= ok.1100 zł brutto co daje około 900-1000zł na reke :) Moze ktos doinformowany potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablicho
Ludzie za jakie pienadze wy pracujecie. Sumy rzedu 500-600 zl sa żalosne. Ja obecnie zarabiam (etat) ok 1900-2000 zl co wydaje mi sie malo. Miejcie honor i ambicje i szukajcie normalnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Skafanderek" :) Obecnie zasiłek wynosi 551,8 zł. Od stycznia 2009 r. miał wynosić 788 zł (70 proc. minimalnej płacy) w okresie pierwszych trzech miesięcy jego otrzymywania i 563 zł (50 proc. minimalnego wynagrodzenia) w okresie kolejnych miesięcy, ale nie dłużej niż 12 miesięcy. Wbrew wcześniejszym założeniom wyższy zasiłek dla bezrobotnych będzie obowiązywał nie od 1 stycznia 2009 r., ale od 1 stycznia 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NATIKI SSSS: -przygotowanie zawodowe ma trwać najdłużej 6 miesiecy i nie ma juz możliwości przedłużenia? -jaka jest sznasa,że pracodawca taki mnie zatrudni?od jego finansów czy moich umiejetnosci,które bedzie nadzorował podczas przygotowania? -czy składając dokumenty do up pracodawca podpisywał jakiekolwiek zobowiązanie do umożliwienia mi potem pracy w jego placówce(tu konkretnie przedszkole-pomoc)? -czy po odbyciu tych 6miesiecy przygotowania i ewentualnym nie podjeciu w tym miejscu pracy(ja mam chec,ale nie wiadomo czy zostane zatrudniona) moge odbywac kolejne np. półroczne przygotowanie zawodowe w innym miejscu i na innym stanowisku? BARDZO PROSZE O DOKŁADNE ODPOWIEDZI:) Z GÓRY DZIEKUJE NATIKI SSSS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skafanderek
Do Pablicho Mogę mieć honor i pracować w sklepie na kasie za 1000zł w biedronce albo tesco, ale studiując na II roku chciałabym zdobyc jakies doświadczenie, a przeciez żaden pracodawca mnie nie zatrudni "bo nie ma Pani doświadczenia"... Wiec mam do wyboru: bezpłatna praktyka, staż 650zł, albo całe życie na kasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvviazdka
Mam problem: Bylam zapytac o staż w firmie i dowiedzialam sie ze ktos jest juz tam na stazu ale 3 razy w tygodni Jest to mozliwe? Ile dostaje sie wynagrodzenia za tylko 3 dni stażu tygodniowo? mniej czy tyle samo? czy ktoś może ma doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herflik
sory ale wstep mnie rozjebal 700 zll to za duzo, najlepiej jeb a darmo, boze troche wartosci dla siebie! kurwa mac, mam dosc, 700 zl , jak w dzien swira 777zl i myslal ze boga za nogi zlapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq
dobre......... 700zł za etat to zdecydowanie za dużo...obijać się za 700zł przez rok...nieeee powinni jedno zero uciąć...zazwyczaj te gnoje maja pracownika za darmo i szansa ze Cie zatrudnia jest nikła...po co? wolą przeszkolic nowego i miec kolejny rok za free kogos. Tylko nieliczne firmy szukaja poprzez staze pracowników do przyszlej kadry...reszta to wyzysk...a staz w urzedzie jakims to juz w ogole zero szans na prace....tam juz pani Krysia, Basia i Jola maja dozywotnia miejscówke i tylko do papierów i biegania na poczte potrzbuja kogosc zeby moc w ciepelku kawe wypic. Zaden z moich znajomuych nie dostał pracy po stazu w firmie w ktorej go robil....za to dla przyszlych pracodawcow (tych bardziej uczciwych) bylo toogromnym plusem ze ktos tak zdobywal doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniunia1988
hej powiedzcie mi ile od lutego bedzie wyniosiło wynagrodzenie za staż bo słyszałam ze 900 zł na reke..czy to jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka99
od lutego wynagrodzenie za staz bedzie wynosic dokladnie 620 zl NETTO czyli tzw na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka99
OD LUTEGO 620 ZL NA REKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam pytanie, idę na staż do sądu od kwietnia i mam taki problem, bo babka w UP mnie trochę zakręciła - na stażu pieniądze (te 620zł) otrzymuje się za przepracowany miesiąc kalendarzowy pracy (czyli od 1go do 30/31go danego miesiąca) czy za 30 dni przepracowanych czyli 1,5 miesiąca, bo ona tak powiedziała, jakoby ta kasę dostanę za 30 dni przepracowanych takich od poniedziałku do piątku??? wydaje mi się to głupie, ale ona sama widziałam się zamotała, więc mam nadzieje, że to jakaś pomyłka:) proszę o odp kogoś kto był na stażu i wie na 100%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_25
