Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko szybko

PROSZE O NATYCHMIASTOWA RADE CZY MI WYPADA TAK ISC???

Polecane posty

Gość szybko szybko

ZA GODZINE PRZYJEZDA MOJ CHLOPAK WYCHODZIMY NA IMPREZE URODZINOWA NASZEJ KUMPELI POWIEDZCIE CZY O TEJ PORZE ROKU WYPADA MI TAM ISC W W KROTKICH CZARNYCH SZORTACH ZALOZONYCH NA KABARETKI I DLUZSZEJ SREBRNEJ BLUZCE Z DLUGIM REKAWEM I RACZEJ WIEKSZYM DEKOLTEM???JESLI NIE TO CO POLECACIE?PROSZE O RACZEJ SZYBKIE ODPOWIEDZI POTRZEBUJE WASZEJ RADY PLISSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienka krecha
dziecko, jest -2 st. C. jak chcesz sobie tylek ziebic,to pani solenizantka na pewno z checia powita odstawiona konkurencje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadoma Justyna
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz juz
z tego opisu to wyszedl ci dosc dziwkarski stroj.... aj bym tak nie poszla- a juz napewno nie w kabaretkach! poza tym jakie buty planowalas do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
srebrna bluzka...co to kosmici atakuja??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienka krecha
pewnie biale kozaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
no... planowałam iść boso :/ a myślicie ze byłoby mi zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
srebrna bluzka...co to kosmici atakuja??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
OK BUTY PLANOWALAM DO KOLANA KOZAKI NO ALE NA IMPREZIE JEST GORACO ZWYKLE ROBI W KLUBIE TO CO NAJBARDZIEJ SIE SPRAWDZA NA TEGO TYPU IMPREZY W TEJ TEMP I PORZE ROKU????DZINSY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
TAK SREBRNA ALE NIE WYOBRAZAJCIE SOBIE CZEGOS SWIECACEGO TO JEST SREBRNY KOLOR ALE STONOWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w klubie to mozesz tak isc
ale ubierz koniecznie jakas dluzsza kurtke, a zamist kabaretek radze czarne grube rajtuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
srebrna bluzka..hmm..zalezy o co ci chodzi..czy sara ze srebrnymi nicmi..czy ..hmm..z jakiegos syntetycznego materiału.. ja proonuje porpostu jeansy i fajny topik..bo te szorty i kabaretki.....nie pasuja..szzcegolnie w tak zimna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w miniówach panny
zapi3rdalają jak jest -20 stopni do clubów,pubów itp ...a Ty w szortach nie chcesz isc? W miniowie to ok,a w szortach to juz zle....nie rozumiem ..Idz w szortach nic sie nie stanie.tyłek Ci nie zmarznie tak jak w spódniczce do posladków!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaakak
Dziewczę, wyłącz capslocka!!! Nie wrzeszcz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
MAM PODSPODEM CZARNE RAJSTOPY ALE NIE SA CALKOWICIE KRYJACE A NA NIE MAM KABARETKI CZARNE SZORTY I DLUGA BLUZKE TAKA MARSZCZONA FAJNIE SIE UKLADAJACA ALE OBAWIAM SIE ZEBY NIE BYC JEDYNA TAM TAKUBRANA JAK WY CHODZICIE NA TAKIE IMPREZY UBRANE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno zimno zimno
zasada jest taka, ze jak się pokazuje nogi, to dekolt już zakrywasz i odrotnie. A nie ma nic bardziej żałosnego niz panny z półgołymi tyłkami w taki mróz. załóż dzinsy, albo jak chcesz wyeksponowac kozaki to jakies spodnie do pół łydki i do tego top z dekoltem, a na top jakiś swterek, który ebdizesz mogła zdjąć lub rozpiąc, do tego ładnie dobrane dodatki i zrobisz wieksze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimno zimno zimno
zasada jest taka, ze jak się pokazuje nogi, to dekolt już zakrywasz i odrotnie. A nie ma nic bardziej żałosnego niz panny z półgołymi tyłkami w taki mróz. załóż dzinsy, albo jak chcesz wyeksponowac kozaki to jakies spodnie do pół łydki i do tego top z dekoltem, a na top jakiś swterek, który ebdizesz mogła zdjąć lub rozpiąc, do tego ładnie dobrane dodatki i zrobisz wieksze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
nadal mam watpliwosci tak pozatym to co radzicie mi ubrac prosze mam malo czasuuuu help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde laska co ty
rozumu wlasnego nie masz?!?! ubieraj sie jak chcesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
jezeli sie ubiore jak jestem teraz jak inni zauwazyli moge wygladac jak kurwa czego nie chce nie jestem dlatego prosze o rady lepiej szorty czy dzinsy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertexpert
Idz tak jak pisalas i nie sluchaj sie tych dewot co ci to odradzajao klubu chyba nie masz sie ubrac w marynarke! trzeba byc troche wyluzowanym. obrze ci radze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertexpert
A dla czego jak kurwa? Przeciez idziesz z facetem, a niez kumpelami na podryw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iśc tak jak napisałaś, ale zamiast kabaretek- kryjące rajtki i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko
dzieki dziewczyny widac sa jakies pozostalosci na tym forum zwyklej babskiej zyczliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertexpert
PS. ja to ci zazdroszcze, bo sama bym sobie gdzies wyskoczyla! Ale nie moge... Milej zabawy zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeew
ale dziweczyny w szortach i kabaretkach c wy jej radzicie????na teraz?nie wiem czy dobrze bo w ssumie jak w klubie wsrod innych bedzie jedna taka to jak ona bedzie sie czula?to moze przeszkadzac nie uwazacie?moze wiecej luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertexpert1
Myslisz, ze nie bedzie dziewczyn w miniowach. zawsze sie znajda, nawet jak jest -10, a poza tym w klubie jest cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeew
chce dla niej jak najlepiej ale nie napisala w jakim towarzystwie sie obraca wiec nie wiem ale czy ty expercie wyskoczylabys/as w szortach i kabaretkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertexpert1
Kilka kilogramow temu tak, z reszta spojrz jak sie teraz dziewczyny ubieraja! Czasem to istny kabaret!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeew
czyli chcialas z niej zrobic kabaret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×