Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ed85

...by żyć lżej...

Polecane posty

Gość Kropeczka chciałbym
Hej !!!Tak tak kosmetyczka,moja klientka się przepisała i przyjdzie później:)Dzisiaj jadłam koperkową czyli surowa kapusta koperek przyprawy kukurydza i groszek nawet niezła:)Najadłam się za wszystkie czasy więc dzisiaj już tylko aerobik i woda no moze jeszcze jakaś kawka:) Ja ogólnie też odchudzam się dla siebie on jest tylko motywacją:) Poza tym w tamtym roku ważyłam, 51 kg więc w tym mi też się uda:)Każdej z nas się uda:) pamiętam siebie z tamtych czasów:)już tylko 6 tygodni i też tak będę wyglądać:) Dam radę dla siebie i dlatego ,że jestem silną kobietą i potrafię się powstrzymać od jedzenie -są ważniejsze rzeczy na świecie niż ile zjadłam ,albo wypiłam,albo ile to ma razem kalorii:) Poza tym jadłam cały rok na taką wagę więc nie ma opcji niech sobie organizm radzi ma z czego czerpać:) Myślę,ze teraz to ja już wytrzymam do świąt,bo pierwsze załamanie już było i przeszłam je pozytywnie..Ale boję się świąt:(Bo moja mama takie potrawy robi ,ze chyba nie wytrzymam...Może tylko 2 pierożki zjem:) Poza tym dzisiaj idę chyba na imprezkę więc jeszcze oprócz aerobiku będzie alkohol ,ale plusem tego jest to ,ze to wytańczę:) Chociaż może będę piła tylko wino ,ono jest najmniej kaloryczne jeżeli dobrze kojarzę to chyba czerwone wytrawne ma najmniej kalorii,tak??? A jeśli nie wytrwam z tym winem to jutro zjem niej ,czyli nic:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ta sałatka boheńska ma kalorii? Muszę się do nauki wziąć a coś kiepsko się dziś czuje. Chyba kupie sobie czekolade :P Jadłyście milke noisette? jest przepyszna i coś czuję, że ją sobie sprawię. W końcu zjadłam tylko 310kcal jak dorzucę 300z czekolady to nie będzie źle :D a wieczorem zupka i coś koło 1000kcal będzie :P Mało to dietetyczne ale czuję brak cukru w organizmie. I jeszcze ta nauka :( wygońcie mnie stad do książek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko nie wiem czy dobrze zrozumialam to co przeczytala. Jak sie myle to wyprowadz mnie z bledu. Teraz wazysz 69,5 kg a w tamtym roku wazylas 51 kg?? A z tego co sie orientuje to juz schudlas 3 kg czyli przez rok przytylas ok. 21 kg?????? To jest wogule mozliwe w tak krutkim czasie zrobic sobie taki balas?? Chyba ze gdy stosowalas drastyczna djete i te 21kg to efekt jo-jo... albo urodzilas dziecko ;) Ale wydaje mi sie ze ja sie pomylilam bo dzisiaj jakas nie kumata jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ta zupka jest sciagnieta z jakies djety i byla na kolacje :) Proponuje zjesc owoce zamiast czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno orzechy tez dobrze bialaja na rozum :D mama mi kazala je jesc jak uczylam sie do matury ;) Mnie nie ciagnie do slodyczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tacie, zeby kupił czekolade. Nalezy mi się bo musze się uczyć :P Wczoraj wzorowy dzień na diecie był, dzis też jest nieźle to mała nagroda się nalezy :P Dobra koniec uciekam stąd bo nigdy się za to nie wezmę :( Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej nie ciagnie Cię do czekolady :D Zjem jej troche, bo mając taką ochotę i sie wstrzymując to któregoś dnia nie wytrzymam i zjem całą na raz (taki schemat zawsze sie powtarzał na moich wcześniejszych dietach :o) Dziś mój Luby pytał mnie o wymiary, chyba chce mi coś kupić :D Dobra teraz to juz naprawdę uciekam! Będę wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej nie ciagnie Cię do czekolady :D Zjem jej troche, bo mając taką ochotę i sie wstrzymując to któregoś dnia nie wytrzymam i zjem całą na raz (taki schemat zawsze sie powtarzał na moich wcześniejszych dietach :o) Dziś mój Luby pytał mnie o wymiary, chyba chce mi coś kupić :D Dobra teraz to juz naprawdę uciekam! Będę wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej nie ciagnie Cię do czekolady :D Zjem jej troche, bo mając taką ochotę i sie wstrzymując to któregoś dnia nie wytrzymam i zjem całą na raz (taki schemat zawsze sie powtarzał na moich wcześniejszych dietach :o) Dziś mój Luby pytał mnie o wymiary, chyba chce mi coś kupić :D Dobra teraz to juz naprawdę uciekam! Będę wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczka chciałbym
