Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Stonoga poros moze szefa o jakas kapele:)przeciez tak sympatyczny facet napewno zadba o swoich pracownikow:) Bylas wreszcie u lekarza z tymi wynikami??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze tak sobie,robotnicy pracuja :P no generalnie super:) gdyby jeszcze wiatr przestal wiac i byla juz 15.30 to bylabym zadowolona:) witaj mursiana:) jak to masz spzital??wszystkich rozlozylo?? a ja nie bylam,dam sobie spokoj.nie zeszlam do tej pory to i ne zejde:) mowilam,ze mam oK :) pytalam kolezanke:) krew mam OK i oby jak najdluzej tak bylo bo ...:) tak bedzie najlepiej:)mam zamiar komus uratowac zycie:) zastanawiam sie tez czy krwiodawca ma wolny dzien od pracy jak idzie odac krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jak to mowia nie chwal dnia przed zachodem:) zepsul mi sie suwak w spodniach:) haha jestem z kolega a to zwykle faceci maja rozsuniete rozporki:P zwszyaki sa za cienkie albo materia za gruby-ta opcja odpada:( cos musze wymyslic bo jak wyjsc do wc??korytarz pelen pracownikow budowlanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh mam dzis fartowny dzien:) zgubilam kolczyc!! ale nie wiem jak mi wylazl z ucha:) i kobieca przypadlosc mnie nawiedzilam cale 8 dni wczesniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mnie też dopadla babska przypadlość i nie wiem czy to hormony czy co ale mam od soboty totalnego dola i chce mi sie beczec i użalam sie nad sobą.Wplyw na to ma oczywiście domowa awantura na której oberwalam 10 ciosów w serce czyli uslyszałam tyle o sobie że ....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
nożem to ochote miał on mnie.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisianka nie przejmuj sie wiem ze jest Ci ciezko ale jakos sie to wszystko ulozy Faceci co to za jakis poplatany gatunek a moze podgatunek hehe:) mam nadzieje ze corcia juz zdrowa:) Stonoga a tobie jak mija dzien mam nadzieje ze lepiej niz wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis nie machalm do szefa:) ufff :P dzis boli mnie kregoslup ale to... ten typ tak ma :) luisianka..przerazasz mnie, ja chyba bym zatlukla na smierc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
chyba coś tu znowu szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak znowu cos nie idzie na kafe pokazuje ze powinna byc wiadomosc,ale nic nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
myślisz że 110 kg jest łatwo ubić.? jakby mnie kiedys walnął to jednym ciosem mnie zmiażdzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lam sie luisiana w razie czego Ci pomozemy nie mozna sila wezmiemy go sposobem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wiem,ze 115 sie da:) kopa w jaja-dziala cuda.wyprobowalam to wiem, a sama do najwiekszych nie naleze:) raczej waga piorkowa czy papierowa jesli taka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cos ty cala nocke nie przymknelam oka na dluzej niz 15 minut stwierdzilam ze skoro i tak nie spie bo nie moge zrobie cos pozytecznego no i wzielam sie za prasowanie:)Poszlam do baru ale o 10.30 stwierdzilam ze mam tego serdecznie dosc i wygonilam swoje szczescie z wyrka.Troche marudzil ze chce go wykonczyc ale jak narazie grzecznie pracuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam odliczac godziny do wyjscia:) i wlasnie zaczynam prezentoweac postawe z pamietnego cytatu :) pamietasz... jak sie zastanawialys kto jest glupi??my czy nasi znajomi?? czekam od rana 8 h do wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo potluczona filizanka:) \ _ /& ,moze sie uda:) moja 2,zaczynam pic z nudow i zimna dziwne ilosci :) poza tym naszprycowalam sie panadolem :) mam wielkaaaa ochote na sledzia w smietanie a w domu zamierza przyzadzic strogonowa tylko nie wiem czy miesiwo jakies jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ale zachciewajki mamy:) sledz w smietanie i stronogow a tak a propo jak sie go przyzadza jakos nigdy nie mialam okazji a slyszalam ze to swietne jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile ja nigdy nie robilam ale prosze skopiuje ci przepis :) Boeuf Strogonow Składniki •1 kg mięsa z udźca cielęcego 1 pokrojoną w plasterki zielona paprykę •2 łyżeczki papryki •220 g pieczarek pokrojonych w plasterki •1/4 szklanki oleju •1 pokrojoną łodygę selera naciowego •1 cebulę pokrojoną w plasterki •1/3 szklanki mąki •1 szklankę wywaru wołowego (bulionik wołowy w kostce jest wystarczając •3/4 szklanki sherry (powiem tak: \"raczej nie powinno się o niej zapomi •2 łyżki sosu Worcester (do kupienia w każdym większym supermarkecie) •2 łyżki musztardy •1/4 szklanki przecieru pomidorowego •1 szklanka kwaśnej śmietany Etapy przygotowania 1. Mięso kroimy w paseczki i przyrumieniamiy na oleju i maśle. Do tego wrzucamy warzywa i dusimy do miekkości. 2. Następnie dodajemy mąke i mieszamy jakieś 2 minuty.Teraz wlewamy wywar wołowy, sherry, sos Worcaster, musztardę, przecier pomidorowy i przyprawy (papryka, pieprz, sól, tymianek i 1 liść laurowy). Całość przykrywamy pokrywką i gotujemy godzinę, godzinę dwadzieścia. 3. Po uplynieciu podanego czasu, polewamy przyżadzoną potrawą makaron i podajemy na talerzach. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wlazlam no google:)tyle ze nie mam ani poledwicy ani pieczarek wiec moze przy nastepnej okazji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj przepis bardziej m sie podoba jutro kupie skladniki chociaz jak przypuszczam bedzie klopot z tym sosem no bo sherry to nie problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem czy jest taki sos w markecie ale jak nie ma to bedzie bez:) mysle,ze secjalnej roznicy bym nie poczula:) ja nie wiem czy mam brandy:) bo nie gustuje w tym trunku:) ale bym sie napila a czemu nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszam :)mnie tem tez nie zabardzo smakuje ale jak mowia dla towarzystwa cygan dal sie powiesic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×