Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andriusza

Nienawidzę kobiet które się malują

Polecane posty

Nie każda ma piękną, gładką cerę, ciemną oprawę oczu i duże, pełne usta. Makijaż ma podkreślać, a nie kamuflować. Jak ci przeszkadza makijaż, to się nie maluj, ale nie wypominaj tego innym. Jak ci się nie podoba, to chodź z torbą na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
zwłaszcza czterdziestoletnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruszka popieram
ja popieram. w ogole powinnismy stawiac na nature!!! zadnych kosmetykow, ani zadnego makijazu!!! zadnych sztucznych zapachow typu perfumy, dezodoranty - tylko naturalny zapach skory!!! w tym potu tez, bo to naturalne przeciez. zadnej depilacji!!! natura gora. zapuscmy wszyscy sobie krzaki i haszcze gdzie sie da tylko. to naturalne przeciez!!!!! przestanmy byc sztuczni!!!!!!!! BADZMY NATURALNI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi totalny brak makijazu, naturalny - mysi kolor wlosow i obgryzione pazury (nozyczki nie sa przeciez dzielem natury :-P ) kojarza sie z zaniedbana, leniwa lumpiara :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam naturalna znajoma,na szczescie nie widuje jej czesto.Latem lepiej jej unikac:-o,smierdzi jak skunks,bardzo sie poci ale ze wzgledow ekologicznych nie uzywa chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmejk
andruszka popieram najlepiej zamieszkajmy jeszcze w buszu i jedzmy korzonki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ok - wpolczuje :|. tylko ze ekologia nie konczy sie na nieuzywaniu chemii. mozna pewne rzeczy zastapic calkiem naturalnymi preparatami. tylko do niej pewnie taka oczywistosc nie dociera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruszka popieram
to byla ironia niedomyslne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej nic nie dociera,uwaza,ze jest trendy:-o Jest wyjatkowo naturalna,a maz bzyka wszystko co na drzewo nie ucieka:-o-nie ma mu sie co dziwic.Najgorsze,ze kobieta niby wyksztalcona i na stanowisku-wspolczuje jej \"petentom\"-pewnie wietrza nozdrza przez nastepnych kilka dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam taką jedną naturalną,która ostatnio mówiła jak ją w dobrym butiku\"popedzili\"bo wyglądała tak jak wygląda:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andruszka popieram
jak to nikt??? a to co??? 15:32 hmejk andruszka popieram najlepiej zamieszkajmy jeszcze w buszu i jedzmy korzonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, typ ekologa to jak najdalej ode mnie :O. kurde, ja rozumiem, zeby np. stosowac kosmetki naturalne, czy te nie testowane na zwierzetach, ale nie zeby pomijac podstawowa higiene. a fu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorki - moze faktycznie, w pierwszej chwili odebralam to jak kolejna ironie :-) jak by nie bylo - autorka tematu mowila o malowaniu sie a nie zyciu w brudzie i smrodzie, nie popieram jej pogladow, szczegolnie, ze mnie nienawidzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona928639632142
ja sie maluje i robi to wiele dziewczyn... nawet prawie wszystkie ...ale czemu odrazu nienawidzisz dziewczyn ktore sie maluja? poprostu chcemy ladnie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - ona moze nienawidziec malujacych sie kobiet a my to co? Zaniedbana paskuda bije w nasze poczucie estetyki :-P torba na glowe to dobry pomysl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze odnośnie tego potu, o którym ktoś wspomniał. Dezodorant czy perfum jest ok, ale nie ta maska na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że na codzień trochę tę nienawiść maskujesz. Bo to tyczy wiele kobiet: sąsiadka, koleżanka w pracy, siostra, pani ze sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi ciebie - ciezko nienawidziec tyle osob i sporo czasu to zajmuje :-P na marginesie - piszesz ze perfum jest OK wiec dodam, ze perfum nie istnieje -tylko i wylacznie PERFUMY i wyraz ten nie posiada liczby pojedynczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna DUmna
A ja nienawidzę guł, które piszą "perfum". Ośmieszasz się moja droga! Taka z ciebie idealna Polka. Nie kazda ma piekna twarz, kazda kobieta lubi od czasu do czasu podkreślic lub zakamuflować co nie co. Jak ci się nie podoba, to twoja sprawa. Nie rób afery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna DUmna
Wybacz, Idealny POlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×