Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agi........

++++CC CZY POROD NATURA +++

Polecane posty

Gość ktoś77
Megi rodzilaś może miałaś połozna ja i tego nie miałam - lezałam z oksy 4 godziny a rozwarcie jak krew z nosa szło, przszedł doktorek i powiedział,że za 5 godzin powinnam urodzić - myslałam,że mnie szlak trafi co on z byka spadł - za jakie pięć godzin ja bym tego nie zniosła jeszcze jakbym miała tam leżeć z godzine a on mi tu o 5 wyjechał - męza zawołałam załatwił sprawę i na cc mnie powieżli - wszystko w tym kraju da się załatwić za odpowiednią sumkę.Jakbys miała leżeć tam sama i jęczeć nie wiem jak bys to zniosła - połozna zajrzała tylko na minute i potem wcale nikt nie przychodził - leżałam i bluzgałam koga tylko się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktos decyduje
fajna natura to poród, karmienie piersią... rak to choroba ktora pojawila sie stosunkowo niedawnoo przynajmniej na taka skale i niestety wywolal ja "postęp cywilizacji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sorry! umierasz!! i nic nie mozezs zrobic bo przeciez wszystko ma byc naturalnie nie? o to mi chodzilo ze niemozezs sie leczyc ani nic bo natura przede wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_22
lezalam sama na sali polozna tam raz na jakis czas przyszla i spytala jak sie czuje, a lekaz byl u mnie tylko raz w trakcie calego "czekania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam dwa razy sn. Pierwszy poród wspominam jako straszny koszmar, 14 godz na porodowym łózku, z podpietą kroplówką. Potem kilka tyg dochodzenia do siebie, bóle rany, szwy ciągnęły itp. Kiedy zaszłam w ciąże z drugim maleństwem to panicznie sie bałam porodu. Ale nie było tak źle. O 3 w nocy odeszły mi wody, a o 7.15 już urodziłam! Sama poszłam pod prysznic, nie miałam problemów z pójściem do toalety. I od razu mogłam normalnie usiąść! I mimo że strasznie sie bałam drugiego porodu nie zdecydowałabym sie na cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
Facet nie wypowiadaj się moze twoją żonkę ciasno zszyli - i masz satysfakcję z seksu - a co ona przeszła było jej spytac - może ty byś swój tyłeczek nadstawił - porównam to z przysłowiowym kręceniem wiesz czego w....a zniesiesz to przez przynajmniej 9 godzin - ojej popłakał by się niejeden - gorzej by było jak na noworodkowym haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktos decyduje
fajna ty myslisz pojecia. Rodzisz dziecko tak jak to zostalo ustalone. Jesli cos jest nie tak to wykonują cc. To oczywiste. Za to nierozumiem po co wymyslac i poddawac sie operacji jeśli nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdjviodjfmodmdkonv
Tu nie mogę się zgodzić. Opisy nowotworów znamy już dzieł Hipokratesa, Galenusa, a także z pism Charaki, lekarza hinnduskiego sprzed 2500 lat. natomiast niewątpliwie teraz jest to choroba o wiele częstsza; jakby ewolucja chciała czymś "zastąpić" ch. zakaźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja juz napisalam dla niektorych kobiet to jest konieczne i koniec kazdy osobiscie ma prawo ustalic co chce i co jest dla niego konieczne po co kobiete, ktora boi sie panicznie porodu skazac na sn? zeby miala pozniej traume albo jeszcze gorzej, nie kochala dziecka? rzadko sie moze to zdarza ale moze sie zdarzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdjviodjfmodmdkonv
ktoś - to niby do mnie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
moim zdaniem rak był zawsze tylko dawniej nie było takiej diagnostyki jak teraz -wtedy mówiono umarł na środek i nikt nie wnikał na co - choć przyznam,że postep cywilizacji przyczynił się do coraz to większych zachorowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktos decyduje
fajna to po co wogole taka kobieta zachodzi w ciąze? Przecież wiadomo ze ciaza= poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
Tak do ciebie, bo zdaje się,że facetem jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zachodzi bo chce miec dziecko co? a moze to wpadka i sie decyduje urodzic ale panicznie sie boi? rozni a ludzie i rozne sa sytuacje! nie mozna tego negowac! dla ciebie cc wydaje ze bez sensu ale dla niej to moze byc wybawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiko dlatego ja nawet gdybym miala zaplacic 5tys za cc, zaplacilabym... wole swoj spokoj, komfort, wiedze ze wszystko z dzieckiem jest ok, ze ludzie traktuja mnie jak czlowieka anie jak dziwke ktora dala dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ktos decyduje
