Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba zoneczka

ostateczne odchudzanie. Jak nie teraz to juz nigdy. Ktos jeszcze?

Polecane posty

Gość ja mam taką diete
dzień 1: Śniadanie: 1 kromka chleba razowego, 1 plasterek szynki z kurczaka,sałatka z 1 ogórka i 1/2cebuli, 1 szkl. kawy zbozowej z mlekiem (200ml) II Śniadanie: kromka chleba chrupkiego, mala papryka świeża, 1 opakowanie jogurtu(200ml) Obiad: filet z dorsza 150g gotowany w jarzynach (1 marchewka, 1/2pietruszki, 1/2 małego selera),1 średni ziemniak gotowany, surówka z 1 szkl. kapusty kiszonej, cebuli, 1/3 marchewki, 1 szkl. kompotu z 10 truskawek bez cukru podwieczorek: 1/2 grapefruita Kolacja: kromka chleba razowego , 2 pomidory faszerowane bialym chudym serem (50g) ze szczypiorkiem, szkl. herbaty dzień 2 Śniadanie: mała bulka grahamka, salatka z 1 małej marchewki, 1/4 pietruszki, 1/4 małego selera, 1 łyżki groszku zielonego, 1/2 średniego ziemniaka, 1/2 ogórka kiszonego z łyżka jogurtu. Szklanka herbaty z mlekiem 100 ml. II Śniadanie: 2 krakersy, szklanka kefiru Obiad: kurczak pieczony bez skóry, 2/3 szkl. ryżu gotowanego, surówka z 1 pora z 1/2 jabłka. Szkl. herbaty. powieczorek 2 owoce kiwi Kolacja: 3 kromki chleba chrupkiego, pasta z sera białego chudego (50g) z rzodkiewkami (8-10 szt.), szczypiorkiem z łyżką mleka, herbata Dzień 3 Śniadanie: 4 plaskie łyżki płatków kukurydzianych z 200 ml mleka, 1 kromka chleba razowego z 1 łyżeczką z powideł śliwkowych II Śniadanie: serek homogenizowany chudy 50 g z 8 truskawami Obiad: wołowina gotowana 100g , 1 średni ziemniak gotowany lub pieczony, sałatka z 1 buraczka z chrzanem, 1 szkl. kompotu podwieczorek; mandarynka, kefir 150 ml Kolacja; kromka chleba chrupkiego, sałatka z morszczuka gotowanego 100g. ,1/3 małego selera, 1/3 pietruszki, 1/2 papryki, cebuli, z łyżką jogurtu, herbata Dzień 4 Śniadanie: kromka chleba razowego, 2 plastry polędwicy z indyka, 1 pomidor, szkl kawy zbozowej z mlekiem (150ml) II śniadanie: 1 ziemniak gotowany lub pieczony, kefir 200 ml Obiad: gołąbki z 2/3 szkl. gotowanej kaszy lub ryzu, 100 g cielęciny, 6 pieczarek i cebuli ( 2 gołabki) sok pomarańczowy 100%- 2000ml powieczorek : 2 krakersy, 1 jabłko kolacja 2 kromki chleba chrupkiego, roladki z sałaty zielonej i sera białego ziarnistego 50 g, szkl. herbaty dzień 5: Śniadanie: kromka chleba razowego, ser biały chudy 50g, surówka z selera naciowego 150 g z 2 płaskimi łyżkami kukurydzy, 2łyżkami jogurtu, szkl. herbaty II śniadanie: 8 truskawek, 200 ml kefiru Obiad: 2 ziemniaki wydrążone- faszerowane mięsem wolowym 100 g zapiekane w piekarniku, surówka z czerwonej kapusty, 1/2 jabłka i cebuli, kompot Powiedzorek : średnia pomarańcza Kolacja; 2 kromki chleba chrupkiego, galaretka ze 100 g morszczuka z jarzynami( na wywarze jarzynowy ugotować rybę, w wywarze rozpuścić 1 łyżką żelatyny) kawa z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką diete
