Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betta fff

allegro

Polecane posty

chciałam zapytać jak długo czekaliście na wasz towar zakupiony w allegro , od dnia wpłaty pieniędzy na konto sprzedającejo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanta chyba żartujesz,mam nadzieje że nie tak długo ,i to z tego samego województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak płacisz jak przelewem z banku to jakieś 24-48 h zanim zaksięgują na jego koncie chyba że to mbank do mbank to natychmiast księgują wpłata na poczcie - ksiegowanie do 3 dni jesli jest to paczka lub list priorytetowy to do tygodnia od zaksiegowania wpłaty powinna pojawić sie u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpłacałam w banku spółdzielczym na konto w multibaku, i jest to narzuta na łóżko.Pierwszy raz kupuje na allegro więc pytm bo wpłaciłam w poniedziałek i do dziś nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy. Nie każdy sprzedawca wysyła od razu. Czasem zaznacza, że termin jest np do 10 dni roboczych. A poczta pracuje ostatnio coraz gorzej. Normalne listy idą mi tydzień. Na priorytet czekam 8 dzień gdzie zawsze był następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
to wtedy prosisz sprzedającego o dowód wysłania, lub on idzie na poczte z tym i się orientuje co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×