Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

umylam wlosy zelem do ciala:) dobrze ze byl bez drobinek pilingujacych:) no to przykro:) ale nie wiedza o co chodzi? no przeciez to smieszne bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz pomysly:) Ano wlasnie jakos nie pokumali czy co :( Ktos mnie nawet oskarzyl o robienie sobie jaj z ciezko pracujacych ludzi a i jeszcze dodal ze ranie jego wysublimowane poczucie smaku i godnosci Nie zabardzo chwytam co ma piernik do wiatraka, ale widocznie jakas tepawa jestem (to tez jeden z tekstow):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wpadlam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
cos tu znowu szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nieładnie:( wczoraj pisałam i mojej wypowiedzi znow nie ma:( ale chodzi o to,ze z moim intelektem OK pocieszyla mnie kolezanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc stonoga o ile to odczytasz bo dzisiaj totalnie szwankuje kafe nie pokazuja sie zadne wpisy luisiana tez probowala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam konczyc pakowanie ale mam lenia:( musze isc do banku i tez mi sie nie chce:( siedze siorbie trzecia juz kawke i wkurzam sie na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez masz tak ze jak chcesz wyslac odp.to sie wyswietla ze za malo czasu uplynelo od wysylanej ostatniej? zaraz sie baaaardzo zdenerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wychodzi blad, albo ze taka strona nie istnieje mam dzisiaj wiele roznoraich opcji ale dzisiaj to szczegolnie widze ze ktos sie oddzywa ale wpisy sa tylko moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wychodzi blad, albo ze taka strona nie istnieje mam dzisiaj wiele roznoraich opcji ale dzisiaj to szczegolnie widze ze ktos sie oddzywa ale wpisy sa tylko moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi interesujaco:) chyba bardziej podoba mi sie ten zwiazany z unia szersze perspektywy chociaz prawo zawsze jest na topie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wrócilam kase wydałam ale wsjo kupilam i juz lepiej z domu nie wychodze bo za duzo wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
kupilam jej bluzke troche tunike,szkatułke na jej pierścienie i kolczyki i plyte jej ulubionego zespolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
to taka porządna z drzewa chyba bambusowego rozkłada sie tak ze sa chyba 3 lub cztery pojemniczki(w calości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? faceci nie maja taktu :( w zw.z prezentami mowie koledze,ze chce cos co bedzie mi go przypominalo a on mi odpisal: Moze chcesz dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
no niezły jest gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×