Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy to dobrze jest

Czy to dobrze, jak kobieta ma moralne podejście do seksualności?

Polecane posty

Gość Czy to dobrze jest

To znaczy nie uznaje przygód, seks tylko z miłości po pewnym czasie spotykania się i przywiązuje wagę, żeby nie przespać się ze zbyt wieloma facetami w swoim życiu, żeby możliwie zminimalizować te liczbę tylko do tych niezbędnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem tak
bo to bardzo dobrze swiadczy o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffefew
to jedna z najpiekniejszych cech jakie mozna miec. Niestety 99% pan nie posiada takiego zachamowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz
a czy to dobrze, jak facet zalicza co się da? jak wystarczy, żeby dziewczyna miała ładną buzię żeby się z nią przespać? czy to dobrze, że facet "zbiera doświadczenia"? dobrze to o nim świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"możliwie zminimalizować te liczbę tylko do tych niezbędnych?\" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to tak dobrze
ja mam bardzo moralne podejście do tego, chciałabym mieć jednego faceta i na nim poprzestać, a kończy sie to tak, że mimo 23 lat na karku muszę sobie codziennie sama robić dobrze i tak pewnie zostanie do końca życia:O Chyba, ze sobie kupię wibrator🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×