Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anuśkaaaaaaa

CALL CENTER W LUX-MED

Polecane posty

Gość gość
Tutaj warto bedzie umawiac sie przez portal pacjenta. jest zawsze szybko i pewnie co do zapisania sie na własciwą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miltka
poral pacjena w lux medzie to anjszybsza opcja na uwówienie wizyty, poza tym dzięki portalowi ma się dostęp do wszystkich specjalistów więc wybór jst ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez korzystamy z portalu pacjenta. Moim zdaniem to super sprawa, łatwośc zapisania się na wizyte u lekarza. Zawsze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czasu kiedy dostępny jest portal pacjenta nie umawiam się już telefonicznie. W szybki i łatwy sposób, on-line mogę zaplanować sobie wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trykotkaa
to chyba najlepsza opcja w przypadku umawiania wizyt w lux medzie, ja non stop korzystam z portalu pacjenta, bo to najszysza alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dodam do tego coś jeszcze- w kwestii zapisu do lekarza. Pakiet medyczny jest super, ale liczy sie tez to ze mozna korzystac z abonentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zakładka dotycząca pracy a nie umawiania wizyt. Dajcie już spokój z tą kryptoreklamą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w sumie ja tez nie narzekam. mam abonament rodzinny. Nie miałam jeszcze odpukać nigdy problemów jesli chodzi o dostanie się na wizytę do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a korzystacie z portalu pacjenta? Ja zawsze za kazdym razem kiedy chce własnie umówić sie na wizytę czy sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam wykupiony pakiet w LuxMed wiec moze czekam max z tydzień. Ale wiem własnie ze jesli chodzi o NFZ to tutaj mozna czekac i miesiącami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przyznam Wam ze ja własnie mam abonament medyczny w LuxMed i dla mnie to najlepsze rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chodzi własnie o stomatologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto dodać ze kiedy chodzi własnie o abonamenty to polecam LuxMed. DLa mnie to najlepsze rozwiązanie kiedy pojawia się coś niepokojącego. Nie musimy czekać na lekarza tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację, my tez mamy taki pakiet i powiem szczerze ze nie mieliśmy nigdy problemów z dostaniem sie do lekarza rodzinnego czy specjalisty. Takze na pewno spokojnie Wam polecam wybór takiego ubezpieczenia medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legenda głosi, że ktoś kiedyś się dodzwonił. Ja dziś próbowałam kilka raz i nic;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taką wizytę mozesz zapisac sie przez portal pacjenta. To bardzo proste, więc z pewnością bedzie to też duże ułatwienie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Widzę, że nie ja jedyna chwalę sobie Portal Pacjenta - to jest naprawdę super sprawa! Ogromna oszczędność czasu nie tylko ze względu na brak kolejek ale i odbieranie wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkowa
najfajniejsze jest to, że dzięki portalowi pacjenta można umawiać wizyty online, dzięki temu szybko idzie, ja swego czasu pamiętam jak to godzinami trzeba było wisieć na infolinii żeby wizytę zarezerować na recpecji teraz w lux medzie nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze ja akurat mam juz z 5 lat pakiet w LuxMed. Naprawdę nie mam się do czego deoczepic. I ciąze prowadziłam tam, i miałam opiekę położnej, potem pediatrę... Naprawdę odpukać jest ok. I cenowo też mysle ze bardzo dostępnie. Do tego nie miałam tak, ze musiałam nie wiadomo ile czekac na specjalistę. W tym tez własnie na stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam do tego coś jeszcze- w kwestii zapisu do lekarza. Pakiet medyczny jest super, ale liczy sie tez to ze mozna korzystac z wizyt u specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przyjrzeć sie ofercie w LuxMed, bo tutaj zawsze mozecie liczyć na szybką wizytę nawet u lekarza specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam LuxMed. Ja mam u nich pakiet juz 6 lat. I naprawde szczerze mówiąc nie zamieniłabym na nic innego. Polecam, bo jest to najlepsze rozwiazanie dla mnie i mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to super bo nie wiedziałam ze u nich tez mozna korzystac z takich usług. Ale to dobrze wiedziec Ja zawsze chodze do nich na badania diagnostyczne, bo w przeciwieństwie do innych placówek tu nie trzeba czekac miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam juz naprawdę bardzo długo i szczerze mówiąc dla mnie to mega rozwiązanie przy małych dzieciach kiedy nieraz potrzebujemy szybkiej konsultacji.Tak jak my teraz u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile Was kosztuje taki abonament? Płacicie składkę roczną czy miesięczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest sprawdzić oferte LuxMed. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać. Jesli chodzi o diagnostykę to też nie ma najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnostyka tez moim zdaniem na bardzo wysokim poziomie i trzeba przyznać ze naprawde wielu moich znajomych jest równiez zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insitka
ja zawsze jak potrzebuję wizyty u lekarza to zawsze umawiam wizyty online przez portal pacjenta tak jest najszybciej i najwygodniej bo zawsze mogę sobie wybrać najlepszy dla mnie termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak umawialam sie teraz do stomatologa to nie mialam żadnych problemów....wiec nie mam pojecia o czym piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a wracając do temtu czyli rozmowy o pracę atmosfery pracy i jakie warunki proponują na obsłudze klienta? Ma ktoś jakieś informacje jak to wygląda w województwie Lubelskim? Z góry dzięki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wyjściem z takiej sytuacji jest wlasnie też teraz umawianie sie na wizyty przez portal pacjenta... polecam bo to fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×