Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość gość
Tylko ze ja nie mam nic. Nie mam domu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ze spamem !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wszystko wskazuje na to że już nigdy nie będziesz miał NIC. Nawet jak bedziesz zdychał z głodu, i opieka społeczna przyniesie ci miske kartofli - to zaraz przyjdzie komornik i ci połowe kartofli z miski zabierze. I widelec też. Uważasz że warto było nie płacić alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostawałam 600 zł alimentów, ale było to zdecydowanie za mało, alby utrzymac dziecko, nie miałam zbyt dobrej pracy, czego ni emogę powiedziec o pracy mojego byłego męża. Aktualnie jestem w kontakcie z http://www.tarnow-komornik.pl/wnioski/ i bede składać wniosek o podwyższone alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzysta, pińcet maks na bachora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pogonić spamera komora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zł alimentów mało? Skoro ojciec płaci 500 zł na dziecko (prawie zawsze tak jest bo sądy patrzą się na płeć i kobietą daje się dziecko nie męższczyzną, chyba że matka narkomanka albo alkoholiczka czynna (teraz pytanie gdzie jest równouprawnienie bo tu nie występuje i kto jest dyskryminowany)) to matka też niech daje tyle co daje razem1000 zł. Wyżywienie w przedszkolu trzy posiłki dziennie 4,60 zł. Zostaną dwa bo dziecko ma jeść 5 wg znawców. Czynsz za mieszkanie? Sąd liczy 700 na 2 osoby ojca i matkę zl. Ok. Ale czemu matka mieszka za darmo. Ojciec też ma czynsz i rachunki i nikt mu połowy nie zwraca. Reasumując 90% nie wydaje 1000 zł na jedno dziecko, podałem przykład na najniższych znanych mi alimentach, pominąłem 500 + co razem daje 1500 zł na dziecko miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czynsz za mieszkanie i oplata za przedszkole to wszystkie koszty utrzymania dziecka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam zasadzone alimenty od 4 lat w wysokości 800zl. Córki są wieku 7 i 13 lat zabieram Je na 2 weekendy gdzie spędzamy razem czas kino , baśń , Famili Park itd, plus raz w tygodniu sa tez zawsze u Mnie po szkole ,do tego dochodzą wakacje zawsze gdzieś wyjeżdżamy typu basen lub morze. Co roku firma gdzie oracuje daje do finansowanie 70% obozu na 2 Dzieci zeszłego roku była to suma 1.350zl plus alimenty. Kupuje jeszcze Córka zawsze buty na lato i jakoś rzecz to tego buty na zimę i kurtki. Była Żona przedstawia dochody w wysokości 1.500zl gdzie Ja przedstawiłem dochody 3.200zl Ale dobrze wiem że m oja ex zarabia dużo w9ecej ponieważ jak się z Nią rozwodzilem to miła dochód 4tys bo jest nauczycielem szkoły tańca. Ale nie udowodnią jej nic bo tak ma przedstawione zarobki przez firmę w której pracuje. Zdaje sobie sprawę że wszytko idzie do góry i zaproponowałem byłem Żonie 1000zl i chce iść na ugodę Ale On nie daje odp. Czy ma Ona szansę na alimenty od Mnie 1.200zl hak tak to co może pomóc żeby zostało to na kwocie 1000zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawiasz w sądzie dowody na to wszystko co tu napisałeś (zdjęcia, smsy, świadkowie...) i nie zgadzas zię na ZADNĄ!! podwyżkę. I zasądzą ci 1000. A jak sie zgodzisz na wstępie na 1000 - to dostaniesz 1200. Tak to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac te pseudo super komentarze tanich adwokatow docszlam do wniosku ze z takim go.wnem nie ma co zaczynac procesu. Szanujacy adwokat nigdy nie oglosi sie na takiej zasranej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×