Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eve_3

Jaki najlepszy sprzęt zestaw do tipsów?

Polecane posty

Hej, chciałabym się dowiedzieć jakie są najlepsze zestawy do tipsów? Lampa UV + żele + inne przybory. Może jakiś polecacie? Na allegro tego jest pełno.. drogie i tanie - a ja nie umiem się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panko
a jak ci się sprawdzają te żele z active?? robisz na 1 czy 3 fazowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnniaa
robie na 1 fazowym..ten co byl w zestawie dla mnie jest naprawde spoko...nie splywa i jest srednio gesty a co wazne trzyma sie zabojczo pazurka..moja tipsy maja dzis 2 tygodnie i wszystkie 10 pieknie sie trzymaja zero zapowietrzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rozumiem ,że te z Activa są już sprawdzone i dobrze się spisują? Ja myślałam o takim zestawie gdzie jest więcej żeli,ale boje się że mogą być złej jakości... np ten - http://allegro.pl/item267573663_zestaw_do_tipsow_lampa_uv_6_zel_tipsy_.html lub ten z Neo nail - http://allegro.pl/item266247909_neo_zestaw_lampa_uv_5xzel_gilotyna_tipsy_hit_.html albo ten - http://allegro.pl/item262925013_mega_zestaw_lampa_uv_5xzel_tipsy_itd_hit.html - biorę te 3 pod uwagę. Jeszcze interesuje mnie na ile starczy takie żel 5ml a 15ml? Biorąc pod uwagę że np jedno fazowy trzeba pare razy nakładać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowa tipsiarka
polecam neo nail :D:D:D kup se jeszcze kolorowe zele do tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnniaa
Eve_3 to oczywiscie Twoja sprawa ktory zestaw wybierzesz, czy skusisz sie na to ze w jakims zestawie bedzie wiecej zeli czy dadza ozdoby. rob jak chcesz ale ja polecam activ bo moj zestaw spisuje sie rewelacyjnie.wczoraj uzupelnilam pazurki i pieknie sie wszystko trzyma wiec ja polecam activ:) pozdrawiam P.S wachalam sie miedzy activ a gabrielle ale dziewczyny mi doradzily a i sie nie zawiodlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panko
a dajesz na ten 1 fazowy nabłyszczacz jeszcze czy juz nie trzeba?? i z jakiej firmy masz pod niego primer?? bo widze ze active maja primer tylko pisaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve_7
Jednak decyduje się na Neo Nail, pożyjemy - zobaczymy ! Liczę że będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinqa23
eve_3 ja też kupiłam neo nail i wierze że będzie dobry,a żel zawsze można przecież zmienić.podobno pędzelek jest do bani,ale najważniejsze żeby lampa działała!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz czekam aż przyjdzie, a żele pewnie po jakimś czasie i tak zmienie ;) trzeba w końcu iść do przodu ale! OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same sobie tipsy robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnniaa
nie daje nablyszczacza primer tez mam z activ wlasnie ten w pisaku, jest szalenie wygodny :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka dm
Hej dziewczyny mam pytanko czy którakolwiek ma zestaw brillant studio nails deluxe??? bo ja właśnie taki mam i zastanawiam się co robię źle że pazurki nie wychodzą mi takie ładniutkie. Chodzi mi o to że (kupiłam nowy żel jednofazowy, średniogęsty basic ) po nałożeniu i utwardzeniu żel jest lepki. Strasznie mnie to denerwuje, próbowałam już zgodnie z radą jednej z was przed nałożeniem ostatniej warstwy żelu zmyć pazurki delikatnie cleanerem, ale to jest jeszcze gorsze bo wacik bezpyłowy przykleja się do pazurków (juz po ich utwardzeniu w tej lampie), a jak nałoże na niego jeszcze ostatnią warstwę to sie klei jak choinka. Co mam robić??? zaznaczam ze pazurki robię tylko sobię ale i tak strasznie mnie to wkurza... POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka dm
sorki zo to sobię, ale to tak z rozpędu :) pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondzia
wlasnie mam taki sam problem jak ty :( ludzie prosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowa tipsiarka
ja sobie jaja robiłam, a ta to g... z allegro kupiła buahahaha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowa tipsiarka
nutka dm , blondzia - w pdskokach na szkolenie !!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondzia
Widac ze nie masz zielonego pojecia o paznokciach wiec si elepiej nei wypowiadaj na ten temat bo wiem ze robie dobrze uzywajac tego co trzeba Jesli mial ktos stycznosc z zestawem brillant studio nails deluxe to prosze dac znac ;) bo wiem chyba co jest nei tak ale wole sie upewnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzz.. widzisz i nie grzmisz
:O ludzie przeciez wy pojęcia o tipsach nie macie.... tepić takie specjalistki!!!!!!!!!!!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafka
Witam dziewczyny :) właśnie zastanawiam się nad kupnem tego zestawu Brillant Nail Studio Deluxe... Slyszalam o tym ze żel sie klei i jest matowy... Czy to wina żelu czy może lampy z tego zestawu bo z tego co mi wiadomo jest ona troche słabiutka... Czy któraś z was zna się na tym dobrze? Jakbym mogła prosic o opinie było by super. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondzia
Odradzam ci kupowac ten zestaaw... to co slyszalas na temat zelu to jest parwda ale to jest prawdo podobnie wina lampy ktora nei utwrdza zelu sama sie przekonalam o tym bo mialam ten zestaw i go oddalam... Jesli juz chcesz si ezdecydowac to zainwestuj w lepszy sprzet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NMP
ja polecam activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Właśnie szukałam opini o zestawie brillant nail studio deluxe, i trafiłam tutaj do was! Właśnie mam taki sam problem kupiłam sobie ten zestaw! Zaczełam robić sobie pazurki, wszystko było dobrze dopóki.... właśnie dopóki nie przyszedł czas na lampe! Ha utwardzałam paznokcie prawie dwie godziny pod lampą i to pierwszą warstwe ! I nic z tego nie wyszła nawet już następnych nie nakładałam bo nie miało to najmniejszego sensu! ha Ta lampa to jest coś okropnego taka byłam zła na nia i na siebie ale cóż zamówiłam sobie inną zobaczymy jak przyjdzie może w końcu bede zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylistka Kraków
Studio brillant- trafilas najgorzej jak moglas. Pozbadz sie tego czym predzej i niech to będzie nauczką dla Ciebie że tanie wcale nie jest dobre. Pamiętaj że jeśli coś ma miec dobra jakosc musi tez miec odpowiednia cene. Na początek zacznij stopniowo kompletowac zestaw. Gdybys miala problemy- służe pomocą. Podpowiem, pomogę, doradzę oraz dam namiary na tańsze ale sprawdone materiały. Mój mail: iza-1988@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea25
macie gdzies napisane jaka moc jesy tej lampy? Zawsze jest warstwa dyspersyjna na zelach i sie kleja dopoki sie ich nie przemyje i nie trzeba wcale delikatnie tylko normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea25
To chyba jest ta 15 Watowka... Zachecajaco to ona nie wyglada;/Niestety wyglada na to ze moc lampy jest za slaba i nic z tym sie nie zrobi jedyne co to mozna zmienic lampe niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×