Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie szczęśliwa

chce byc ładna

Polecane posty

Gość prawie szczęśliwa

ostatnio zrobilam kilka fajnych zdjeć tylko jest maly problem, nie do konca wygladam tak jakbym chciała, mam photoshopa CS2, pozbylam sie efektu czerwonych oczu, pryszczy, pozostaje mi tylko ściecąca sie miejscami skóra a nei mam pojęcia jak to zrobić, tak żeby bylo naturalnie wie ktos z Was jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz mieć idealną cerę to najlepiej zrób tak: skopiuj warstwę (duplicate layer) na skopiowanej użyj filtru noise---> dusy & scratches później blur-->gaussian blur na to żeby nie było zbyt idealne noise--add noise. (parametry dobierz sobie odpowiednio do fotki ale to raczej małe) teraz dodaj maskę do warstwy layer--->add layer mask--->hide all i maluj po masce tam gdzie jest skóra poszukaj sobie tutków w necie. co do miejsc zbyt jasnych jeśli nadal będą to zaznaczasz je i dajesz maskę selektywnego koloru new adjustment layer -->selective color i odpowiednio przyciemnij biały (dobrze tez tak można usunąć rumieńce lub zbyt czerwoną twarz albo zrobić opaleniznę lub ja usunąć wybielić białka oczu i nadać oczom włosom kolor to jedna z najlepszych metod bo masz nad tym największą kontrole i możesz zmieniać później.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie szczesliwa
dzieki za odpowiedz siedzialam dzis nad tym i nic zdjecie dalej wyglada tak samo, dopiero 2 dzien ucze sie photoshopa chcialam dac chlopakowi moje ladne zdjecia ale coz moze kiedys, jak sie wszystkiego naucze, ale wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google tutoriale photoshop. najłatwiej się uczy przez tutki. zdjęcie pewnie wygląda tak samo bo filtry były zbyt słabe nie boj się jeśli się rozmyje tego nie będzie widać. jak chcesz to wyślij mi fotkę mogę poprzerabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie szczęsliwa
dzieki ale sama chciaalbym sie nauczyc, po 2 dniach trudno oczekiwac zebym cos dobrze robila, ale jak pociwcze moze mi sie uda, i bede miaal satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) powiem ze zabawa photoshopem jest fajna:) poszukaj tutków do skóry na pewno ci to pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce byc ladna
szukam, szukam i nic, chcialam zlikwidowac tylko blyszczeniue skory, nadac jej matowy wyglad, nawet jka robie tak jak jest w tutkach to nic nie wychodzi, chyba jestem zbyt malo cierpliwa, a Wy ile czasu spedziliscie nad photoshopem zanim to pojeliscie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci zrobię tutka:) tylko muszę znaleźć jakieś zdjęcie do tego:) tylko nie jestem pewna czy wiem dokładnie o co ci chodzi chcesz zeby skora była bardziej matowa i jednolita? nie wiem ile zajęło mi nauczenie się photoshopa ogólnie zajmuje się grafiką:P więc ciężko powiedzieć zależy czy miałaś już styczność z podobnymi programami i do jakiego poziomu chcesz się go nauczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się:) robisz tak 2 maski selektywnego koloru. na 1 relatywnie do białego dodaj trochę czarnego żółtego i magenty (nie wiem jak jest po polsku purpura?) w 2 absolutnie do białego też czarnego żółtego magenty i zmniejsz trochę cyjanu najlepiej pierwsze przed maską selektywnego koloru zaznacz lasem miejsca gdzie masz błyszczące wtedy łatwiej dopasujesz kolor. nie martw się ze gdzieś ci za mocno wyjdzie później maluj na jakiejś mniejszej przeźroczystości po masce tak jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie szczesliwa
tak wlasnie o cos takiego mi chodzi jka jest na obrazkach, zobacze wg tej metody opisanej przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie szczesliwa
nic nie wyszlo, nie wiem jak zrobic 2 maski, zrobilam tak obrazek- tryb-CMYK, a potem warstwa- nowa warstwa dopasowania i te kolory ktore podales/ aś, nie wiem tez co znaczy las,juz mi troche wyszlo, las to znaczy lasso tak? potem zrobilam obrazek dopasuj kolro selektywny tylko musze jakos odpowiednio diodac te kolorki bo za ciemne plamki wyszly tylko nie wiem jka malowac na masce o mnieejszej przezroczystosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie szczesliwa
w sumie to juz swiecenia nei ma tylko takie plamki, kwestia chyba dobrania odpowiednich ilosci kolorów jak teraz popatrzylam na te linki co mi wyslales to faktycznie zle dobieralam kolorki, a jestes dziewczyna czy chlopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd macie ten program ,moze podasz mi inne lepsz,e szybko sie uczę i dam sobie rade nawet z trudym programem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd macie ten program ,moze podasz mi inne lepsz,e szybko sie uczę i dam sobie rade nawet z trudym programem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze zaznaczasz lassem (sorki dziwnie wyszło oczywiście ze laso to lasso tylko literki mi brakło:P i wyszedł las:P:P) to co zmieniasz. później maskę selektywnego koloru layer-->new adjustment layer -->selective color (to maska selektywnego koloru i to co masz zaznaczone to od razu zmieni się w maskę dla selektywnego koloru bez zaznaczenia maskę całą białą czyli działa wszędzie) teraz zmieniasz tylko interesujący cię kolor błyszczy się zazwyczaj na biało więc zmieniamy białe kolory są cmykiem. musisz sobie to odpowiednio poustawiać bo inaczej ci brzydko wyjdzie. patrz głównie na te punkty ktore chcesz najbardziej zmienić w tym przypadku najjasniejsze bo tam gdzie wychodzi za mocno to zawsze można zmniejszyć działanie poprzez maskę prościej mówiąc pomalować czarnym o np. przezroczystościom 30% . jak ustawisz pomaluj sobie na masce boki po maluj tam gdzie masz nie zaznaczone gdzie jest różnica gdzie za mocno wyszło pędzel pamiętaj na hardness 0% (nie mam pojęcia jak jest to się zwie w pl wersji) to to jak klikniesz 2 przyciskiem myszki mając pędzel 2 suwak to właśnie twardość pędzla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyną:) pokombinuj z kolorami niestety na to nie ma złotego środka do każdej foty dobiera się odpowiednio inne;/ Nadiya26l demo można ściągnąć z strony adobe http://www.adobe.com/pl/ to będzie cs3 ma więcej fajnych funkcji:) sorki muszę lecieć bo mój facet mnie zje za siedznie na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyną:) pokombinuj z kolorami niestety na to nie ma złotego środka do każdej foty dobiera się odpowiednio inne;/ Nadiya26l demo można ściągnąć z strony adobe http://www.adobe.com/pl/ to będzie cs3 ma więcej fajnych funkcji:) sorki muszę lecieć bo mój facet mnie zje za siedznie na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyną:) pokombinuj z kolorami niestety na to nie ma złotego środka do każdej foty dobiera się odpowiednio inne;/ Nadiya26l demo można ściągnąć z strony adobe http://www.adobe.com/pl/ to będzie cs3 ma więcej fajnych funkcji:) lepszych chyba nie ma:P sorki muszę lecieć bo mój facet mnie zje za siedzenie na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie szczesliwa
na koncu zauwazylam ze do kazdej fotki trzeba ianczej ustawic te kolorki, ale efekty juz jakies wyszly jka posiedzedluzej to beda jeszcze fajneijesze dzieki nibys ze mi tak wszystk ocierpliwie tlumaczysz, fajna kobitka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×