Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anuśkaaaaaaa

CALL CENTER W LUX-MED

Polecane posty

Gość gość
To prawda, tez mamy taki pakiet i powiem szczerze ze nie mieliśmy nigdy problemów z dostaniem sie do lekarza rodzinnego czy specjalisty. Takze na pewno spokojnie Wam polecam wybór takiego ubezpieczenia medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super miejsce, bez zadnych problemów zeby w ogole sie dodzwonić. Ja nie wiem z czym Wy mieliscie kłopot. DO tego zawsze też bez problemu dostaję sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mialam nigdy z tym problemu. No i jeszcze jak coś jest inne rozwiązanie a mianowicie-internetowe umawianie wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze ja wykupiłam pakiet pediatryczny i powiem szczerze ze nie wiedziałam ze tak to dobrze działa. Teraz już nie martwię się o kolejki do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie niezwykłym ułatwieniem jest też portal pacjenta. To duże ułatwienie jesli chodzi o umawianie wizyt. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przyznaje ze najlepszą metoda aby zapisac sie na wizytę lekarską to portal pacjenta.DO tego bez problemu moge poprosic o wstępną konsultację lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w takiej sytuacji na pewno warto bedzie umawiac sie przez portal pacjenta. jest zawsze szybko i pewnie co do zapisania sie na własciwą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Portal Pacjenta naprawdę ułatwia życie. Odkąd całą rodziną z niego korzystamy już nie mamy problemów z czekaniem w kolejkach i odbieraniem wyników, na co nie zawsze jest czas. No i naprawdę sprawnie działa za co ogromny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji na pewno warto bedzie umawiac sie przez portal pacjenta. jest zawsze szybko i pewnie co do zapisania sie na własciwą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznac ze wcale nie czekałam długo na taka wizytę. Dla mnie to bez watpienia duzy plus, bo nie we wszystkich centrach medycznych jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wcale nie musisz wisieć na słuchawce jesli tego nie chcesz...mozesz spokojnie umówić sie na wizytę przez portal pacjenta. Tez bedzie szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, popieram Was. Nie chcesz dzwonić to logujesz sie na portal i sama sie umawiasz. To duże ułatwienie dla kazego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super rozwiąznanie i powiem Wam ze ja też bardzo czesto korzystam z takiej mozliwości zapisu na zajęcia. Warto korzystac z takiego ułatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, to jest dobre wyjscie, bo w sumie zawsze mozna tez spokojnie posprawdzac sobie chociazby wszystkie wyniki badań. Jest szybko i prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam abonament u nich i powiem Wam ze juz 5 lat nie miałam problemu z dostaniem sie do lekarza, zwłaszcza specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest sprawdzić oferte LuxMed. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiliczka
jak jak zamawiam wizytę w Lux Medzie to tylk oprzez portal pacjenta tak jest najszybciej, szybciej niz przez call center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, czy korzystacie z portalu pacjenta? Ja zawsze za kazdym razem kiedy chce własnie umówić sie na wizytę czy sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodzwonić sie tam to jakis koszmar! nic tylko melodia i melodia, a ja chce umowic wizyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi własnie o abonamenty to polecam LuxMed. DLa mnie to najlepsze rozwiązanie kiedy pojawia się coś niepokojącego. Nie musimy czekać na lekarza tygodniami.Zwłaszcza teraz w sezonie grypowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Was kosztuje taki abonament? Płacicie składkę roczną czy miesięczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też najlepszym rozwiazaniem było wykupienie pakietu medycznego w LuxMed. Dzieki temu po prostu bez najmniejszych problemów mogłam korzystać z dostepu do kazdego lekarza. I tak zostało, bo pakietu nie zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nigdy nie miałam problemu z tym zeby dostać sie u nich do lekarza. Bardzo lubię LuxMed, i uwazam ze z tych wszystkich pakietów medycznych dostępnych na rynku wypadaja najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest sprawdzić oferte LuxMed. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my tez korzystamy z portalu pacjenta. Moim zdaniem to super sprawa, łatwośc zapisania się na wizyte u lekarza. Zawsze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunkaa
to fakt, ja zawsze zamawiam wizytę w lux medzie przez portal pacjenta bo tak jest najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie my tez mamy taki pakiet i powiem szczerze ze nie mieliśmy nigdy problemów z dostaniem sie do lekarza rodzinnego czy specjalisty. Takze na pewno spokojnie Wam polecam wybór takiego ubezpieczenia medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystałam z bardzo atrakcyjnej oferty LuxMedu. Ich wybór pakietów jest naprawdę imponujący i zachęcajacy jesli chodzi o wybór tego co najbardziej jest nam potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko ze ja mam wykupiony pakiet w LuxMedzie i powiem Wam ze nie ma najmniejszych problemów jesli chodzi o dostanie się do lekarza specjalisty. Mysle ze warto tak naprawdę o tym pomyslec tak na przyszlośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×