Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

witam:) ja mam pecha spotykac ludzi,ktorzy mnie oklamuja. wiec weekend mialam nienajlepszy i ten tydzien tez chyba za rewelacyjny nie bedzie. na dworze mamy chyba mróz :( a ja mam pare spraw do zalatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc stonoga przykro mi z powodu nieudanego spotkania ech ci ludzie zawsze sie zastanawiam co zyskuja na klamstwie. U mnie tez chlodno chociaz mrozu nie ma,tak mi sie nie chce wychodzic z domu a musze tez kilka spraw zalatwic brr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dac w mu w twarz
nie,nie spotkanie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl,ze mnie oklamal kolega z ktorym sie spotkalam:) ten nie powinien miec powodow :) zreszta dobry czlowiek spedzil ze mna wczoraj pol wieczoru przekonujac mnie,ze dzis mi bedzie lepiej:) ale chyba mu sie nie udalo albo ja brakiem myslenia sciagnelam znow gromy na siebie:) klamczuch zadzwonil jak bylam pod pruysznicem i zostawil wiadomosc na poczcie glosowej,ze nie odbieram bo nie mam odwagi z nim rozmawiac:) to chlop se wymyslil:) wstawilam reczniki ale nie wiem czy powinnam je gotowac czy wystarczy pranie w 60C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze 60 wystarczy Nie wiedzialam ze mialas jakies spotkanie:) wybacz jakaos ostatnio zakrecona totalnie jestem. No ale ten twoj znajomy to lubi pochopnie wyciagac wnioski albo mu na Tobie zalezy:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy z cisnieniem jest cos nie tak czy ja mam jeden z tych gorszych dni:(Nic mi sie nie chce i podminowana jakas jestem paskudne uczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cisnieniu ja sie nie znam:) moj znjomy hmm ma chyba za duze mniemanie o sobie. wiesz jak ze mna rozmawia?? nie dojde gdzie jest prawda,jesli jest,bo raz potwierdza raz zaprzecza :( prosilam go o szczerosc ale to chyba za duzo dla faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci faceci ,nie wiem dlaczego ale tak jakos jest ze lubia komplikowac najprostsze nawet sprawy:)Chyba naprawde sa z innej planety:) Jak ja bym chciala zalatwic moje sprawy przez telefon ale sie nie da bede musiala sie w koncu ruszyc ,ale jak narazie jestem na etapie wymyslania usprawiedliwien dlaczego tego nie robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
hejka dziewczynki-jestem przelotem bo latam jak przeciąg-wyszłam po prezenty a wróciłam z siatą mięcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobra jestes:) ciesze sie ze wszystko ok myslalam ze jednak corcia Ci sie rozchorowala i dlatego sie nie oddzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest za ciasto??? ja bardzo chetnie nawet przepis:) proszek odbarwiol mi reczniki:) ale zalatwilam sobie sprawe:) jak dobrze pojdzie to od stycznia na jakies zajecie chwyce:) bedzie na lot w jakies mile miejsce:) jak zamowie bilet z 4 miesiecznym wyprzedzeniem:) haha:) wizyta u okulisty tez zamowiona:) jeszcze tylko zdobyc sie na odwage i wykonac mala biopsje:) myslalam,ze to bedzie podly dzien ale po rannych pretensjach i wyrzutach juz nie ma sladu:) nie chce juz myslec o zlych rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymac stonoga chociaz ja tam twarda jestem i nadal mam podly nastroj:) Jesli podoba ci sie Hiszpania to zapraszam bilety wcale nie sa az tak drogie:) Fajnie ze wszystko pozalatwialas ja zostawiam to na jutro dobrze ze chociaz sloneczko wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w hiszpani nie bylam:) ale nie kus :) no niby nie mam problemu ze wzrokiem poza tym,ze mam -2.50 ale mam problem z cisnieniem i kazdy skok gwatlowny powoduje,ze moj wzrok slabnie:) wiec kontrole mam co 6 m:) i teraz sie udalo mam wizyte 4 stycznia:) a biopsja hmm mam nadzieje,ze tylko groznie brzmi:) mam guzy na tarczycy i trzeba je poprostu zbadac:) doglebnie:) jakie masz to ciacho:) mow :)) ja lasuch jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takie na kruchym spodzie z kremem ananasowym i ananasami zapiekanymi z kokosem chociaz ja nie lubie gladkich kremow wiec daje kawalki do srodka a kokos to juz moj dodatek bo uwielbiam kokosy.:) Kurcze wierze ze wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi byc dobre:) i pachnace:) ja sie zastanawiam co na swieta zrobic:) i mowiac szczerze zero pomyslu:) kiedys ciasto pieklam bez zastanowienia a teraz mysle,mysle i konczy sie na tym,ze nic nie zrobie:) a jak tam przygotowania do wylotu do Polski?nadal rodzina nic nie wie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic a nic:)Moja biedna mama wlasnie przyslala mi oplatek.Kupilam juz prezenty bedziemy jechac obladowani jak wielblady no ale trudno w Polsce nie mialabym czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jakos nie moge:( mam nadzieje,ze do przodu:) a u Ciebie?zaczyna sie juz nerwówka przed wyjazdem? i jakie w koncu prezenty kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf ten wyjazd pakuje walizke i i rozpakowywuje jedna rzecz wloze dwie wyciagne i na odwrot:) mamie kupilam oryginalny marokanski szal cudo wlasnie wczoraj znajoma marokanka przywiozla siostra ma jednak wykupione trzy dni w spa polaczone z sylwestrem siostrzenica zestaw do makijazu dzieciaki jak to zwykle zabawki moj starszy laptop abysmy sie juz nie bili o kompa a najmlodszej kupilam specjalna hustawke programujesz i sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×