dzień 6: Śniadanie: kromka chleba razowego, pasta z sera białego chudego 50 g i 30 g dorsza gotowanego, surówka z 1 ogórka kiszonego, 1/2 papryki, szczypiorku, szkl. kawy zbozowej z mlekiem IIśniadanie sok marchewkowy 200ml Obiad: kurczak bez skóry 100 g , 1 ziemniak gotowany, 1 brokuł gotowany, kompot podwieczorek 1/2 grapefruita kolacja: 2/3 szklanki ryżu gotowanego z 1 jabłkiem, szklanka jogurtu naturalnego Dzień 7 Śniadanie: 1 kromka chleba grahama, jajecznica na 2łyżkach mleka z 6 pieczarkami i cebulą, sałata zielona, szkl. herbaty z mlekiem II śniadanie: 1 suchar, jabłko powieczorek; galaretka z kefiru 150 ml z 2/3 szkl. malin bez cukru( 1łyżeczkę żelatyny rozpuścić w wodzie , połączyć z kefirem, maliny ulożyć w salaretce- zalac przygotowanym kefirem, odstawic do ldówki kolacja: 2kromki chleba chrupkiego, ser biały chudy 50g , 1 papryka świeża, kawa zbożowa z mlekiem Dzień 8 Śniadanie: 1 kromka chleba razowego, dorsz wędzony bez skóry 50 g, surówka z 1 średniej rzepy, 1/2 paprykiz z 2 łyżkami jogurtu, herbata II śniadanie: 2 owoce kiwi, kefir 200 ml Podwieczorek: 1 suchar, mleko 150ml Kolacja: 1 kromka pieczywa chrupkiego, średni kabaczek faszerowny mięsem wolowym 50 g , szkl soku pomidorowego Dzien 9: Śniadanie; 1 kromka chleba graham, 2 plasterki szynki wolowej gotowanej, surówka z 1 pora z 2 łyżkami jogurtu, szkl. herbaty z mlekiem IIśniadanie: kromka chleba chrupkiego, sałatka z 1/2 kalafiora gotowanego, 1/2 jabłka z 2 łyżkami kefiru. Obiad: indyk bez skóry pieczony z 1 jabłkiem, 1 średni zimniak gotowany, surówka wielowarzywna 200 g powieczorek: coctail z 200 ml kefiru i 8 truskawek Kolacja: 2 kromki chleba chrupkiego, twarozek ziarnisty 50 g z pomidorem i szczypiorem Dzień 10: Śniadanie:2 kromki chleba chrupkiego, salatka z 1/2 średniego ziemniaka , 50 g fileta z kurczaka, 1 ogórka kiszonego z 10 fasolkami , z cebulą i 2łyzkami jogurtu, herbata z mlekiem II Sniadanie sałatka z łyżki groszku zielonego, 1 papryki i łyżki serka homogenizowanego chudego. obiad: gulasz z cielęciny 100 g z jarzynami( 1 marchew, 1/2 pietruszki,1/2 cebuli, 2/3 szkl. kaszy gryczanej gotowanej, surówka z 1 pora i 1/2 jablka) Podwieczorek nektarynka Kolacja : 1/2 kromki chleba graham, 1 jajl na miekko, szparagi z wody, kefir 150 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taką diete
PŁYNY: 1.5-2.0 L DZIENNIE: WODY MINERALNEJ NIEGAZOWANEJ LUB ODGAZOWANEJ, SŁABE HERBATY NATURALNE, HERBATY OWOCOWE Z SASZETKI, KAWĘ ZBOZOWĄ Z CHUDYM MLEKIEM, BAWARKĘ, ODTŁUSZCZONE MLEKO, ODTŁUSZCZONY KEFIR, ODTŁUSZCZONY JOGURT- WSZYSTKIE BEZ CUKRU ( W RAZIE POTRZEBY UŻYWAC SŁODZIKI NP. DIASPAM, ASPARTAM,PEPTIS, SWEETEX. SOKI WARZYWNE- WSZYSTKIE, OWOCOWE-GRAPEFROITOWY BEZ CUKRU, INNE W PROPORCJACH 1/3 SOKU,2/3 WODY MINERALNEJ. U W A G A: - WAGA MIĘSA I RYB PODANA JEST W PRODUKCIE SUROWYM -W POTRAWACH MOGA BYC WYKORZYSTANE OWOCE I WARZYWA ŚWIEŻE LUB MROŻONE -SURÓWKI I SAŁATKI DOPRAWIAMY DO SMAKU SOKIEM Z CYTRYNY LUB KWASKIEM CYTRYNOWM ROZPUSZCZONYM W PRZEGOTOWANEJ WODZIE, JOGURCIE LUB KEFIRZE (MOZNA DODAC SLODZIK) - NAPÓJ PIJEMY PO POSIŁKU'- OSTATNI POSILEK ZJEDZ PRZED GODZINA 18:30- MIĘDZY POSILKAMI ZJEDZ 100 G OWOCÓW SUROWYCH I UZUPEJNIAJ PŁYNY WOLNO JEŚC: wARZYWA : OKOŁO 400 G DZIENNIE W POSTACI GOTOWANEJ, SURÓWEK LUB SOKÓW OWOCE: 250 DZIENNIE( BEZ BANANÓW I WINOGRON) mIĘSA: CIELĘCIENA, KURCZAK, MLODA WOLOWINA, INDYK, KRÓLIK RYBY; DORSZ, MINTAJ, MORSZCZUK, SZCZUPAK,SANDACZ, BŁĘKITEK, LESZCZ, KARP- W POSTACI GOTOWANEJ, LUB Z RUSZTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam inna dietę. Do tego mam tabletki, które się bierze 1 rano na czczo. Przynajmniej na pól godziny przed jedzeniem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać na e- maila. Podajcie adresy, to postaram się dzisiaj wysłać. Tabletki sa na receptę, ale posiadam skład i mąż mi załatwia receptę na nie. Sa to te tabletki zawne jako proszek cc. Teraz nie mam czasu siedzieć przy kompie, ale postaram się wysłać później. Ja na dziś zaplanowałam: -sniadanie - mała grahamka z sałatą i wędliną, 2 rzodkiewki - obiad - talerz żurku ( bez ziemniaków) - kolacja - sałatka grecka ( bez oliwek, bo nie lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oskarki
