Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

No leciutko tak. :) Biedny był tak zestresowany, że ho ho. :) Gdzie się podziewa reszta Ekipy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi się późno, więc ja też zmykam do łóżeczka... ;) Dobranoc Niezapominajko. ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ciekawe jak mnie niby znalazłeś? :p Przecież nawet nie wiesz skąd jestem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie beznadzieja...kolosy zawalone..:/ gosc który mi sie podobał ma dziewczyne..i ten co obecnie mi sie podoba tez ma dziewczyne. ja juz wymiękam.... naprawdę. fuck. fuck. fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blawatku nie przejmuj sie ja tez mam depreche i chyba niedlugo moze jeszcze prze odbona czmychne do jakiegos Egipciku czy cus bo juz mam dosc wszystkiego:OAngolku a skad ty wlasniwie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bławatku nie łam się... 🌼 Ja sobie facetów odpuściłam i na razie dobrze mi z tym. :D A Ci, którzy się do mnie \"dobijają\" to... zlewka. :) I tak jest najlepiej, zero problemów. Niezapominajko- ja jestem ze śląska. A dokładniej z okolic Bielska Białej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sobie facetow odpuscilem i dobrze mi z tym :P Nie martwcie sie blawatku, tego kwiatu jest pol swiatu. Chociaz jak ktos jest fajny, to zajety :o Czemu akurat Egipt, niezapominajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi pierwszy wpdal do glowy nie powiem ci czemu moze dlatego ze mi sie co noc sni a jak mi sie cos sni to jest moim pragnieniem i musze je spelnic ale jesli nie wypali teraz to czerwiec-lipiec juz Bulgaria zaklepana na 2 tyg moze jeszcze w sierpniu Hiszpania i na wesele bede mulatka i o to chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrozniczka z Ciebie :D Dobrze dogadujesz sie z ludzmi z innych krajow? A co do snu, to specem nie jestem, ale moze to ostrzezenie, zebys tam nie jechala? BTW od jakiegos czasu probuje snic swiadomie. Powiedzmy, ze dwa razy udalo mi sie stwierdzic, ze snie, po czym natychmiast sie obudzilem :( Ale nie zalamuje sie, to podobno normalne i z czasem zaczne to akceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podrozuje czesto jak tylko mam wolne wczesniej mialam wiecej czasu na ta moja pasje.A dogaduje sie bez wiekszych problemow wiadomo ze nie rozmawiam po wlosku czy francusku ale nawet jak ktos nie zna angielskiego to troche po niemiecku czy na migi lub jakies rysunki i wiadomo o co mi chodzi.A ten moj sen z Egiptem mial dzis w nocy swa kontynuacje i dowiedzialam sie ze ja tam sama nie pojechalam tylko z mym mezem i byla to nasza podroz poslubna i noc takze bylo bardzo milo i przyjemnie uwielbiam takie realne sny jakby sie dzialy na zywo za jakis czas nie bede chciala funkcjonowac w rzeczywistosci bo moje zycie w snie bedzie bardziej fascynujace niz obecne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" uwielbiam takie realne sny jakby sie dzialy na zywo \" ja niby tez. Pod warunkiem, ze sa fajne, bo ostatnio mam same koszmary. A pisze \'niby\', bo po obudzeniu, kiedy dojdzie juz do mnie, ze to byl tylko sen, a powraca szara rzeczywistosc, lapie na caly dzien dola i mysle tylko o tym snie. A Ty Angolku masz jakies sny, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koszmarow nie miewam tylko ostatnio ten sen stal sie serialem i mnie bardzo wciaga i nie mam po nich dola tylko nie moge sie doczekac nastepnego odcinaka ciekawe czy cos z tego choc w mnimalnycm stopniu sie sprawdzi tak bardzo bym chciala wiekszosc moich snow po jakims czasie sie sprawdza zobaczymy jak bedzie w tym przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialem nigdy tak, zebym przy kolejnej nocy mial kontynuacje snu. No, moze zdarzylo sie to raz, czy dwa, ale zeby wyszla z tego \"seria\" co-noc to nie :P Nawet, jak zasypialem, przypominajac sobie sen sprzed nocy i liczac na kontynuacje, to i tak nic nie dawalo :( A teraz probuje \"zapanowac\" nad snem, bo moze on pomoc rozwiazac wiele problemow (nie doslownie :P ). Ale poki co, ciezko mi idzie, ale sie nie zniechecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 ---> hmmm... romantycznie ;-) dobrze to znam ---> też nigdy nie miałam kontynuacji snu :-( ale może to i dobrze bo ostatnio śniło mi sie że specjalnie spadłam (właściwie się rzuciłam) ze schodów żeby chłopak na mnie spojrzał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, by na mnie patrzył od wejścia smoka az do przyjazdu karetki :p dobry sposób żeby zrobić z siebie widowisko, ale wątpię czy udałoby mi się wywołać coś oprócz śmiechu i litości. :p:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to znam oczywiście, że mam sny. :p Praktycznie codziennie mi się coś śni. ;) Tylko że coraz częściej są to koszmary z serii \"ktoś mnie goni, a ja nie mogę ruszyć z miejsca\". :o Ale czasem to mi się śnią takie rzeczy, że aż sama jestem w szoku. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silly romantycznie to teraz w moim serialowym snie nie jest bo moja kolezanka ktora ma powazne problemy na zywo z tesciowa i mezem chce sie u nas zatrzymac na jakis czas tylko ze jej dziecko jest chore na serce i jest z nim coraz gorzej w rzeczywistosci tez tak jest boje sie ze to co mi sie sni u niej np.sie spelni ale ja jej oczywiscie o tym nie powiem.Ostatnio sie zastanawiam dlaczego akurat ja tak mam ze jestem jakims przekaznikiem. Pamietam jak z moim znajomym energoterapeutom uleczalismy faceta chorego na raka podobno mam rodzaj jakiejs energii ktora pomogla w jego uzdrowieniu choc ja w to do konca nie wierze.Wiem ze mam super rozwinieta intuicje i prorocze sny ale bez przesady nie jestem jakims mediatorem:DDobrze to znam wiem ze moze byc tez tak ze sen moze sie tez urwac i nie miec swej kontynuacji ale to nie mialoby sensu bo musi miec jakis przekaz a u mnie ten przekaz jest zawsze.Miewam tez sny zwiazane z moimi pietami achillesa ale tak jak na zywo nie ryzykuje i nie skacze do wody z glowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly maggot - facet powinien pomoc Ci wstac, a nie nabijac sie :D Angolek - no dobra, pytanie powinno brzmiec \"czy pamietasz swoje sny\" :P niezapominajka2 - moze naprawde masz jakies ukryte zdolnosci w tych kwestiach? Czemu w to nie wierzysz? Moze zrob kurs reiki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek --> sny są podobno odbiciem tego co się dzieje w naszej podświadomości, pewnie możesz jakoś zinterpretować te sny, żeby pasowały do tego co się dzieje w Twoim życiu. :-) niezapominajka2 --> w tym musi coś być ;-) masz zdolności :-) dobrze to znam ---> ja bym akurat wolała żeby to on spadł ze schodów. w końcu jest facetem, mógłby coś w końcu zrobić. i nie obchodzi mnie że jest chorobliwie nieśmiały! nie będę wszystkiego robiła sama!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×