Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekająca...

Może już było,ale - co robicie dziś na obiad?

Polecane posty

Gość czekająca...

Mam dziś wolny dzień,siedzę w domu,więc postanowiłam przyrządzić pyszny obiad.Tu pojawia się problem,bo kompletnie nie mam pomysłu co ugotować.Może macie dla mnie jakieś propozycje? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle pada
ja dzisiaj zamawiam pizze -Hawajską -pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*placki ziemniaczane *pierogi ruskie *frytki z kurakiem z piekarnika *barszcz czerwony z ziemniaczkami okraszonych cebulką ... i wiele innych, sama siedzę w domku więc pichcę co wlezie - fakt, lubię dzwonić garami :) dzis serwuję swoim mężczyznom sosik z mięska od szynki z ziemniaczanym puree plus surówka z kapusty pekińskiej i kompot wisniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*placki ziemniaczane *pierogi ruskie *frytki z kurakiem z piekarnika *barszcz czerwony z ziemniaczkami okraszonych cebulką ... i wiele innych, sama siedzę w domku więc pichcę co wlezie - fakt, lubię dzwonić garami :) dzis serwuję swoim mężczyznom sosik z mięska od szynki z ziemniaczanym puree plus surówka z kapusty pekińskiej i kompot wisniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boba
lasagne- z mięsem mielonym i warzywami, albo chili con carne- mięso wołowe na sposób meksykański z czerwona fasolą, kukurydzą, papryką i pomidorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfj
wlasnie za chwile mam zamiar zlapac za sluchawke i zamowic: piers z kurczaka,schabowego i pieczen w sosie(to akurat dla dziecka)+ziemniaki dla wszyyyystkich! zaszaleje z surowka i...uwaga...przyrzadze ja SAMA:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlety panierowane z kurczaka, ziemniaki odsmażane z pieczarkami i surówka wiosenna (ze sklepu tym razem). Tak na szybko dzisiaj było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dusza
a ja dzis nie mam obiadu... poklocilam sie z chlopem i niech sam sobie cos zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljv
zappiekanka z makaronu ze wzystkim co miałam pod ręką, przesmażone resztki kiełbas z pieczarkami, na to wylana puszka pomidorów, wszystko zapieczone w sosie beszamelowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj ulubiony to
spaghetti, pychaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlapka
Odświeżam, bo szkoda żeby fajny temat się zmarnował :) A u mnie dziś krokieciki z farszem kapusta+pieczarki i barszczyk czerwony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gołąbki z farszem ziemniaczano-grzybowym i śmietanowo - koperkowym sosikiem i ziemniaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gotuję
grochóweczkę na kościach wędzonych. Włoszczyzna do zupy starta na tarce. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
lazanki-szybko,tanio,pysznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Robie rosol z makaronem i flaczki ( z pozostalego rosolu) na jutro moze jeszcze obsmaze kurke z rosolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opppabb
Potrawkę z cukinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×