bardzo proszę o przesłanie dietki,będe ogromnie wdzięczna ona86@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do was panienki lat 20 , 165cm i 82 kg pozdrawiam wszystkie walczące z fałdkami :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oskarka : jeśli możesz top mi też prześlij tą dietkę email : maja87k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarko jeslinie sprawie klopotu to poprosze tą Twoja dietę,chcialabym schudnac po ciążach a ciężko idzie,niby 5 kilo zeszło tyle ze jedząc tak jak ja niektóre dziewczyny byłyby suche jak patyk. nie jem po 18 słodycze wogóle wykluczone duzo wody, niewielkie posiłki i tak juz rok a 5 kilo dopiero zeszło. jeśli Tobie udało sie to spróbuje. mam 30 lat i 80 kilo nic sie nie rusza koszmar.badani ajuz robiłam bo myślalam ze moze chora jestem ale jest ok. a waga stoi,chyba taki podły gatunek organizmu;) oskarko mój mail glowonog@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też do oskarki
też Cię proszę bardzo o dietę, ale jeszcze bardziej o skład tabletek. tujanka@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze nas tyle:) ja nie mam jeszcze zadnej diety. Potrzebuje czegos niedrogiego,nieskompliwkowanego. Nie mam czasu zeby jezdzic codziennie kupowac np swierze warzywa:( No i w diecie musi byc dopuszczalna kawa, bo bez niej ani rusz... Moj problem polega na tym ze nie jem sniadan. Wystarczy mi porzadna kawa, a potem nawet do 15 moge nic nie jesc. Problem zaczyna sie wieczorem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześlę Wam dietki i skład wieczorkiem. zoneczko - moje dietka wcale nie jest skomplikowana. Poza tym możesz zamieniać sobie posiłki. Kawa też dozwolona. Na początku może Ci się wydawać trochę czasochłonna, ale ja wypracowałam sposób i np. obiady staram się robic na 2-3 dni ten sam. Niestety ale powinnaś się przyzwyczajać do sniadań. Własnie wieczorkiem można nie jeść za to sniadanie i obiad to podstawa. Nie wiem , gdzie pracujesz i w jakich godzinach. To może Ci troche kompilować dietę. Bo nie zawsze jest możliwość zjedzenia obiadu. Możesz stosować też dietkę MŻ, czyli jesz wszystko, tylko ograniczasz ilości. Wtedy musisz za to liczyć kcal na dany dzień. Mi się udało 25 kg , więc i Tobie się uda. Trzeba tylko być dobrej mysli. A poczatkowe rezultaty same zachęca Cię do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oskarko z praca wlasni jest najgorzej bo kazdy dzien mam inny grafik. czasem mam na 5rano,czasem na 9,czasem na 13,czasem na 17... w zasadzie wszystkie godziny wchodza w gre:O w takim razie ja tez poprosze o dietke emendde@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przełamałam chęc jedzenia wieczorem i teraz nawet jak calydzien jem niewiele to po 18 nic zupełnie. trudno było na poczatku ale teraz jest ok szkoda tylko ze niewiele to daje. ruchu teraz mam nie za wiele ale wczesniej ciągle bylam w ruchu. jak dostane przepis to spróbuję jeszcze dietę i bede pisac jakie efekty.bardzo chce schudnąc 15 kilo ale 10 to juz byłaby radośc ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie cieszyla jakby w ogole cos ruszylo. Bo to bardziej motywuje;) po ostatniej diecie stoje w miejscu, mimo ze zaczelam jezdzic prawie codziennie na rowerze. Wspolnie damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ryfcia*