Tak dobrze zrozumiałaś:(Przytyłam bardzo dużo,bo zaczęłam tyc w styczniu w lutym tego roku sprawiłam sobie tabletki odchudzające ,ale one były na amfie jak się tego dowiedziałam to je odstawiłam:( Ale było już za późno,mój organizm oszalał:(Jadłam wszystko i nie mogłam się powstrzymać -to było straszne :( teraz jest już dobrze moja waga od 2 miesięcy była taka sama więc mogłam podjąć decyzję o odchudzaniu i zaczęciu brania tabletek w celu unormowania moich hormonów:) Jestem dumna z siebie bo każdego dnia jest lepiej:)Widzę różnicę:) Dzisiaj kupujemy wagę do domku -bo to jest bardzo ważne ,żeby się ważyć codziennie,bo wtedy mamy jeszcze większą motywację:) Ja nie jadłam nic słodkiego od 3tygodni i 4 dni:)Żadnych batoników ,ani czekolady,ani nawet cukierków :)a w mojej pracy mamy ich mnóstwo dla klientek-wyobraźcie sobie jak to ciężko wytrzymać:( Nie mam pojęcia ile może mieć kalorii ta sałatka:( nie jest na niej napisane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zjadłam 250 kcal :D ale za to jakich pysznych!! Lubię tylko 2 czekolady: gorzką i ta milke noisette. Jak juz jeść to przynajmniej to co się lubi ;) Zjedzonych kalorii: 570, skakania na skakance: 15 min. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko strasznie mi przykro ze tak sie stalo :( Wiesz co ale zazdroszcze Ci troszki bo wiesz co toznaczy wazyc 52 kg a ja tyle wazylam ostatni raz jak bylam moze w 4 lkasie podstawowki :( a jestem 5 cm misza od Ciebie... Kiedys schudlam do 62 kg to uwazalam sie za super chuda. Ehhh... Prawie cale zycie bylam gruba i wydaje mi sie ze juz taka bede nawet jesli schudne jakim cudem ponizej 60 kg... Marzy mi sie tylko jedno zeby do slubu isc w pieknej sukni waskiej w pasie. Chce poprostu wygladac ja modelka z okladki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a wcześniej cały czas ważyłaś 51kg czy schudłaś tak po jakiejś diecie? bo wiesz jesli po diecie to moze kwestia jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nauka czeka na Ciebie ;) A tak na powaznie po poznalam kiedys taka dziewczyne ktora brala narkotyli teraz dolkadnie nie pamietam co to bylo ale wiem ze w tedy strasznie schudla ale gdy je odstawial za czela tyc. To byla bardzo glupia dzieucha bo robila to swiadomie. Dla mnie to byl szok bo jakos nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze ktos z moich znajomych moze brac narkotyki i jeszcze sie do tego przyznawac. W liceum natomst mialam kolezanke ktora wazyla mega duzo a z 90 kg o ile nie wiecej a mialo dopiero 16 lat. Jakos w wieku 18 drastycznie schudla i twierdzila ze dlatego ze zaczela polic papierosy i ograniczac jedzenie. Wydawalo mi sie to malo prawdopodobne i zaczely chodzic plotki ze brala narkotyki. W tym czasie zadawala sie z nie fajnym towarzystwem a do tego miala kasy jak lodu wiec moze to bylo to. W kazdym razie byla wysza ode mnie (ok170cm) i zaczela wazyc 57kg. Mniej wiecej wage utrzymala do 5 kl.Po maturze juz jej nigdy nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis na jabłuszku, serku wiejskim i kanapce z zółtym serem. Własciwie nie mam diety- jem wszystko ale w małych ilosciach. No moze słodycze musze odstawic! Kto tam skacze na skakance? tez mam ale motywacji nie mam :) jak skakac? chodzi mi o to czy na obu nogach, żabką, normalnie czy jak? aha, tez jestem Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambulka
