Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samurajski miecz

ile płacicie alimentów?????????????

Polecane posty

Gość gość
Mowa o pokusie Adama na jabłko od Ewy. To gdzie tu mowa,że od razu du*pa? Ty też uzywaj mózgu nim coś napiszesz. Aaa,wieczorem nie zapomnij użyć tez ręki,by strzepnąć .Nawet Adamem nie jesteś .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TU chodzi o rozum (mózg) i instynkt, nie o dopę i rękę. Aaaa. I oczywiście że nie zapomnę. Moja ręka jest dużo ładniejsza i mądrzejsza od twojej dopy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie zaprzeczasz,vide z 3.posty wyzej. Już ci się myli mózg z ręka i instynktem. I nie odchodz od tematu - mowa była,ze rzeczony Adam mógł pomyślec (mózg) a nie jak niższy ssak czyli zwierzę siegnał instynktownie po owo jabłko. Tyle,bowiem temat jest o alimentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
""""""" aiwnyA 2016.11.19 Witam mi przy zarobkach średnio ok 2400zł gdzie musze zapłacić zus w wysokości 470zł ponieważ jestem na własnej działalności opłacam koszty biura, paliwo by dojechać do klientów miałem kredyt zanim ex zaszła w ciąże o innych wydatkach nie wspomnie mam płacić 600zł na 4miesięczne dziecko, początkowo ta walnięta osoba życzyła sobie 1500zł. Nie wazne że ona samego macierzynskiego dostaje 2600zł co miesiąc, a ja zyje tylko z prowizji i nie wiem czy kolejnego miesiąca wogóle coś zarobie. Śad miał to gdzieś. Sędzina powiedziała że jak za mało zarabiam to proszę znaleźć sobie inną pracę. SUper naprawdę podejście. W małej miejscowości w której mieszkam znajde prace za 1600zł wychodzi na to samo! Poświeciłem mnóstwo czasu na szkolenia, zdobywanie klientów zanim wogóle sie poznaliśmy, moja praca odnosi efekty w sferze długoterminowej!!!!!! nigdzie nie mam takiej możliwości rozwoju jak w obecnej firmie i pójścia do przodutylko że wymaga to czasu, ale najłatwiej powiedzieć proszę sobie znaleźć inną prace jak Pana nie stać. Sędzina z rodem z PRLU nie weźmie pod uwagę że jak przestanę obsługiwać swoich obecnychklientów to zaczną wylatywać mi umowy i będe musiał zwracać za wszystko prowizje. CHce płacić ale 600zł uważam że jest przesadzone biorąc pod uwage moją sytuacje. Z dzieckiem mam utrudniane spotkania, za każdym razem prowokacje ze strony matki że mam sie wynosić obelgi!!!! Cwaniara mieszkała z matką w trzypokojowym mieszkaniu, to nagle przed rozprawą wynajeła sobie 3 pokojowe mieszkanie po to by mi wiecej dowalili. Po zasądzeniu alimentów nie minął tydzień a okazuje się że otworzyła sobie działalnośc kosmetyczną, ale na rozprawie oczywiście zyła tylko z macierzynskiego. W dodatku mieszka już z nowym gahem, i tak naprawdę koszty mieszkania nie ponosi sama tylko razem z nowym naiwnym. No ale na rozprawie powiedziała że wynajmuje sama mieszkanie. Z dzieckiem zero kontaktów bylebym tylko był jej murzynem do płacenia. Brak slów nie ma co opowiadac o wszystkim co ona wyrabiała i wyrabia bo i tak nikt pewnie by w to nie uwierzył """""""" Polskie sądy to są komunistyczne sądy , które kazały zabijać,nie zweryfikowane. Przeprowadzały spacyfikowane procesy sądowe ,wydając fałszywe wyroki.Wydają obecnie,wyroki , opinie , bo są bezkarne. Nadal.Prawo obowiązujące traktują instrumentalnie i wybiórczo. Bo są i czują się bezkarne. To są sądy komunistyczne . I resortowe dzieci.Sami nie zgodnie z prawem organizowali strajki. Skoro im za mało uposażenia , to niech poszukają innej pracy. Dlaczego oni nie poszukają innej pracy? Oni chcą oceniać innych . Nie chcą oceniać siebie. Im najłatwiej oceniać innych. Ktoś kiedyś powiedział ... im, CKM przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie zzz -> większość sędzin orzekających dzisiaj w sądach rodzinnych, za komuny na "papu" mówiło "kaka". Więc o czym ty pie... piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty zniecierpliwiony piert*olisz ,jak zwykle. Sam jestes resortowe dziecko z głębokiego socjalizmu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sentinelgość
Witam pracuje za granica płace dobrowolnie 500 zł synek mój ma 2 latka moja ex założyła mi sprawę o alimenty w pozwie mam 800 zł chce jak najlepiej ale na chwile obecna mam zadłużenia i co z tym idzie komorników proszę o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz odpowiedzi to zadaj pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setniel
