Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Co tu tak pusto dzisiaj?Nie macie moze ochoty na kawe w moim milym towarzystwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo :(Stonoga a jak Ty sie wogole czujesz.?Mam nadzieje ze to chorobsko juz sobie poszlo:)Jak Ci sie podoba Harry Potter?:)Strasznie sie nudze:(Jakas dobra ksiazka by sie przydala zreszta co tam dobra jakakolwiek.Chyba jednak poprosze o nie w internecie.Niewygodnie czytac ale zawsze to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nuda!!!:P Namieszalam coś w kompie moge już używać polskich znaków,ale nic na klawiaturze nie jest na swoim miejscu.:PGdzie sie podziały te wszystkie kropki i znaczki.... oto jest pytanie.Ok wysylam zobaczymy co wyjdzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer poszło :P ale ile z tym roboty i nic nie jest na swoim miejscu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrzymalam sie na 3 rozdziale harrego i jakos mnie nie cianie. wczoraj zemdlalam 2x w jedyn sklepie,wstyd jak cholera,zamieszanie, wzywanie pogotowaia itd.nawet nie pamietam czy paniom powiedzialm dziekuje i przepraszam. dzis umylam okna,wymylam kwiaty,zmienic chcialam kolor wlossow ale pomaranczowy zdecydowanie mi nie odpowiada. poklocilam sie wczoraj chyba z wszystkimi z ktorymi moglam :( a tak poza tym to nie moge przeniesc sie w inne miejsce z pracy bo ... trzeba rozwiazywac umowy,zawiazywac nowe a niewiadomo czy starosta zechce to uczynic,bo przeciez praca u niego mi sie nie podoba. i od poniedzialku jednego kolege w pracy mam mniej. wizja malo interesujaca ale generalnie czego sie spodziewam jakie zycie taka wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrzymalam sie na 3 rozdziale harrego i jakos mnie nie cianie. wczoraj zemdlalam 2x w jedyn sklepie,wstyd jak cholera,zamieszanie, wzywanie pogotowaia itd.nawet nie pamietam czy paniom powiedzialm dziekuje i przepraszam. dzis umylam okna,wymylam kwiaty,zmienic chcialam kolor wlossow ale pomaranczowy zdecydowanie mi nie odpowiada. poklocilam sie wczoraj chyba z wszystkimi z ktorymi moglam :( a tak poza tym to nie moge przeniesc sie w inne miejsce z pracy bo ... trzeba rozwiazywac umowy,zawiazywac nowe a niewiadomo czy starosta zechce to uczynic,bo przeciez praca u niego mi sie nie podoba. i od poniedzialku jednego kolege w pracy mam mniej. wizja malo interesujaca ale generalnie czego sie spodziewam jakie zycie taka wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyno takie omdlenie to powazna sprawa mam nadzieje ze porobili Ci wszystkie wyniki skoro bylo pogotowie.No i ta nawiedzona jeszcze sie za sprzatanie wziela.Jeden klaps dla Ciebie to zdecydowanie za malo.Mysle ze po prostu pogadaj z tym starosta dlaczego nie rozwiaze umowy o prace jesli Ci na tym zalezy. Ja tam przez moje grzebanie namieszalam na calego i komputerek nie dziala.Dobrze ze drugi ma tez podlaczenie do netu,ale stracilam wszystkie swoje dane,nie mam zadnego programu.Ot stara baba a glupia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a co do pomaranczowych wlosow to do torebki beda Ci pasowac .Ale czy ty nie bylas ostatnio u fryzjera?Po jaki grzyb chcesz jeszcze eksperymentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mursiana ale podobno w komputerze nic nie mozna zepsuc:) wiec szukaj jakiegos informatyka. mam jakis nerwobol chyba pod prawa lopatka prawie nic nie spalam :( cos mi sie zdaje,ze ja sie rozchorowalam na tym zwolnieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
stonoga-przerazasz mnie czemu Ty zemdlałas?????????/Rób badania!!!!!!!A Tywariacie porzadki robisz......Jesteś niemozliwa......Ale te Twoje przygody..awantury zemdlenia itp to naprawde .......Kabarecik tu z toba mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Pewnie masz rację.Muszę tylko sformatyzowacć dysk i na nowo zainstalować windowsa.anych prawdopodobnie nie odzyskam.śzkoda mi gg bo miałam tam numery znajomych.Może uda sie wrócić di starego numeru i czekać tylko aby odezwali sie pierwsi.:( Coś mi się widzi że powinnaś iść nadal na zwolnienie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
mursianka to gdzies Ty tam kopała w kompie że popsułas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
ja przeciez ostatnio tez tak mialam że ten windows padl(tak to wygladalo)a wkoncu to cos tam grzebnęli i wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zdolna jestem prawda:)Skąd ja mam wiedzieć co narobiłam samo tak jakoś wyszło:)Jak narazie działa tylko internet i chwała mu za to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej czegos nie rozumiem badania masz ok a mdlejesz i zle sie czujesz??Ja tam nie znam sie na medycynie ,ale dla mnie to nie jest ok i powinnas sie skonsultowac z lekarzem.to nie jest normalne niech zleci inne badania bardziej szczegolowe.Szlak mnie trafia slyszac cos takiego.Co ci cholerni lekarze sobie mysla.To jest normalne u mlodej kobiety!!!!! paranoja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie znam:) deszcz zaczal padac,ogladam fil rodem z bollywood.masarka.kolory daja po oczach.scenarzysta niesamowity fantasta to polaczenie romansu,sensacji jamesa bonda i chucka norisa w jedym 3 h filmie. przyznam,ze juz mnie tylek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pochmurno juz mi sie nie chce ogladac telewizji zeszta same powtorki leca moge nadrobic wieczorkiem.Podziwiam twarda jestes 3 h.Znowu siedze na laptopie w tym drugim synus siedzi w necie sciagajac jakies programy aby uratowac co sie da:(Mam zakaz wtykania nosa tam gdzie nie trzeba :D madrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zrobilam cos czego nie powinnam:) ale glupi babsztyl jestem:) a cale zdarzenie olega skwitowal zdaniem,ze to co mowie nie jest glupie ...ale przestal sie odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chetnie bym sie z taba napila ale przeciez NIEprzystojny chyba zabronil ci takich przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zabronil ale dzis bez kawy nie przezyje:) zreszta nie wiem czy jest sens odmawiana sobie przyjemnosci skoro jakies leki mi przepisal cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam na czat i... jeden z rozmowcow zadal mi pytanie: czy noisz czasem ponczochy?? odpowiedzialm,ze tak na glowie ... no ja nie rozumiem.... swiat ocieka seksem a ci dosc nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe musze cie koniecznie poprosic o dresy stron na ktore zagladasz.Bardzo ciekawych ludzi tam poznajesz.a ja tylko na kafe siedze:P.To jak ryzykujemy Twoim zyciem i pijemy te kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ryzyka nie ma zabawy :) ja juz pol kubka wypilam i chyba lepiej:) taka mam autosugestie i moc uzdrawiana :) a co Ty porabiasz? dawno spokojnie nie rozmawialysmy:) jakos sie rozmijamy zreszta z lusianka tez:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie sie nudze sprzatam przekladam i cholera mnie bierze.wspominalam ci o klotni z moim panem.No wiec obrazil sie i wyslal mnie na przymusowy urlop.Bycze sie wiec i .....to jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sobie zrob wlosy tak jak ja:) tylko moze nie pomaranczowe:) idz na pedikiur:) jak sie nie poklocilam ale ... daze do tego konsekwentnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×