Witam!!! Podziwiam Was:) Ja juz tyle razy próbowałam schudnąć i nic z tego. Mam chybo za mało silnej woli:((( Nie umie patrzec juz na siebie w lustrze a mimo tego nie potrafie wziasc się za siebie:(:(:( A mam dopiero (albo aż) 22 lata. Pozdrawiam Was i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskarko jak ja Ci zazdroszcze
tyle schudłas ,a ja wciąz upadam i wstaję i tak naprzemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,loj ale sie dzisiaj nalatalam.nawet na jedzenie nie bylo czasu.rano kawa i pol jablka,na obiad 2 gofry z dzemem polslodkim.teraz zjadlam pare orzeszkow i popijam napoj mleczno dietetyczny.a potem to juz tylko herbatka. bylam dzisiaj u lekarza-zmienilam wiec rozmowa byla dluga,no i wymiary i wagi trzeba bylo podac.ale sie usmialam jak powiedzial ze jestem za niska na moja wage,na to ja ze probuje rosnac ale nie wychodzi.....ha ha.ale nic-jeden grund wiecej zeby schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdżcie pocztę . Wysłałam diety. U mnie też wszystko dzisiaj w biegu. Nawet nie mogłam spokojnie posiedzieć przy kompie. Najpierw rynek, potem pranie,sprzątanie mieszkania. Potem musiałam lecieć do banku. Własciwie to dopiero o 17.30 zjadłam ten planowany żurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musi nam się udać. Ja też jeszcze muszę zrzucić co najmniej 22 kilo. Wiem , że najszybciej chudnie się z dużej wagi. Potem jest gorzej. No i jak obserwowałam te dziewczyny, które chodziły też do tego Centrum to niektóre chudły tylko po 4-5 kg na miesiac. Tylko z tego jak wygladały, to zastanawiałam się z czego sie odchudzają. Ja ważyłam 105 kg to mi szybko poszło. Ale bardzo przestrzegałam diety. Raz w tygodniu w nagrodę za wytrwałość nagradzałam się jednycm ciachem. To była jedyna słodka rzecz, która jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze damy rade a teraz lece a ramach aerobiku ogarnac mieszkanko,bo caly dzien wszyscy robili co chcieli wiec nie musze pisac jak wyglada....bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskarko slicznie prosze
i ja poproszę kicius19@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oskarki
jakim programem to otwierac,za nic nie moge otworzyc załącznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicius -- poszło. Nie wiem jakimprogramem to otwierać, bo ja zapisałam w kompie i tylko kopije i wstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly wieczor przegladam na internecie oferty sprzedazy mieszkan. I co znajduje fajne , to okazuje sie ze juz nieaktualne:( Jakol ze jeszcze nie mam diety, to dzisiaj zjadlam polowe obiadu mniej niz zawsze, a to dla mnie tez duzy sukces:) oskarka - a co z tymi tabletkami? ide do ogolnego lekarza i mowie ze chce? chyba tak po prostu mi czegos nie przepisze:O? ja po lekarzach wcale nie chodze wiec zupelnie sie na tym nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×