Witam chodzi mi o to ile mogę się spodziewać czy tyle ile płace dobrowolnie czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sądzie okaże sie ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przygotowałeś się jakoś do sprawy? Czy tylko chodzisz po forach i się głupio pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150 euro to takie minimum z tej strefy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej znowu strefy? Jakie znowu minimum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szmata bedzie szmata a moja zona to k***a ktora pusciłą sie z czarnym a ze mnie w sadzie o kontakty zrobiła idiote bo sedzina to tez szmata, teraz zostawiąła mnie z kredytami i jeszcze szmata ma czelnosc wnioskowac o alimety, leniwa otyła suka tuszą przewyzsza ja tylko stara zawistna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to takie dziwne jak sobie facet kochanke znajdzie to baba winna bo na pewno go nie zaspokajała. Ale jak baba sobie znajdzie kochanka to już szmata a nie że facet jej nie potrafi zaspokoić. Ironia czy faceci cholerne k****arze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to takie dziwne jak sobie baba kochanka znajdzie to chłop winny, bo jej nie zapokajał. Ale jak chłop sobie znajdzie kochanke to już qrwiarz. Ironia czy baby cholerne k****wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Jest przykazanie boskie....... nie cudzołóż ....nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RALF100
Witam preblemem jest zajęcie komornicze i dług alimętacyjny. Dziecko ma 8 lat z zasądzonymi alimętami na sumę 450 zł, spłacam po 1350zł miesięcznie zajęcie komornicze. Dziwne jest to że rok temu dostałem wykaz zadłużenia na kwotę 19.000zł przez ten rok spłaciłem według wyciągu z zakładu pracy 14.980zł. Dziś przyszło mi pismo że zaległość wynosi 30.000zł. Zapytanie jakim cudem dług rośnie zamiast maleć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komornik zalicza ci płatności na poczet najmłodszych zaległości. A te najstarsze generują odsetki i odsetki od tych odsetek + koszty komornicze. To że komornik pobrał 14.980 wcale nie znaczy że o tyle zmniejszył ci się dług alimentacyjny - bo w tej kwocie również są koszty komornicze. Ot i cała tajemnica. I przestroga dla cwaniaków którym się wydaje że jak nie będą płacić latami to im sie upiecze. A tu sie okazuje że była autora sobie za jego pieniądze dom wybuduje a komornik dzieci na studia do NY wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafzzzz
2500zl na jedno dziecko w anglii, maja taki burdel w systemie tam ze brak slow... zamykal ktos sprawe a anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy "zamykać sprawe w anglii"? I jaki burdel masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich męskich CIOT : żadne z was niedorajdy życiowe nie płaci na matke swojego dziecka tylko na SWOJE dziecko. Jeżeli ktoś jest tak debilny i nie wie co to jest odpowiedzialność powinien sie wykastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli ktoś jest tak debilny i nie wie co to jest odpowiedzialność powinien sie wykastrować. " Z tej wypowiedzi wynika że WSZYSTKIE kobiet są debilne i nie wiedzą co to jest odpowiedzialność. Widziałem ich wiele i żadna jaj nie miała - a niektórym to nawet niedawno ucieli. Bo jeszcze sie nie zagoiło i krew leciała ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacząć trzeba od kontroli nad alimentami i udziału drugiej strony w kosztach utrzymania wspólnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Zacząć trzeba od kontroli nad alimentami i udziału drugiej strony w kosztach utrzymania wspólnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpek,ty pilnuj swoich,nie cudzych kosztow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozew- koszty utrzymania dziecka w sredniej wielkosci miescie-4500 zł, zarobki matki 2300, jej nowego męża- 2100. To przepraszam, dziecko je szynkę z Almy a ojczym z biedronki, czy jednak coś z alimentów chcą uszczknąc dla siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy mąż i jego zarobki nie są brane pod uwage w przypadku obcego dziecka.No chyba,że je usynowil a ojciec wcześniej był pozbawiony praw. Co cie obchodzi co kto je ? zycie nie polega tylko na jedzeniu ! Kto mysli o dziecku perspektywicznie ten wie jak i kiedy inwestować gromadzone na te cele środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Oboje rodziców ma obowiązek utrzymywać własne dziecko , Dopóki tej złodziejskiej instytucji alimentów się nie zlikwiduje, dopóty nie będzie porządku. Nie będzie więzi rodzinnych i społecznych. Będzie kwitło cwaniactwo i złodziejstwo. Jeżeli kontroluje się jednego z rodzica to należy i drugiego.... z wypełniania obowiązku alimentacyjnego w tym z alimentów. Na co są wydawane. Gwarantuję , będzie mniej rozwodów i więcej szczęśliwych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpek,uwazasz jak PiS,że im więcej kontroli obywatela tym mniej rozwodów ?! Że ktos dla kilkuset złotych alimentów zatrzyma się w domu bez szcunku,miłości,itd ? Twoje prawdy,że oboje rodziców mają obowiązek wychowywać dziecko jest wiadome od zawsze a rzeczywiśtosć jest zgoła inna : przelew raz w m-cu i po sprawie (jesli w ogóle drugi rodzic placi,bo ze sciągalnością alimentow masakra),tak wygląda opieka i wychowywanie drugiego rodzica (mówie o większosci,bo zdarzaja ja się wyjątki ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×