Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eve_3

Jaki najlepszy sprzęt zestaw do tipsów?

Polecane posty

Gość gguniaa
Cześć dziewczyny, właśnie dziś kupiłam sobie ten właśnie zestaw, owszem kleiły mi się paznokcie ale koleżanka mi podpowiedziała( bo ona ma o tym pojecie, ja jestem kompletnie początkująca), żebym najpierw dała grubszą warstwe i utwardziła a potem dała cieniutką i ją utwardziła, potem zmyła normalnie tym płynem i malneła lakierem i faktycznie wtedy jest ok. Błyszczą się i nie kleją... Boję się tylko ile wytrzymają ale to wam napiszę za pare dni czy jeszcze je posiadam. aha i takie pytanko czy w związku tym że to prawdopodobnie wina lampy nie da się jej jakoś wzmocnić? na przykład kupując mocniejszą żarówkę czy coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank_a
Ja też mam ten zestaw BRILLANT i jest NIE NAJGORSZY. Chociaż suszyło jak dotad tyle ze dłużej. Zamieniłam ten zel z zestawu na exelent i było ok. Tylko mam problem. NIGDZIE NIE MOGE DOSTAĆ TAKIEJ ŻARÓWKI.... BUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brilliant Nail Studio
Nioo wlasnie ja tez posiadam ten zestaw... Ale mam duzyy problem... Nigdzie nie mogee znalesc zarowki doo tej lampy... Bozee pozmocie mi... Gdzie mam ja kupic... Na allegroo chyba takich nie ma,... Sprawdzilam juz chyba wsyztskie hurtownie kosmetyczne... Sklepy elektroniczne... i wszystkie inne.. i bez skutki... nioo a bez zarowki tipsow nie zrobie... mozee ktos pomoze?? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka5566
właśnie zrobiłam sobie wczoraj pierwszy raz tipsy i ładnie mi to wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia99911
Hej wam wszystkim, robie tipsy już od paru miesięcy no i nadszedł czas na kupno nowego żelu, chce kupić jednofazowy, nasłuchałam się duzo ze Activ jest dobry i mam pytano do Was, a wiec jaki kupi i jaka jest różnica między nimi? który wybrać? : http://www.allegro.pl/item312619391_zel_uv_activ_clear_15g_super_jakosc.html http://www.allegro.pl/item316409077_zel_uv_activ_gold_bezbarwny_30ml_super_jakos.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1111
ja tez mam ten zestaw, i szerze mowiaz po przeczytaniu tego tematu troche zwątpiłam w słusznosc jego zakupu, ale wlasnie zrobilam pazurki i na poczatku sie kleily, ale tam na koncu w instrukcji jest napisane co zrobic jak sie kleja- przemyc tym plynem dołączonym do zestawu- i dziala, teraz wygladaja normalnie. zobacxzymy jak dlugo wytrzymaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammk
Mam zestaw \"brillant nail studio deluxe\" i pierwszym razem wyszło mi nie najgorzej, chociaż też nie byłam zadowolona, ale poczytałam na temat tipsów bardzo dużo i teraz mam naprawdę bardzo fajnie nałożone, a robiłam sobie sama tym właśnie zestawem. Nie jest więc zły, jeżeli robi się wszystko dobrze. Pozdrawiam wszystkie amatorki :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammk
DZIEWCZYNY przecież żarówka to tylko żarówka!!! możecie do niej włożyć jakąkolwiek z dużym gwintem byle nie większą niż 15W. Kupcie poprostu 9W jaka jest w większości lamp i będzie o.k. POZdRO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammk
DZIEWCZYNY przecież żarówka to tylko żarówka!!!! możecie wkręcić jakąkolwiek z dużym gwintem, byle nie większą niż 15W. Kupcie sobie 9W jaka jest w większości lamp.oczywiście najważniejsze UV :) POZDRO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia36679
Zel Activ lepiej 30g niz 15g. 15g dobre do uzytku domowego, dla samej siebie..., a 30g, a nawet 50g jakzarabiasz na tym... 50g starcza na grubo powyzej 30 pelnych "zabiegów":) Polecam i pozdrawiam:):):) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivvka7
hej a ma któraś może zestaw z NEONAIL? jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka66
Cześć dziewczyny :) Mam pytanko... Jaki zestaw do robienia paznokci żelowych na początek będzie dobry?? mówicie że "Studio brillant- trafilas" nie tak więc tego już nie kupię ;) Wiadomo żele w zestawach są do **** ale to zawsze można kupić inny / zmienić... Mi najbardziej chodzi o lampę! :) A nie chciałabym także kupować wszystkiego osobno... ;| Czy może tan zestaw bedzie dobry: - http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=375 albO ten: - http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_produkt.php?idprod=374 Chciałabym taki do 250 zł. Co Wy na to...??? Bardzo proszę o radę! :) Pozdrawiam Izka =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
ten zestaw reni nail wygląda solidnie, ale mogę ci powiedzieć, że będziesz musiała do tego dokupić patyczki, bo sa tylko 3 a to mało, pilniki też szczególnie banany, ale żele sa duże i dobrej firmy, więc kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jezeli ktos moze wystawic instrukcje po polsku do "brillant nail studio deluxe" to BARDZO,BARDZO prosze. BEDE DOZGONNIE WDZIECZNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka66
------->jola2243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka66
-----------jola2243 ślicznie dziękuję za odpowiedź i podpowiedź! :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka66
Acha.. i jeszcze jedno.. Jolu.. A ty z jakiej firmy masz zestaw.. albo żele?? Na czym zaczynalas??!! :) Jeżeli nie sprawi ci to wiekszego problemu napisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
czy jest ktos kto kupil zestaw do tipsów na allegro i jest zadowolony?? ktory jest najlepszy?? czy na allegro nie mozna kupic dobrego firmowego zesawu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaa
auela i le juz masz ten sprzet?? robisz tpsy tylko sobie?/ trzymaja sie?? napisz cos wiecej.. tez chcem kupic sobie sprzet narazie tylko dla siebie.. i nie wiem na co sie zdecydowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
witam, ja zaczynałam na zestawie z diamond nails, ale dużo musiałam do niego dokupić, zwłaszcza żele i ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola2243
a teraz pracuję na activie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni151
czesc kobietki potrzebuje pomocy :) chce kupić sobie sprzet do robienia paznokci zelowych ale niema mi kto doradzić siedze już 2 dzień na necie i szukam szukam:( ale teraz to już całkiem zgłupiała czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzomy srzęt tak na poczatek do 250 zł! bardzo prosze o pomoc z góry dziękuje ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eni151
no właśnie zamówiłam sobie ten sprzed i czekam bo ma mi przyjść na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka66
Siemka kobitki ^^ "eni151" Też mam zamiar zamówić sobie zestaw z tej firmy... :D Tylko troche inny :) Jak już go bedziesz miała to daj znać cO i jak :D Cyz jest dobry... ;) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×