Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

hehe moze cos w tym jest cyganie podobno wywodza sie z Rumunii.:) wiesz taki zwykly skok w bok chyba umialabym zrozumiec ciezko przelknac no ale zdarza sie odbilo gosciowi ale takie cos to zupelne wariactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to wszystko zaczyna przypominac jakis kiepski film.Wracam ze zlotu rodzinnego tesciowa i jego matka placza,dziewczynki sie o wszystkim dowiezialy a Ana dostaje jakies glupie telefony ze nie doczeka nastepnych swiat albo ze lepiej niech nie wychodzi po zmroku.Kurcze jak bym nie uslyszala na wlasne uszy to bym nie uwierzyla.Ma isc z tym na policje.Calkowite wariactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze ten moj zaczyna cos podgadywac ze moze lepiej bedzie jak nie pojedziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu poklocilam sie z tym moim szczesciem. Co za paskudny dzien mam dzisiaj:( Z tego wszystkiego zrobilam sobie drinka ale mi nie smakuje tak samej ech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mursianko i stonóżko widze że wszystkie mamy malo czasu wiec życze wam wspanialych i wesolych świat i do zobaczenia chyba po swietach chociaz teraz to kiepsko bedzie bo i dziecie i mąż do nowego roku w domu (ale może mi sie uda) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje zycze wam wesolych, spokojnych i milych Swiat, a takze szczescia i spelnienia najskrytszych marzen w Nowym Roku. Nie zapominajcie o naszym topiku odezwe sie jak tylko bede mogla buziaczki :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypia siê zyczenia wokól, wiekszosc zyczy swiat obfitych i prezentów znakomitych, a ja aycze, moi mili, byscie swiêta te spêdzily tak jak kazda sobie marzy. Moze cicho bez halasu isc na spacer do lasu, moze w gronie swoich bliskich jedzac karpia z jednej miski, moze gdzies tam w cieplym kraju czujac siê jak Adam w raju, albo lepac gdzies balwana, jesli snieg napada z rana :) Wesloych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
szczęśliwego Nowego Roku dziewczynki -reanimacja bedzie po nowym roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wracajmy juz dziewczyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
prosze mursianki braklo to cisza jak makiem zasiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonogo ty sie błakasz po innych tematach i chyba chora jestes???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja tez sie błakam po innych temacikach ale jakoś nie moge sie nigdzie wsliznać bo wszyscy juz wszedzie po przyjacielsku żyja?Ciekawe kiedy Mursianka wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
już literki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
tak mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
co mi sie stonóżko czepiasz juz od nowego roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
moja tożsamość wciąz ta sama to ja i ja .Pewnie wkrotce sie zaczernie .Przyznam poprostu szczerze że juz jestem czarna w pewnym miejscu wiec tu jestem pomarańczowa (bo tak milo być anonimkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jestem taka atrakcyjna,ze moja goraczka nie chce mnie opuscic choc wspanialomyslnie spadla do 37.3 :) ale ... to chyba poczatek:) Od poniedzialku zaczynam niby prace :) ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
A dlaczego "niby praca"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
To Cie choróbsko wzięło z nowym roczkiem fe,pewnie grypka jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:( wlasnie wrocilam i zagladam co tu u Was slychac:(Stesknilam sie za wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×