Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kusząca uwodzicielka

Wasze ulubione perfumy. Zapach, który zniewala...

Polecane posty

Gość sama w domku1
Brutal , albo kolekcja z linii Bond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś czas temu koleżanka namówiła mnie na obejrzenie filmu Pachnidło. Jesli widzialyscie, to tam jest taki motyw, ze glowny bohater nie ma swojego zapachu i robi sobie perfumy z roznych skladników, kwiatow, drewna, kociego łajna (sorry za wyrażenie), żeby pachnieć jak człowiek. Zastanawialam sie nad tym i doszłam do wniosku, że tez toche poeksperymentuje w poszukiwaniu swojego wyjatkowego zapachu. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwkaa
DKNY, Diamonds Armaniego i Bruno Banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandr
Pure Bianca Avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam spróbować stworzyć własną zniewalającą kompozycję i zmieszałam troche olejku migdałowego, wanilii i białego pieprzu. Na koniec dodałam odrobinę kociej kupy i troche gęsiwa. Poszlam pokazac mezowi moj nowy zapach i nie macie pojecia dziewczyny, jak go zniewolilo! Ma taka oszolomiona mine, mysle, ze mu sie spodobalo, zaraz idzemy na małe ecie pecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuszącej uwodzicielki
a własciwie do PODSZYWA:-O Jesteś żenująca/y Żeby nie było wątpliwości -Nie ja (czyli autorka topiku) jestem pod zaczernionym przez kogoś innego, moim pierwotnym nickiem. :-O Nie ja też byłam pomarańczką, która pisała brednie o sedesie. :-O i zapewne nie ja bedę kolejnymi moimi podszywami. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po
Contradiction CK Mademoissele Channel zawsze mam z nimi mile wspomnienia i sama mnie zniewalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Mania jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurka anulka
Ja polecam Poison Diora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poison jest duszący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givenchy very irresistible PRADA -cudo!!!!! A tak malo kobiet zna ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prada, taki w prostokatnym flakoniku z \"psikaczem\" z boczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to, że ktoś z rodziny \"pierwotniaków\" zaczernił sobie mój nick, nie traktują juz mojego pytania o zapachy poważnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokri, pamietam jak we francuskiej perfumerii, próbowałam się do niego dobić, by powąchać - niestety bezskutecznie, bo nie miałam czasu stać w kolejce. Nie znam tego zapachu, ale poprawię się i przetestuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie psikaj na paseczek bo wtedy inaczej pachnie, popsikaj sobie np nadgarstek i dopiero po jakis 5-10 minutach Prada nabiera wlasciwego zapachu;) Dla mnie ten zapach jest zniewlajacy spodobal mi sie juz prae lat temu jka bylam w Anglii ale wtedy go w Polsce jeszcze nie bylo, teraz juz go mam od jakies roku i starsznie oszczedzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie Wasze propozycje skrupulatnie spisałam w notesiku i w niedługim czasie udam sie do perfumerii, by je \"przewąchać\"...a nuż któryś oczaruje mnie tak mocno, ze zostanie \"mój\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam ze najwspanialsze są
Lolita Lempicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Soir de Lune, Sisley ❤️ [pierwsze nuty odrażające, potem już tylko elegancja, czar, powab, luxus] 2) Allure, Chance, Coco Mademoiselle -Chanel 3) Pure Poison, Dior 4) Truth, Calvin Klein (przez wzgląd na sentyment) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloy
nieznosze sportowych zapachow tylko eleganckie,np. amor amor,allur,lancome-miracle,dior- diune,ekstrawagance, givenshe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel jest suuuper
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ze swojej strony
polecam Dune, jest już stary dość ale wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×