Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

zimne piwo:) haha no dobre,dobre ale jesli juz to pilabym gorace zeby sie wypocic:) ja nie wiem,wczoraj jakis sadny dzien byl :) wypilam 2 litry kompotu sama:) a zwykle przez caly dzien tyle nie wypijam:) dobrze,ze dzis mamy temperature na plusie:) ide do lekarza a to dalekoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
wielki powrot moj!!!!!!!!Ja juz tu jestem .Tydzien bez kompa bo sie popsul umieralam za nim z tesknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej :) luisianka a dopytwalysmy sie jedna drugiej co z toba,a u ciebie awaria sprzetu:) fajnie,zejuz jestes:) ja niedawno wrocilam od lekarza:) nasiedzialm sie w poczekalni:) pan doktor wcale nie jest taki przystojny jak o nim mowili :) i nawet mily nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja w pracy i od progu już wkurzona:) chyba zaczynam być nerwowa :) a to niedobrze bo wtedy trudno ze mną wytrzymać :) Co tam u Was dziewuszki kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja jak narazie juz po pracy ale tez nie w sosie od rana( Stonoga spelnienia marzen:D Ide zrobic kawke jesli macie ochote zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja gapa:) czekalam i myslałam,ze ostatni wpis mój:) znowu marzne:) mursjanka..dziękuje:) wiesz chyba 2 marzenia spełnie po wypłacie:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trabia w kazdym programie,ze dzis najbardziej fatalny dzien w roku.do tej chwili myslam,ze to glupota ale zmienilam zdanie. mam tylko nadzieje,ze to tylko poniedzialek,ze reszta tygodnia bedzie spokojna i mila. jutro caly dzien sama w pracy,zanudze sie na smierc. przejrzalm polki zeby jakas ksiazke wybrac.to moze mi minie 8 h :) jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam pewna,ze ty imprezujesz na calego:) No i dlaczego to najbardziej fatalny dzien jakos nie wlaczylam dzisiaj telewizorka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dlatego najgorszy dzien w roku,ze w łeb daja noworoczne postanowienia, zaczynamy splacac swiaeczne kredyty,jestesmy zawieszeni w okresie miedzy swiatecznym i do tego paskudna pogoda. i cos tam jeszcze ale ja nie pamietam. No wczoraj nie swietowałam bo nie ma co swiatowac. podraznilam sobie skóre pod pacha i mnie piecze i swedzi i wrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co tez ludzie nie wymysla a ja bylam pewna ze jakas specjalna data czy tez gwiazdy nietypowo sie polaczyly:) Mnie tam rosnie jakies paskudztwo na czole swedzi jak diabli i kazdego dnia jest wieksze no i nie musze mowic jak wygladam:( Jak wizyta u lekarza widzial wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam, taki deszcz padał,ze mi sie odechciało. OOOO normalnie zapisac gdzies musze:) mial jednego interesanta przed chwila:) pan wzial dla dzieci foldery reklamowe:) mowi,ze maluchy sie uciesza:) patrz jak dzieciom łatwo mozna sprawic radosc:) dostana długopis i kolorwy folder:) a ja wzielam dzis gruuba ksiazke i zamierza czytac:) choc juz wiem,ze interesujaca to ona nie jest:) jak Twoje zdrowko? u nas znowu pada deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mni za to wiosna na calego drzewa kwitna cieputko tez jest az chce sie zyc mimo ze ranki sa jeszcze chlodne.Podleczylam sie troche a i moj szkrab juz tez smiga wiec troche spokoju chociaz zobaczymy na jakdlugo:)Mam okropnego lenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no to ja Ci zazdroszcze:) ostatnio przechodzilam obok sklepu z roznymi smiesznymi rzeczami i w witrynie byl plakat z 10 przykazaniami szczesliwego czloweika:) i tak bylo :) JESLI NAJDZIE CIE OCHOTA DO PRACY USIADZ I POCZEKAJ AZ CI PRZEJDZIE - masz uspraweidliwnienie dla lenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw cos zjadlo moje wiadomosci:( i jakby tego bylo malo zakaz dostepu na kafe:( ktos mnie tutaj wybitnie nie lubi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
dziewczynki moje słodkie niech mi sie sprawki moje unormują to juz tu bede jak dawniej.Teraz mam klopotki wiec zagladam rzadziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) żeby się ogrzać musze pic gorące napoje:) wczoraj kolega podrzucił pomysł zeby do herbatki dodawac jakiegos wyskokowego plynu rozgrzewajacego :) pogoda znowu zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
moje klopociki to żygajaca córa i oooooolbrzymia awantura z mężem.Jutro juz będę raniusio u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusianka..małej przejdzie,ze starym sie pogodzisz bedzie OK:)) a u nas sie zaczyna remont o wesolo :)piluja,boruja,wierca:) jeszcze tylko disco polo brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) mam w domu szpital:( normalnie nie wiem jak to wszystko ogarnac:( witaj luisianka dobrze ze wrocilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×