fajna mnie naprawde nie robi różnicy czy ty urodzisz przez cc czy naturalnie tylko śmieszą mnie twoje argumenty o tym ze nikt nie bedzie cie tam dotykal i o tej "rozciągniętej cipie". Do tej pory lekarz badal cię przez gardlo? I wy myslicie ze jesli dziecko rozwija sie w macicy przez 9 miesiecy to ze jak wam je wyjmą przez rozcięty brzuch to nie bedzie zadnych zmian? To zazdroszcze beztroskiego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
własnie nie ma wyboru żadnego a powinni choc trochę znieczulać - powiem szczerze moje bóle z którymi turlałam sie całą noc były znośne - pojechałam do szpitala z rozwarciem na 4 cm i podno mi oksy i wtedy zaczęła się prawdziwa jazda - kiedyś jak to niektóre z was piszą kobiety rodziły bez wspomagaczy własnym rytmem - może mniej bolałao, bo to co ja przeszłam nie da się opisać - mój ból to był ból - natura dawkuje ci tyle bólu ile jesteś w stanie znieśc -a z oksy nie oszukujmy się 100 razy silniejszy ból - i gdzie tu natura?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdjviodjfmodmdkonv
Więc cię oświecę: nie mam dzieci i nie zamierzam mieć z żadną kobietą, a włączyłem się tu tylko i wyłącznie po to żeby zapoznać się z opiniami. Niczego nie wartościuję, nie jestem za ani przeciw SN czy CC czy czemukolwiek innemu, ale tego w swym zacietrzewieniu nie zauważyłaś. Ale wybaczam i puszczam to w niepamięć. A dlaczego zdecydowałem się wpisać? Albowiem wiedza jest wolnością a niewiedza - zniewoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdjviodjfmodmdkonv
Otóż to. Dobranoc wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
I nie piszcie bzdur,że rodzenie z oksytocyną to jest poród naturalny bo koń sie usmieje - poród naturalny to jest jak kobieta rodzi sama bez żadnych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
Może i nie zauważyłam - przepraszam.Pisałam ogólnie o facetach, bo mój tez był za naturals - jak to ujął tyle sie przemęczyłas to się i dalej przemęczysz - dostał opier..... i załatwił cc w ciągu 10 minut.Mógł sam swój tylek podłożyć a nie skubany uciekł gdzie pieprz rośnie i mi o naturals wyjeżdża. Jeszcze raz sory jak uraziłam kogoś - pisałam o ogóle facetów, bo wiem że większość jest za naturals- gdyby to przezyli to byśmy pogadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś77
Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Poród w wodzie...w kilku szpitalach jest możliwy.siłami natury. Piszę o porodzie w wodzie aż do urodzenia dziecka. Dla dziecka to środowisko, woda, jest znane bo przebywa w nim. Niektóre szpitale prowadzą poród w wodzie do chwili rodzenia ale są też takie, że prowadzą do chwili ...urodzenia. Siłami natury rodzić to dla rodzącej i dla dziecka jest zdrowiej, chyba, że taki poród zagraża dziecku lub matce. Trudno poród przebiega z powodu strachu matki...a czy rodząc któraś myślała o tym, że maluch musi przejść przez ciasną drogę aby wyjść na zewnątrz? Przez ruch mięśni jest wypychany a rodząca z powodu strachu jest spięta. Pomóżcie maluchom mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
dla malucha narkoza nie jest obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabym sie cesarki
to jednak operacja ( czy zabieg, jak chcecie). No poród boli wsciekle , to fakt, ale ból przechodzi jak reka odjał i mozna sie skoncentrowac na dziecku. Poza tym z tego bolu sie nie umiera( jakby bylo zagrozenie to wiadomo, ze zrobia cc - ufallabym jednak lekarzom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek123
Poród w wodzie chyba w prywatnej klinice - ja u siebie o tym nie słyszałam - a oksytocyna to nie jest porodem naturalnym - tylko siłami natury --naturalny to jak kobieta rodzi sama bez żadnych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek123
Jesli jest narkoza to usypiają w ostaniej chwili jak skalper dosłownie dotyka skóry - to jest tak szybko,że nie zdąży dotrzeć do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
poród w wodzie szukaj w google. Jest w państwowych szpitalach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×