Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sorki za nadmierne uzywanie slowa "tasma" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
przejechalam prostownica po tych tasmach i troche zmoczylam woda zrobilam odzywka aale i tak to nic nie daje.. caly czas sie swieca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Marsylianna - spinki mam w rozmiarze S, widać trochę tą taśme na której włosy są doczepione. Teraz umyłam głowe, wysuszyłam na okrągłej szczotce żeby zwiększyć objętość i mam puszyste włosy i taśm nie widać:) Ale jak jutro już troche mi włosy oklapną to pewnie znów będa widoczne... Monisia0420 - wysłałam Ci fotki:) Jakbyś chciała jeszcze więcej to napisz. Ja wpłacałam na tamtej aukcji w poniedziałek i równo za tydzień w poniedziałek mi doszły. Tylko że ja wpłacałam kase na poczcie, a tam wiadomo że z 2 dni idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina2222....jaki kolor wybrałaś na tej aukcji? I jaka farba farbujesz włoski? