Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinadfsdf

czy wy tez tak macie??

Polecane posty

Gość katarinadfsdf

ide sobie ulica.. widze dziewczyne super ubrana.. jedna druga... ta ma fajny plaszcz, ta ma fajne buty... mysle sobie odgapie... szukam szukam i nigdy nie moge znalezc takich fajnych rzeczy... na dodatek fajnie w nich wygladaja.... szukam wszedzie i nic... gdzie one to kupuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja mam identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to taki..
ojj tez tak mam i to bardzo czesto..... ostatnio moj chlopak stwierdzil ze ja chyba wole dziewczynki bo sie czesto za nimi ogladam:P:P skąd one biorą takie rzeczy???? nie mam pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yess
Cześć .. Też tak mam ale się tym nie przejmuję ponieważ jak pochodzę po sklepach znajduję jeszcze bardziej fajniejsze rzeczy A nie wszyscy ubierają się w swoich miastach .. Nie któzy z katalogów inni za granicą i cóż trzeba sobie radzić samej...nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yess
Sorki za te małe pomyłki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinadfsdf
moj chlopak zas oglada sie za laskami i mowi mi ktorta jets fajna ubrana.. i mimo ze nie malo kasy wydaje na ciuchy to on twierdzi ze nie potrafie sie ubrac... powinnam chyba podchodzic do lasek na ktorych cos mi sie podoba i pytac "gdzie to kupilas??" no ale troche przypal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie popatrzec jak dziewczyny są ubrane ale rzadko zdaza sie bym chodzila po sklepach szukala podobnych ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astael
A widzicie i to własnie nazywa sie magia ubierania sie w lumpeksach tam sa takie rzeczy ktorych nie ma w polskich sklepach. Zgadzam sie tez ze zdaniem ze nie wszyscy ubieraja sie w swoich miasatch.W moim miescie w sklepach jest tylko drogi szajs dlatego uwielbiam lumpeksy z dobrymi ciuchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie ogladam
jak widze ze ma cos fajnego ale nie mysle ze pojde zaraz do sklepu szukac podobnego. kupuje to co mi sie podoba. jesli nie ma niczego takiego trudno. zazwyczaj tak jest ze jak ide z zamiarem kupienia np spodni czy kurtki to nie ma nic fajnego ale jak nie mam kasy czy tylko tak ogladam to jest pelno fajnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×