Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radykalqwestion

Najgorsi i najwredniejsi ludzie...są spod znaku...dokocz...

Polecane posty

Gość JestemSuperfajnymSkorpionem
Prosze sie odemnie odrybic i odblizniaczyc skuhhhhhhhhhwesyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo racji na temat skur..skorpionów i kobiety strzelce ktoś tu trafnie napisał na 100% tyfusy na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jest bardzo dużo racji i prawdy ale są wyjątki od reguły i trzeba się z tym pogodzić że trafiają się ludzie wśród taboretów i taborety wśród ludzi oraz teorie i prawdy o jakich się filozofom nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawilam sie czytajac ta analize ryb. Jestem ryba i ta zla strone mam. Wielu sie na mojej pozornej spokojnosci przejechalo, bo im sie wydawalo, ze mi na glowe wejsc moga i poznali moja twarz rekina. Chociaz wydaje sie byc latwa do przekonania itd to potrafie byc bardzo stanowcza, potrafie znalezc slaby punkt przeciwnika i lepiej ze mna nie zaczynac. Wiem, ze bylabym paskudnym szefem, wiec trzymam sie od takich stanowisk z daleka. Co do jakis wyjatkowych umiejetnosci opanowywania mezczyzn, to ja u siebie nic takiego nie zuwazylam (nie jestem urodziwa, co tu udawac :) Mam kilka kolezanek ryb i w ich przypadku to zgodze sie ze maja jakas aure wokol siebie, sa kobiece i w naturalny sposob seksi. Znalam kiedys taka jedna, za ktora faceci faktycznie ogladali sie i potrafili probowac umowic sie ot tak na ulicy - tracili glowy, jakby ich zaczarowala. Dobrze dogaduje sie tez z kobietami spod Skorpiona, bo to fajne konkretne babki. A najgorszy znak dla mnie to Blizniak - kazdy blizniak ktorego w swoim zyciu spotkalam to zadufany w sobie plytki klamca, ktory kocha byc w centrum uwagi i mysli ze wszyscy ulegaja jego/jej czarmowi. A gdy sie z takim zostanie na chwile sam na sam to balonik pozornej inteligencji i przyglupich zartow peka, i nie zostaje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryby to sprzedawczyki i fałszywceeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem baranem niechlubnie tu o baranach napisali ale wyjątkiem jestem sami oceńcie złośliwy nie głupi raczej nie gazetę nie pamiętam kiedy czytałem ,czytam wiele sensownych sentencji z książek w tematach które mnie interesują do tego stopnia wytrwale że w jednym temacie mógłbym może nawet być ekspertem.bałagan owszem jakiś nieład artystyczny w którym znajduje co trzeba,czyli w granicach przyzwoitości,ludzie lekko mówiąc stronią bo prowadzę może zbyt trudne mało im bliskie tematy choć życiowo najważniejsze ale ludzie szukają rozrywki a ja nie. jestem praktyczny samowystarczalny i dobrze mi z tym ,a życie innych traktuje jak film w którym jestem głównie w roli widza,i dobrze mi z tym.ppp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Ktoś zabierze Rybę na wyścigi konne - Ryba pójdzie chętnie, choć nie zna się na koniach. Ktoś jej poradzi, aby postawiła dwadzieścia złotych na pewniaka na "Złotą Strzałę" - Ryba jest zachwycona. Idzie do kasy i stawia na jakąś chabetę Wega, bo słowo to przypomniało jej sławnego francuskiego generała z czasów pierwszej wojny światowej, o którym czytała przed kilku laty. Lecz nazwisko tego oficera brzmi Weygand, a nie Wegand, o czym nasza Ryba nie pamięta. Lecz o dziwo, Wega robi wszystkim niespodziankę i przychodzi pierwsza do mety. Można powiedzieć, że wiele Ryb dochodzi do właściwych wniosków na podstawie mylnych założeń. Jakby to nazwać? Intuicją? Instynktem? " Ty cytat chyba z książki Leszka Weresa:P.A najgorsi są przecież że znaku lwa-wielu twierdzi że dyktatorzy najgorsi a to znak dyktatorów:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny a ty jaki masz znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×