Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Depresyjka

Ta samotność i brak marzeń mnie zabija!-

Polecane posty

Gość myszkameister
Pamelo, czy tzn. anonimowy alkoholik? Wiesz, jednak i tak mysle, ze lepiej miec wsparcie jakiejkolwiek rodziny niz nie miec jej wcale...zycze ci, zeby jakos sie wam lepiej ułozyło na święta i Nowy Rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja widze ze my gadamy obok siebie hahaahaha, nie szkodzi fajnie sie z toba pisze , buzka! (mam tak z wiekszoscia ludzi , jestem niezrozumiana ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem Polakiem
ale od wielu lat tu mieszkam i powiem coś, co wam się nie spodoba. Jednak jest to moje wieloletnie spostrzeżenie i uważam, że ma ono dużą część odpowiedzi na problemy Depresyjki. Otóż podłość i fałszywość w stosunkach miedzyludzkich jest typową cechą 98% Polaków!!!!!!!!! Drugim problemem jest głęboka pogarda do ludzi zza wschodniej granicy, a właśnie u nich moglibyście się nauczyć jak mieć otwarte serce do innych ludzi. Może mamy tam mniej porządku na ulicach, może gorzej jest z zadbaniem o wygląd itd, ale ja w życiu miałem setki, jeśli nie tysiące sytuacji, kiedy absolutnie obce ludzie wykazali mi ogrom serca i pomocy. Czegoś takiego w Polsce nie spotkałem nigdy, nawet kiedy wprost prosiłem o taką pomoc!!!! Depresyjko! Wyjedź za granicę, ale nie na Zachód. Jedź na Wschód - Ukraina, Rosja, nawet Białoruś. Będziesz bardzo mile zaskoczona!!! W skrajnym przypadku, znajdź tu faceta "stąd". Zaoferowałbym nawet siebie, ale niedługo zamierzam opuścić Polskę. Mam już dość pogardy i poniżeń ze strony miejscowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi nie jestem Polakiem ...zgadzam sie z toba na 100%. Ja mam skolei doswiadczenia z drugiej strony, bo mieszkam na zachodzie. jesz tu masa Ruskich. Oni wszyscy trzymia razem, a my Polacy sie zwalczamy. To rawda ciuchy maja masakra , wyglada tez , poznasz ich idac ulica, ale oni trzymia sie zarem.Troche mi ich szkoda bo nie ucza sie jezyka i nie integruja , sa tacy wystraszeni ,ale swoj swoje go broni i sie trzymaj w kupie , co o naszych wspanialych rodakach powiedziec nie moge , pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem Polakiem
Przyszło mi do głowy jeszcze coś. Jeśli już zdecydujesz skorzystać z mojej rady, to zachęcam jechać do Rosji. Tam tak fantastycznie idzie do przodu rozwój ekonomiczny i społeczny, że w większych miastach dorównuje poziomu życia na Zachodzie. No i z pracą jest bardzo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
widze, ze chyba tak jest ale w czym Cię nie zrozumialam w ostatniej wymianie zdań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Polakiem -a ileż ja bym tam zarobiła?Góra 200 USD.To tak jakbym była w Polsce.Ja jade do UK w celach zarobkowych.Zgadzam się co do ludzi.Nie najlepiej to wygląda na Zachodzie ale ja nie mam żadnego porównania ponieważ nie znam ludzi ze wschodu. A Polacy,że zawistni to przestałam się dziwić.Ludzie mają dość.Nic dziwnego,że stają się tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem Polakiem
Co do ewentualnych zarobków, to bardzo sie mylisz. 200 USD zarabiają takie same lenie jak i w Polsce. Szkoda, że nie zachowałem artykułu bodajże z WP.pl o tym, że coraz więcej Polaków jedzie do roboty do Kijowa czy powiedzmy na rosyjski Daleki Wschód. O propos, właśnie tam zarabiaja nawet 200 USD d-z-i-e-n-n-i-e!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludzie a tu juz nikt sie nie pojawia, depresyjka mam nadzieje ze juz ci lepiej , albo siedzisz zagranica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak niestety
Nistetey coraz więcej zdesperowanych ludzi bez nadziei na lepsze jutro wyjeżdża. Pustoszeją nam domy i kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Też sie zastanawiałam, co tu sie podzialo...ale może ludiska w szampańskiem noworocznym nastroju?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartenkat
samotność? brak marzeń? wiele osób odczuwa tego typu problemy, lecz niektóre kobiety przez to gubią poczucie własnej wartości i robią wiele głupot. Np zgadzają się na różne sesje zdjęciowe i nie mówię tu o prono bo to była by już całkowita patologia, chodzi mi bardziej o erotyke ja rozumiem chęć zwrócenia na siebie uwagi ale według mnie jest to robienie z siebie pośmiewiska. podaje przykładowe linki: http://myexVICKY.com/?id=57cfe028 http://myexANNA.com/?id=57cfe028 linki są bezpieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułam sie samotna. Zdawałam sobie sprawe z tego, ze nie akceptuje samej siebie, ale nie mogłam sobie z tym poradzic. W moich problemach pomógł mi rytualista perun72@interia.pl zamówiłam u niego rytuał powodzenie u płci przeciwnej i w końcu znalazłam tego jedynego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×