hej! za miesiąc przepracowany masz 670zl czyli od 1 do 30. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. na stażu dostaje się blisko 700zł plus zwrot za koszty dojazdu. Z dojazdem jest różnie jeden urząd zwraca 100 % kosztów np. biletu miesięcznego a drugi tylko 60%. W moim przypadku jest to 60% czyli około 670zł+60zł=730zł czasami więcej zależy od miesiąca. Do osób które piszą, że lepiej poszukać "normalnej" pracy na etat to - są takie zawody w których bez stażu nawet nie ma po co wysyłać CV np. inżynieria a nie każdemu wystarcza praca przedstawiciela handlowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. na stażu dostaje się blisko 700zł plus zwrot za koszty dojazdu. Z dojazdem jest różnie jeden urząd zwraca 100 % kosztów np. biletu miesięcznego a drugi tylko 60%. W moim przypadku jest to 60% czyli około 670zł+60zł=730zł czasami więcej zależy od miesiąca. Do osób które piszą, że lepiej poszukać "normalnej" pracy na etat to - są takie zawody w których bez stażu nawet nie ma po co wysyłać CV np. inżynieria a nie każdemu wystarcza praca przedstawiciela handlowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda24
a może ktoś się orientuje ile będzie wynosiło wynagrodzenie za staż w tym roku, bo słyszałąm że bedzie większe od tego w roku 2009...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzaaaa
jesli stazowe wzrosnie a placa minimalna to 970 oecnie na reke t cos tu nei gra a urzedy podpisuja z pracodawacami deklaracje zatrudnienia wiec powinniscie sie domaac zatrudnienia nie moze byc tak ze kasa jest wydawana a potem taki pracodawca znowu kogos innego zatrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
pracodawca nie zawsze podpisuje deklaracje że po stażu zatrudni na normalny etat więc nie ma co od razu robić awantury. najpierw trzeba dokładnie przeczytać co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdewasda
stypendium stażowe od 1 stycznia 2010 bedzie wynosic 120 % kwoty zasiłku dla bezrobotnych, to jest 860,40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
dziwne bo ja staż dwa lata temu odbyłam i dostawałam prawie 650 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdewasda
ale co w tym dziwnego ;/ Place rosna, zasilki rosna, to i stazowe tez rosnie. Nic w tym dziwnego. A kwota ktora podalam to kwota brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stażystką byłam i ja
A możesz mi powiedzieć, gdzie te płace rosną ? Niektóre firmy, którym się nieźle powodzi nie dają nawet premii na święta. Za staż od stycznia 2009 roku dostawałam ok. 670 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazysta jssjsjjs
ja jestem obecnie na stazu . dostaje 680 zl do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdewasda
Przeciez wzrosla srednia krajowa, wiec teoretycznie ludzie wiecej zarabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka7 Zatrudniający może przedłużyć staż, jednak nie wiadomo czy po zaończeniu Twojego stażu będą finanse na kolejne skierowania do stażów. Ja tak miałam, chcieliśmy przedłżuć staż na okres letni po zimowym, jednak PUP nie miał funduszów. Na szczęście zostałam zatrudniona na umowę:) Szanse na zatrudnienie są różne:) Jeśli jesteś w prywatnym przedsiębiorstwie może być latwiej o zatrudnienie, zwłaszcza gdy się nadajesz, szybko się uczysz itp:) Z tego co wiem nie zatrudniają raczej po stażu w takich miejsach jak urząd miejski. Co do takiego zobowiązania do zatrudnienia to nic nie wiem. Staż możesz podejmować do 25 roku życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w zeszlym roku zarabialam n
stazu 670 zł + koszty dojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z lika
dlatego nie bierzcie ofert stazy z urzedow panstwowych !!! Tak jak ktos napisal tam pani Krysia od polwiecza zajmuje stanowisko i go niekomu nie odda :D a o zatrudnianiu nowych osob bez znajomosci nie ma mowy ... Ja w ten sposob stracilam 6 miesiecy w skarbowce. Pozniej poszlam na staz do prywatnej firmy transportowej. Bylam tam tylko na stażu 3 miesiace. Pracodawca powiedzial mi ze nie bedziemy sie juz bawic w staze i mnie zatrudni na stale :) Jak macie mozliwosc to bierzcie staze w prywatnych firmach, oni maja zdecydowanie mniej czasu by od nowa uczyc pracownikow, dlatego jest wieksza szansa na zatrudnienie. W urzedach im to niestety zwisa, i wola wziac nowa sile robocza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Do Lilka z Wrzosowiska Warunki stażu teraz się zmieniły i mogą zostać skierowane nawet osoby które mają 30 lat pod warunkiem że są bezrobotne minimum 12 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×