Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Jeszcze nie dotarło do Ciebie że ten facet do inteligentnych nie należy:)Szkoda Twoich nerwów na takiego ancymonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny obraz z okna wyszla kobieta z jakiegos niby bloku ktory widze jak bardzo sie wychyle i co widze:) ma jakies 2 dywaniki :) ktorymi wali o rosnace nieopodal drzewo. a bez wychylania sie widze trzepak :) pomyslowi jestesmy prawda??? ja pierdole!! a jakby jak tak ktos w bel zaczal wali jajem zamiast lyzeczka w jajko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to Ty może jednak nie wyglądaj przez to okno skoro ma Ci to podnosić ciśnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśl o przyjemnościach:)jeszcze czterdzieści minut i do domku:)przeżyłaś kolejny dzień w kiepskim towarzystwie:)jesteś wielka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wielka bo pije mleko :) ZART !! ale mamy sklepu typu wszystko za 2,50 to chyba nie majatek !! mysle o przyjemnosciach:) zaszaleje z kolorem oby mi sie moja wizja nie sprawdzila bo moge jutro w chustce przyjsc do pracy :) mama mowi,ze mi w koncu i tak wlosy wyleza bo ja na nich dziwne eksperymenty robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby nie ale w razie czego to się nie łam.Ładnemu zawsze ładnie więc nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi milo,ze podzielasz moje zdanie:) ew. uslysze,ze znow zmienilam image:) zreszta nie da sie nie zauwazyc:) jak bede lysa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie :) zalozmy,ze malzenstwo sie nazywa wrona i masz zamiar ich zaprosic oficjalnie to zapraszasz Anne i Jana Wronów czy anne i jana Wrona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że Anne i Jana Wrona.Ale pewna nie jestem.Skąd takie nietypowe pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ten amator wystawial zaproszenia na impreze i odmienill to nazwisko :) choc mu zwrocialm uwage ze nie powinien bo to nawet glupio wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się martwisz najwyżej gościu się zbłaźni jesli nie umie słuchać.Ale widzę że to naprawdę super nadęta osoba która zjadła wszystkie rozumy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas dwie tyle że ja tez nie jestem pewna:D.Uważam jednak że Wronów bardzo śmiesznie brzmi.Tak jakby ktoś próbował odmienic moje nazwisko Garcia--Garsijów eee koszmar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo po rozjasniaczu :) ale teraz mam ciemny blond rany jak mi ulzylo ze nie wygladam jak wizja pijanaego malarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz pada:( kolory mi z komputera uciekły :) i nie mam niebieskiego :) i co jeszcze spokoj :) choc nie taki sielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
-leje od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
:D -deszczyk leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiana
to jaki problem?wyskocz do sklepiku i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×