Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Depresyjka

Ta samotność i brak marzeń mnie zabija!-

Polecane posty

Gość Sandra..22
Narazie nic ale w poniedziałek zacznę brać setaloft 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak bardzo nie potrzebowałaś.? Ja też bardzo opóźniam branie bo cały czas myślę,że jednak sobie poradzę.Ale to wszystko chyba zależy od okoliczności.Ja np. jak mam pracę to swietnie sobie radzę ale jak się zwolnię to sie zaczyna...:-( Nie wiem moze truje sie tymi prochami ale przynajmniej az tak bardzo w życiu sie nie truje bo np nie pale papierosów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa55
witam :D mnie doktor zapewnia, ze np. seronil nie uzależnia, biorę zawsze rano i naprawde jestem inna, szczęsliwsz, mniej zamartwiajaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie wiem o czym mowisz.Brałam Fevarin 3 lata temu.Postawił mnie na nogi.Chociaż nigdy nie słyszałam,żeby antydepresanty uzależniały.To chyba zależy od psychiki człowieka.Moja lekarka mowiła że mogą uzależnić ale w sensie psychologicznym. Nie boję się znów brać.To dla mnie po prostu lek jak inny.A i nie moge się doczekać jak zacznie działać.W końcy będę żyć a nie wegetować. ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa55
:-)) i o to chodzi! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciszona , a jaka widzisz roznice w tych pojecisch ?...podaj przyklady, ja poprostu mam stracha i nie ufam ludziom i nawet nie chce chyba im ufac , jak narazie to na wiekszosci sie przejechalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszkadza mi to fnkkcjonowac , bo mi sie zyc nie chce nie widze sesu , nic prawie mnie nie cieszy , a jak to na krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Pamelio, jesli dobrze zrozumialam Cie na poprzedniej stronie to chyba masz na mysli szczescie niezaleznie od innych osób czy okolicznosci?...czyli potrafie byc szczesliwa ze względu na sama siebie a nie ze względu na to co przynosi los?...mysle, ze to bardzo dobra filozofia tylko szalenie skomplikowana w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
tak Pamelo, dżenie bywa ekscytujące ale tez niesttety frustrujące jesli ciagle sie za czyms goni a to ucieka albo jest nieosiagalne...polubic siebie i znalexc bratnia duszę...jak bys mi z ust wyjęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Depresyjko, tez nie kurzę petów i napawa mnie to dumą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ...moje 2 cele:1 zaakceptowac , pokochac,szanowac siebie 2.znalezc bratnia dusze do tanca i rozanca...(narazie bez powodzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Pamelo ale brak poczucia sensu życia to czesto po prostu pustka i frustracja - niesttey wiem cos o tym...ale od razu strachy to mnie nie nachodzą...bardziej moze niepewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Pamelo, czyzbys cytowala moje ogłoszenie?...szukam kogoś do tańca i do różańca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkameister mnie też,jestem dumna jak paw:-D ,że nie uległam tej modzie czy szpanowaniu bo od tego chyba się zaczyna palenie. pamela-1975 też bym chciala kogoś do tańca i różańca.Tylko jeden sposób znalazłam na to.Muszę wyjść do ludzi.Poznawać jak najwięcej osób.Tylko wtedy mogę trafic na kogoś fajnego.Dlatego jeszcze kilka miesięcy i komputer idzie w odstawkę.:classic_cool:Może skorzystam raz na miesiąc czy kwartał.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresyjka , kompa nie odstawiaj , wrecz przeciwnie bedziesz nam opowiadac o twoich przezyciach i doswiadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh :-) Tak sie składa,ze kilka miesiecy wyjeżdżam do pracy za granicę i nie wiem czy będę mieć dostep do internetu.Jeśli tak to zajrze napewno.Ale ostatnio jak byłam za granicą to w ciągu 2 lat na kompie byłam kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Pamelo, co to za topic mi podalas?? przeciez n anim jestesmy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka sorry hahahaha ja jestm zakrecony ostatnio To jest tytul topika .... Pragne znalesc prawdziwego przyjaciela, szczerosc i autentycznosc mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamala CHYBA byłas po piwkach?hehe Ja wczoraj podrinkowałam i potancowałam A od jutra szara rzeczywistosc i antydepresanty zaczynam brac. Czasami sie czaje ale nie za czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×