Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśnie Pani

Mamuśki, polećcie, proszę, jakieś dobre chusteczki nawilżane

Polecane posty

bo mi już cierpliwości brakuje na testowanie :) Kupiłam Nivea Sensitive - początkowo były bez zapachu, potem zaczęły śmierdzieć sfermentowanym sokiem (po 2-3 dniach mniej więcej :o). Następnie był dwupak Nivea Soft&Care (z promocji, właśnie je kończę) - te pachną ładnie, ale są strasznie suche :o Czy możecie podpowiedzieć, które chusteczki są dobre? Żeby były wilgotne, nie były znane z własności uczulających, i nie śmierdziały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
mi odpowiadaja dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam zadowolona z Huggies Pure - nie pachniały, były mocne i wystarczająco mokre. Nie narzekałam na Pampers Sensitive - też ok i mnie nie zaczęły śmierdzieć. Obecnie używam Johnsons Fragrance Free ale są mniej mokre od Huggiesów choć jak dla mnie nawet ok, miałam kiedyś też Johnsona ale takie nowe, z jakimś balsamem i na chusteczkach były takie zielone paski - nie odpowiadały mi ze względu na ten balsam, pupa dziecka była taka śliska, choć uczulenia na szczęscie nie dostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ja też uwielbiałam bAMBINO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chodzi o bobasa wiec ... Ja najbardziej sobie chwale Pampers Sensitive albo Fresh - sa mieciutkie i bardzo dobrze nawilzone. Nie lubie Huggisow - pomimo tego, ze sa wystarczajaco nawilzone nie sa tak miekkie jak pampers i podraznialy pupu mojego synka. Ostatnio probowalam Penaten - maja zielone paski z balsamem i nie sa az tak wilgotne. Czyli polecam Pampers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarnko - mi śmierdziały Nivea Sensitive, nie Pampers Sensitive. Spróbuję chyba tych pampersowych, bo widzę że wiele z Was je chwali. A te Bambino nadają się dla noworodka? Kiedyś babka w sklepie mówiła, że na początek lepiej Bambino nie brać, jakoś mi to utkwiło w głowie i dlatego nigdy o nich nawet nie pomyślałam podczas zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nam polozna w szkole rodzenia
zalecala jak najrzadziej uzywac chusteczek, bo jednak nie sa one obojetne dla skory noworodka - waciki i ciepla woda na poczatek (a chusteczki np. na wyjscia gdzies). a co do wlasciwosci uczulajacych - wszystko, niestety, zalezy od dziecka - jednych uczula bambino, drugich jonhson, trzecich nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza34
ja moge smialo polecic nowosc ostatnio na rynku chusteczki pampers clean play,takie pomaranczowe.Sa mieciutkie,dobrze nawilzone i slicznie pachna w porownaniu do innych pampersow.Cena tez jest o wiele nizsza bo kosztuja 6 zlotych a w dwupaku 9 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech co za życie
chusteczki są nasączonę płynem jedne bardziej neutralnym ,a drugie mniej,ale zazwyczaj wszystkie mają zapach,a wiec 8i jakieś perfumowane srodki w nich są.Tez jestem zdania,ze lepiej ciepła woda,a chusteczki na wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, chemia jest, ale nie jakaś tragiczna - woda jako główny składnik, a oprócz tego parafina (ta sama co w tym zachwalanym Oilatum), gliceryna (pić to można i nic się nie stanie), olejki roślinne... I niestety nieszczęsne konserwanty ale bez nich \"to se ne da\". Aromaty są tylko w niektórych chusteczkach. Mi położna nakazała stosować przegotowaną wodę tylko do mycia pipki i buziaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka24 to myszka83
mojemu małemu odpowiadają dzidziuś albo bobini powiedział ci? czy chodzi akurat o te bo sa najtansze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×