Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozrusznik swiata akualizowany

Ludzie ratunku mam podejzenie o ADHD

Polecane posty

Gość Igorance Is Bliss
ADHD to nic wielkiego..nie przemjmuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie, co takiego się z tobą dzieje? przeszkadza ci to w zyciu ze jestes nadpobudliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorance Is Bliss
P.s nie moze byc tak zle z twoja psychika. jeszcze nie znasz mnie. gdybys poznal/a, stwierdzil/abys ze jestes szczesliwa i zdrowea osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze on sie swietnie bawi, ale ja nie, bo mi juz na psychike weszlo dosyc i od 4 lat siedze w domu, a musze wyjsc i zaczac dzialac, bo jest dom do utrzymania. Poza tym przez to ani troche nie dogaduje sie z matka, ktora jest juz na emeryturze i chocby chciala nie wiele moze zrobic w kwesti finansowej, a w tej kwesti potrzeba bardzo wiele. Poza tym ja przez to bardzo cierpie, nie moge nad soba panowac, ani troche. Matka tylko trajkocze zeby isc do pracy... a moje zycie zatrzymalo sie na 5 klasie podstawowki. Nie zdalem wtedy (co bylo dla mnie bardzo wielkim szokiem) i od tamtej pory wszystko zmierza tylko i wylacznie w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej ze mam dzisiaj egzamin z prawka, a jak nie zdam to pewnie znowu zamkne sie na pol roku, moze do wiosny... a tu kasa znowu stracona a tu do pracy trzeba, trzeba zaczac cos robic bo nie mozna tak siedziec, a mi przez to jeszcze bardziej tylko lata mijaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie powiesze
albo teraz albo nidgy bo nie chce calego zycia w jakiejs deprsji spedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorance Is Bliss
Zycze w kazdym razie powodzenia. Poradzisz sobie tylko w sieie uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorance Is Bliss
nie wieszaj sie..pouzywaj jeszcze troche z zycia. ja bym sie powiesila ale od kiedy wiem ze jestem w ciazy to nieumiem jakos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie powiesze
to jest nas dwoje...500 zl misiecznie kuracja, nie mowiac ze na depresje na pewno musialbym sie leczyc...nic tylko...powiedziec goodbye..a u Ciebie to jest inaczej, dziecko masz chyba jestes katoliczka? nie zabijaj kogos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie powiesze
wierze w siebie chyba od wiecej niz kilku lat i nic z tego jeszcze dobrego nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorance Is Bliss
nie jestem katoliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie powiesze
to niech beda kwestie moralne, nie masz zadnej religi, nie wierzysz w nic? w cos trzeba inaczej uwierzy sie we wszystko lacznie z mysla o odejsciu tego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie powiesze
Ja juz w nic nie umiem, zrob to dla mnie, za mnie, dla tych co nie moge i uwierz w cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmm,widze ,ze nie tylko ja jestem zdołowana...Moje zmartwienie spowodowane jest smiercią mojego kuzyna w wypadku kilka tygodni temu,oddałabym wszystko żeby żył ,aWy tu mówicie o samobójstwie...Ludzie,doceńcie to co macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata1986
Witam:) Interesuje mnie tematyka ADHD, szczególnie spojrzenie Matek dzieci nadpobudliwych na sytuację dziecka (skuteczność leków, terapii itd.). Piszę pracę magisterską na ten temat. Zwracam się z gorącą prośbą do Matek dzieci nadpobudliwych o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety. Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/38860/adhd.html Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×