Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ed85

...by żyć lżej...

Polecane posty

Szkoda, ze was nie ma bo moja motywacja wróciła :P W szkole zostały mi do świąt dwa dosyc proste kolokwia, okno dziś umyłam, prezenty już kupiłam (na jeden tylko czekam aż przyjdzie pocztą :P) takze mam teraz czas dla siebie :) Zostało jeszcze tylko sprzątanie (ale to zapewne 1 dzień) i robienie sałatek(ale to dopiero tuż przed świętami) także chętnie teraz bym z kimś popisała a tu pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D Jupi dzis na wadze bylo 65!! Aniu niestety moje otoczenie z wyjatkiem mojego narzeczonego nie zauwazylo ze schudlam :( Choc ja cos tam zauwazylam ;) Ale nadal wydaje mi sie ze to malo :( Moja sylwetka po ubytku tej wagi nie wiele sie zmienila :( Mam nadal wystajacy brzuszek i grube uda :( Do poniedzialku Nie bede miec neta tyle co moze u mojego faceta :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dawno mnie tu nie było... Jestem dalej z Wami i trzymam sie raczej choć czasami dopada mnie jakies głupie \"chciejstwo\" i pozwalam sobie na coś. Waze sie w sobote, zobaczymy czy nie bede musiala zacisnąc jednak bardziej pasa :) jak Wasze przygotowania do Świąt? ja czekam na urlop (od pon), wtedy zaczne porządki, teraz nawet nie kiwne palcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Cos mam ostatnio slaba wole ale staram sie trzymac diete i nie przekraczac 1200kcal. Waga mi sie wacha od 65 do 66 zalezy czy laicze rano toalete czy nie :( Jesli chodzi o przygotowanie do swiat to upieklam juz pierniczki :) Mwga duzo pierniczkow - szkoda tylko ze nie bede ich jesc ;) Odezwe sie do Was w poniedzialek. PRZESYLAM GORACE POZDROWIENIA PS. Domek mam juz posprzatany i zostaly mi tylko drobne sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zaczynalam pisac ten topik chcialam schudnac az 10 kg ale kolejne moje wpisy tyczyly sie tylko tego zebym do wigili zrzucila 5,5 kg i tak jest wiec czuje sie usatysfakcjonowana :D Wierze ze uda mi sie zbic jeszcze troszki moze nawet dojde do 57 kg alemi sie juz tak nie spieszy :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dalszym ciagu utrzymuje wage:D A co z wami dziewczyny?? Poddalyscie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×