Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radykalqwestion

Najgorsi i najwredniejsi ludzie...są spod znaku...dokocz...

Polecane posty

Gość igusiaXX
O tym, czy ktoś jest łatwy, czy nie ... na pewno nie decyduje sam znak kolego! .... :P Choć pewnie może tak być w niektórych przypadkach, bo to się wiąże z tym, co pisałam powyżej ... Cytując Platona: "Brzydkiej kobiecie łatwo zachować cnotę" a więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe to nieźle pojechaliście na rybach, znam dwie dziewczyny spod znaku ryb i jedna jest moja najlepszą przyjaciółką...figazmakiem a ty pewnie jako bliźniak jesteś nieskalany kłamstwem:O w każdym razie ja jako lwica nie owijam niczego w bawełnę i walę prawdę prosto z mostu.. jestem szczera że sama sobie szkodzę..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety spod skorpiona, każdy skorpion napotkany w moim życiu, a było ich sporo, jest złosliwy, wredny, kłamliwy, jak jest wszystko dobrze to potrafi nieba przychylic a sprobuj sie z nim nie zgodzic..katastrofa strasznie trudny charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu rybkom niezle pojechaliscie;) nie zgadzam sie wszystkie rybki jakie znam to super miłe osoby z dobrym serduchem, do rany przyloz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpiony nienawidze
ich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igusiaXX
Heh w tym co pisałam, zatem musi coś być .... Jak widać najbardziej nienawiść do ryb ... ze strony panów... A kiedy facet nienawidzi kobietę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxcxc
Igusia , ale Ty jest poyebana, i zadufana w sobie typowa ryba i co z tego, ze sie za Toba ogladaja i zagaduja, setki dziewczyn sa codziennie, podrywane i zagadyawane i nikto nim nir rozprawia jak Ty godzinami,typowa zadufana w sobie na maksa ryba, niedługo pekniesz z dumu igus.. Igus pokaz swoje zdjecie:)ocenimy Twpoja urode, czy faktycznie jestes taka piekna!! a wiedziałąs, ze ryby ,maja skłonnosc do FANTAZJOWANIA BUAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumapek
skorpiony - jak nic! poza tym byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsi i najwredniejsi najbardziej dwulicowi itd. są ludzie spod znaku skorpiona ...przynajmniej ci których ja znam...:) dlaczego moja matka jest skorpionem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo na razie wygrywaja
SKORPIONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiła i mogiła
sSKORPIONY BYKI I kobiety STRZELCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ci współczuje matki skorpionki :) ej ale przynajmniej nie jestem sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmilci
Mojim Zdaniem to Skorpiony są bardzo nieprzyjemni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu kabiety strzece
wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak. ijuz..> napewno jestes z pod znaku wagi, chuju, tak sie sklada ze wagi sa popierdolone:/ chopy ryby to zasrane chuje!! ja jedynie mam w miare fajnego szwagra:P to ciule! a najklepsze sa barany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najklepsze sa barany
a gdzie najlepiej te barany klepać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tego dużo ...
ryba i skorpion :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
kobiety strzelce są strasznie tępe, głupie, idiotki i do niczego się nie nadają, co najwyżej na sprzeątaczki. A pyskate jak mało kto, drą ryja wyzywają, chcą miec zawsze racje choc jej nie mają-KRETYNKI do potęgi n-tej!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa2342
skorpiony mają osobowość nie do zniesienia, skorpionem jest mój brat-mieszkam z nim 22 lata i go prawie nie znam!!! a jak o czymkolwiek rozmawiamy to zawsze się kłócimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiła i mogiła
Kobiety strzelce sa zaborcze, zazdrosne chorobliwie, chamskie, klotliwe i w ogole "wielkie damy", makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy sie nie zastanawialem nad polaczeniem znaku z cechami charakteru ....skorpiony mają trudny charakter to prawda ale nie mozna im zarzucić ze sa dwulicowi ! sa na to zbyt honorowi .....ale za to sa dobrymi kochankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcvbf
Zdecydowanie WODNIK!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka-
Ladaco,wszystkiego najlepszego :),potwierdzam poprzedników,ryby są pakudne,znam jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka-
a lwy-okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie lubisz to nie jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaga
Męskie skorpiony z pierwszej dekady wiem coś o tym bo w domu mam takie dwa egzemplarze i w sumie czuje się jak w gnieździe bo reszta damska też tylko brachol jest strzelcem bo się nie załapał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze mendy, wredni i zawsze musi postawic na swoim to skorpiony. z takimi ludzmi nie da sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×