Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzka B

Bruzdy nosowo-wargowe

Polecane posty

Gość 40lat+Vat
Ja polecam do bruzd nosowo wargowych preparat Teosyal.Jest trwały i nie alergizuje. Szczególnie dobry jesy do powiększania ust. Restylane jest nietrwały i b,drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minął już rok odkąd miałam wstrzyknięty restylan,jednak dobrze trzymał,mam wrażenie,że jeszcze ''działa'',nie mam niestety wiarygodnego porównania,jak wyglądałam przed wstrzyknięciem, planuję ,że pójdę ponownie,tylko mały problem z forsą,bo to teraz czas wydatków :-) ale jakoś pokombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zompierko
mysle ze kwas ale to zalezy, ni emozesz sie poradzic fachowca? np dr Widerkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Uuuu a co to za reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaaa
przecież widerkiewicz to ostatnio hit forum - widzę, te same osoby piszą na wizażu i kafeterii, nawet im się za bardzo treści nie chce zmieniać, jakie to żałosne że lekarze reklamują się w ten sposób :-) masakra, mega autoreklama, bez klasy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreklama_keramedu
Proszę bardzo oto wpisy zompierko z dzisiejszego poranka, zrobione w 30 minut na czterech różnych foraach. żałosne próby autoreklamy dr WIDERKIEWICZA I KERAMEDU - na wątkach o lipolizie, botoksie, wypełniaczach i sculptrze, nieżle się dziewczyna napracowała dzisiaj :-) Tym powinien się ktoś zająć bo to kolejny raz jak ta firma i ten "wspaniały" lekarz wprowadzają pacjentów w błąd. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3614283&start=30 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3318007&start=4470 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3286766&start=3990 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3669069&start=300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquila79
Na inetrnecie jest miliard informacji tych dobrych ale i tych złych. Ja wiem jedno że zabiegi typu mezoterapia to nie zwykłe wklepywanie kremu i tu trzeba zdać się na specjalistę . Moim zdaniem dobrym wyjściem jest znalezienie gabinetu nie takiego w którym jest najtaniej ale takiego z certyfikatem i tu odowłam się bez żadnej autoreklamy do stronki www.pogotowieestetyczne.com gdzie można znaleźć zesatwienie gaabinetów właśnie takich które mają uprawnienia. To ważne żeby później po zabiegu nie było łez i rozpaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem po takim zabiegu, bruzdy wargowo nosowe miałam wypełniane preperatem sylage M w klinice Amaryllis, jestem bardzo zadowolona z efektów i profesjonalizmu lekarza, polecam klinikę i wypełniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym wg ciebie polega profesjonalizm lekarza i tego preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks kompletnie odpada, jeśli chodzi o bruzdy nosowo wargowe polecam kwas hialuronowy. Jeśli chcesz zobaczyć efekt przed i po zabiegu zapraszam do mnie na bloga http://berna-detta.com/ , Na blogu znajdziesz również post na temat- czym się różni kwas od botoksu i na co które z nich się stosuje. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej kupić sobie kwas hialuronowy w tabletkach i regularnie przyjmować. Po 3 miesiącach zauważyłam znaczącą poprawę. Warto spróbować tabletki, bo sama sie przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie problemem były głębokie bruzdy nosowe mimo młodego wieku ale zabieg robiłam z wieku 23 lat u dr Dmytrzaka. Skąd jesteś? Bo to dobry lekarz, jeśli poszłabyś do niego na konsultację to możesz być pewna, że Ci doradzi w sposób korzystny dla Ciebie bo to człowiek, który na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta a nie swój zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas w tabletkach :-) buahahahaha bo padnę. Od takich preparatów jedyne co dostaniesz to gazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia322
Moim faworytem jest zabieg z kwasem polimlekowym. Mialam wykonywany taki zabieg i wszystko jest w najlepszym porzadku. Efekt widoczny jest po kilku tygodniach. Zobaczymy ile czasu się utrzyma. Jesli chodzi o ten konkretny zabieg to moge polecic krakowska klinike scm estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczka

Botoks przy ustach raczej niebardzo bo zmieni mimike twarzy. Najlepiej kwas hialuronowy i to Restylane. Mega dobry preparat. W sumie przeprowadzono 30 mln zabiegów z tym kwasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszka55
Dnia 28.05.2019 o 16:05, Gość tysiaczka napisał:

Botoks przy ustach raczej niebardzo bo zmieni mimike twarzy. Najlepiej kwas hialuronowy i to Restylane. Mega dobry preparat. W sumie przeprowadzono 30 mln zabiegów z tym kwasem

Mi o tym wspominala kiedyś co do botoksu moja koleżanka. Miałam powiększane usta tym kwasem, o którym wspomniano. Bardzo ładnie nawilżone usta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×