Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bubu3

mój facet nie pociąga mnie fizycznie...

Polecane posty

Gość bubu3

mój chłopak bardzo kręci mnie intelektualnie, ale seksu z nim nie pragnę w ogóle. Robię to tylko dlatego, żeby utrzymywać pozory nornalnego związku. Prócz tego boję się, że już nigdy nie spotkam faceta, z którym się tak rozumiem. Walczyć czy odpuścić? Już nie wiem, co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu ty
z tym nic nie robisz ? Dlaczego nie starasz się zmienić waszego życia intymnego ? Wystarczy popracować nad tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu3
Wyliczanka ta- oczywiście masz rację, ale co, jeśli nigdy nie spotkam kogoś takiego? Jeśli założę rodzinę z jakimś ciołkiem i będę tego wspominać całe życie? Ja go naprawdę uwielbiam... tylko nie koniecznie TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu ty
... Napisz co konkretnie jest nie tak !? I ile macie lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu3
ja 22, on 28. Nie tak jest to, że nie czuje do niego pociągu fizycznego. Uwielbiam z nim spędzać czas, ale nie koniecznie w łóżku. Ironia losu to to, że jest bardzo otwarty i finezyjny w seksie i gdyby choć trochę bardziej mnie kręcił byłoby nam jak w niebie. Tak to troche gram, robię z siebie bardziej chętną niż jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu ty
Ale musi być coś, co sprawia, że czujesz, że coś jest nie tak. Napisz o tym ! Na pewno to wiesz i potrafisz to nazwać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu3
Wydaje mi sie ze pisze. podniecam sie oczywiscie w trakcie seksu, ale nie na mysl o nim. nie kreci mnie, ze sie spotkamy i bedziemy sie kochac, traktuje to raczej jako obowiazek. gdy juz to jest, jest przyjemnie, bo jak mowilam moj facet jest bardzo otwarty. jednak ja wiem, ze mam/mialam duzy temerament i przeraza mnie, ze jes tak uspiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To czemu ty
Dziwna sprawa. Powinnaś moim zdaniem zdystansować się do niego intelektualnie, jak to nazywasz w łóżku. Być może to jest przeszkodą bo nie myślisz o nim jak o kochanku, tylko jak o inteligentnym facecie z którym tylko dobrze się rozmawia i z którym macie wspólne tematy. Masz przecież coś takiego, jak wyobrażnię ! :) Przeanalizuj różnice w seksie z nim i z kimś poprzednim z kim seks był udany. Na pewno dojdziesz do tego, czemu tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finuksia
ja mialam podobny problem z moim facetem. problemem byla monotonnia ktora wkradla sie w nasz zwiazek-jestemy prawie 4 lata razem i nie zawsze jest rozowo. od roku mieszkamy razem. pomogla dopiero dluuuga przerwa w seksie tzn. ja mialam problemy zdrowotne(ginekologiczne) pozniej okres wiec kolejny tydzien, pozniej wyjazd do rodzicow- z seksu tez nici a teraz cos mu sie porobilo z ptaszkiem i on musi isc do lekarza. i takim sposobem prawie 2 miesiac nie bylo seksu:/ wiem brzmi glupio-mieszkac razem i sie wogle nie kochac, ale to jakis dziwny zbieg wydarzen. a teraz jak wkoncu juz bedzie wszystko wporzadku ze sprawami zdrowotnymi to czuje ze bedzie goraco:D fakt ze moj facet pociagal i pociaga mnie fizycznie ale wiadomo jak to w zwiazku-a to jedno nie ma ochoty a to drugie jest zmeczone.poporstu codzinnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finuksia
a co do antykoncepcji-fakt libido spada. w moim przypadku nieznacznie ale spada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrr
ja jestem 10 lat po ślubie i mimo tego, że mój facet kręcił mnie bardzo, teraz nasze życie seksualne to rutyna. Jeśli super się rozumiecie nie rezygnuj z tego. Nie dziwię się, że masz wątpliwości. Nie słuchaj tych 18letnich seksualnych desperatów- będziesz mieć dzieci, dom i zobaczysz co jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj.... cos tu nie tak jest rozumiane..wiesz w facecie nie pociaga cie jego zgrabny tylek czy kstałtne usta, tylko to \"coś\" a na to \"coś\" sklada sie sposób bycia i chemia czyli to co wydziela sie z ciała tej drugiej osoby to brzmi okrutnie ale to prawda:) więc to że facet nie podoba ci sie z wyglądu to zupełnie inna bajka, nawet fakt że kręci cie jego intelekt można zaliczyć do innego działu podniecaczy :) jeśli nie czujesz że go porządasz i że nie widzisz poza nim świata to nici z tego,nie mozna powiedzieć tak że jak cie ktoś jara wyglądem i IQ to to jest już to, ja mialam faceta przystojnego inteligentnego ale nie mial tego czegoś nie było tej iskry, nie wiem jak to opisać poprostu nasze ciala nie wspolgraly mentalnie emocjonalnie itp. przemyśl to bo myle że masz tu do czynienia z przyjacielem a nie z twoim mężczyzną myśle że to nie ten...jeszcze nie ten pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim na ten temat. Jeżeli macie dobry kontakt. Moze trzeba zmienić trochę pozycje urozmaicić . Za pare lat nie bedziesz przykładala do tego dużej wagi . Mam 18 lat i w moim wielu to moze byc wazne ale wiem , ze kiedy bedą dzieci i rodzine to właśnie bedzie potrzebne to , co łączy Ciebie i twojego chłopaka . Niestety ja nie wyobrażam sobie tego z moim obecnym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yo nie jest takie latwe jak sie nie ktorym wydaje ja na poczadku zeiazku z mezem tez bylam bardziej chetna na seks jednak z czasem on przestal mnie pociagac jest wspanialym ojcem dla naszej corki i mezem jednak on chce seksu cosziennie a gdy go nie ma wypomina mi to i wiem ze tak nie da sie zyc na dluzsza mete i teraz kieruje to glownie do mezczyzn czy wiecie jaki jest seks bez uczuc?bez podniecenia? Sproboj kochac sie z kobieta majac suchego penisa a w tedy sie madrujcie poczujcie jaki to bol tak to wyglada.seks bez podniecenia bez uczuc na sile tylko po to ze by nie urazic partnera to jak g**** ja to przechodzilam lilka lat chodzilam potem obolala. Bo pomimo starac oartnera nie pociagal mnie juz tak na to nie masz wplywu i to nie jest wina jakiegos libido to jest normalne ze podniecenie apada z czasem w zwiazku ale jesli spada do takiego stopnia ze seka sprawia bardziej bol niz przyjemnosc tzn ze nie ma juz w tym nawet uczucia i nie pomorze tu nawet dobry charalter niestety w mlodym wieku kazdy patrzy na takie potrzeby dopiero w podeszlym wieku ierze aie pod uwage charaktee bo w tedy zwyczajnie nie ma sie takich potrzeb sekaualnych jak w mlodym wieku ja dlugo zmuszalam sie do seksu z bylym mezem niby to nie jest najwwzniejsze ale jak widzicie jest to jakas czesc w zwiazku ktora jest wazna dla mezcztzn glownie i jesli nie ma pociagu seksualnego nawet dobroc drugiego czlowieka nic nie pomoze bo seks przeciez dodarkowo bardziej zbliza dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajime Sugoroku
Nie kochasz męża i tyle i jesteś z nim dla wygody. Skoro on Cię nie pociąga powiedz mu,żeby poszukal kochanki, jeśli chcesz utrzymać ten związek, a jeśli nie to się rozwiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×