Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca o detyste

stomatolog wrocław

Polecane posty

Gość gość
Radzę omijać szerokim łukiem Ortodent na Hallera. Zaczęłam tam leczyć zęby i baba Małgorzata Strzelec zniżyła mi zgryz w trzonowcach. Zamiast wypolerować plombę to ją wiertłem zaniżyła w rezultacie czego zaczęłam mieć i nasilają mi się problemy z kręgosłupem szyjnym ze stawami skroniowymi i pokrzywiło mi buzię - mam skrzywioną szczękę. Nikt w tym ortodencie teraz nie chce po tej partaczce poprawić i muszę szukać pomocy z innych profesjonalnych klinikach. Niestety w całym Wrocławiu boja sie teraz coś tykać i nie wiedzą jak się za to zabrać. Oczywiście chodzę na rehabilitacje i leczę stawy ale stresu i traumy jaki tam przeżyłam był najgorszy w życiu . Staw skroniowy jest najbardziej unerwionym stawem i każde chrupniecie powoduje, że aż włosy jeża się na głowie i boli żołądek, palce u stóp się zaciskają i siada coś na psychikę. OMIJAJCIE ORTODENT NA HALLERA SZEROKIM ŁUKIEM. PRACUJE TAM NIEKOMPETENTNA KADRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu leczę zęby w www.apexcentrum.pl. Mam tam w 100% fachową opiekę. Do pacjenta podchodzą z wyjątkową empatią, co jest niezwykle ważne przy zlęknionych przed dentystą pacjentach, jak choćby ja. U nich zawsze bezstresowo, bezboleśnie i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka009
chciałabym wybielić zęby. Za 3 miesiące wychodzę za mąć i nie mogę być z żółtymi zębami. Ktoś robił gdzieś ten zabieg? Kogo polecacie z wrocłąwia lub okolic? Badzo proszę o pomoc. !! I żeby to nie było jakieś kosmiczne sumy za te wybielanie. Jakiegoś dobrego stomatologa polecacie? Ja patrzyłam na https://ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog/wroc%C5%82aw ale nie wiem kto wybiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo profesjonalne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz chirurgii miałem przeprowadzane w http://citodent.pl/ . Wszystko odbyło się niezwykle sprawnie, szybko a do tego za fajne pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki http://www.maxdent.pl - świetna opieka, bardzo doświadczeni i rzeczowi specjaliści - moim zdaniem miejsce godne polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam stomatologa z Maxdentu i robiłam u nich ząbki i mam o nich jak najlepszą opinie. Paradoksalnie można się u nich zrelaksować na fotelu stomatologicznym bo wszystko robione jest bez niepotrzebnego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój stomatolog przyjmuje w gabinecie www.margo-stomatologia.pl przy Trawowej gdzie ma nowoczesny sprzęt i technologie w zakresie stomatologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam bardzo dobry gabinet stomatologiczny w Oleśnicy pod Wrocławiem. Polecam wam wybrać się do www.mikrostoma.pl Zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą a ceny są lepsze niż we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie we wrocławiu najlepszy gabinet stomatologiczny jest na Hallera w www.maxdent.pl. Od roku tam chodzę i jestem bardzo zadowolona z ich obsługi. W Maxden - cie można skorzystać z wielu usług w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×