ED85 kiedy ślub? ja chce wazyc 46,47 w dniu slubu,przez kuchnie przyszlej tesciowe,a raczej przez jej "no,jedz!" waze 49 wrrr musze bardziej przy niej cwiczyc asertywnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu:) Uwielbiam Anie:D na drugie mam Ania :D Bambulka nie mam jeszcze ustalonej daty slubu ale najwczesniej za niecale 2 lata prawdopodobnie w sierpniu:D wiec mam jeszcze duzo czasu na zgubienie 15 kg :P A Ty kiedy masz slub??Wydaje mi sie ze 49 kg to nie jest zla waga :) ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka chcaiałabym
Hej dziewczyny:) Niestety nie wiedziałam ,ze te tabletki są na amfie jak się o tym dowiedziałam to od razu to świństwo odstawiłam ,ale jak pisałam było już za późno:(Teraz jest naprawdę nieźle.A schudłam 17 kg w przeciągu 2 tygodni jak mnie facet zostawił,a potem trzymałam tą wagę przez 4miesiące ,ale zaczęłam tyć i tak doszłam do 73,5kg:( Ale teraz już mam dużo mniej jakieś 4kg:) Dziewczyny wiecie co po tych wczorajszych ćwiczeniach to ja się nie mogę ruszyć ,ledwo co chodzę:(A jeszcze mamy dzisiaj ćwiczyć ,kurka no nie dam rady:( Może macie jakiś pomysł jak się pozbyć zakwasów???? A tak wogóle to też bym poskakała na skakance ,ale niestety moja sąsiadka ciągle się awanturuje ,ze u nas głośno:) No cóż niektórym to nawet oddech przeszkadza drugiej osoby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a zdradzisz swoje imie?? Moze tez jestes Ania ;) Nie znam szybkiego sposobu na zakwasy ale wiem ze jak bedziesz cwiczyc systematycznie to nie bedziesz miec z tym problemu. Poczatki sa najgorsze :P Po za tym wczoraj chyba troszki przesadzilyscie z tymi cwiczeniami ;) moglyscie tak 20 min tylko a dzis zaurzmy 25 min i tak dalej. Ale i tak Cie podziwiam bo mi sie jakos nie chce cwiczyc a skaknke podprowadzila mi bratanica :( i musze sobie kupic nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skacze!!!!!!!!! Mała przerwa to wejdę na forum :D Aniu ja tez raczej jadam wszystko tylko w mniejszych ilościach (i liczę sobie później kalorie) i oczywiście staram sie zdrowiej jeść. Więcej warzyw, ciemne pieczywo (choć staram się w ogóle ograniczać), na śniadanie coś z/na mleku etc.... Wiadomo nie zawsze się udaje ale już widzę znaczną poprawę ;) Może nie chudnę 4 kg na tydzień ale ze 2-3 kg mi w miesiącu leci, przy tym dość bezboleśnie i raczej bezpowrotnie ;) A nie śpieszy mi sie jakoś szczególnie do konkretnego dnia. W końcu osiągnę 53kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka chcaiałabym
Mam na imię Ewa:)Niestety nie Ania:( Wiesz tak to już jest ,ze masz samozaparcie kiedy nie możesz na siebie patrzeć:(Czasami ciężko jest,ale daję radę Wiecie i dzisiaj już sobie chyba nie poćwiczę bo kumpelkę zostawił chłopak więc trzeba ją pocieszyć powiedziała ,ze chce imprezkę i tyle ... A w takich sytuacjach się nie odmawia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to sytuacja podbramkowa :( Ale mozecie isc gdzies potaczyc to tak jak bys cie cieczyly a moze kogos poderwie ta twoja kolezanka i troszki przejdzie jej smutek .... Ewa to tez fajne imie w koncu bylo pierwsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambulka
156 wzrostu.slub 12 lipca :) tez na drugie mam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambulka
a i tak jest git bo przed 1 kwietnia 2007 wazyłam 57 massakra!!! i wtedy to,własnie 1 kwietnia powiedzialam STOP!!! trzeba sie wziąć za siebie. i 10 kilo poszłow 5 miechów.jak? moj sposób zero słodyczy zero kolacji zero piwa nawet sobie na lodówce nakleiłam.a tak poza tym to jadłam wszystko normalnie.lekkie sniadanie-kanapka z ciemnego chleba albo jogurt,kawa, obiad-normalnie-zdrowo,bez objadania sie,a kolacji zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambulka
a i tak jest git bo przed 1 kwietnia 2007 wazyłam 57 massakra!!! i wtedy to,własnie 1 kwietnia powiedzialam STOP!!! trzeba sie wziąć za siebie. i 10 kilo poszłow 5 miechów.jak? moj sposób "zero słodyczy zero kolacji zero piwa" nawet sobie na lodówce nakleiłam.a tak poza tym to jadłam wszystko normalnie.lekkie sniadanie-kanapka z ciemnego chleba albo jogurt,kawa, obiad-normalnie-zdrowo,bez objadania sie,a kolacji zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×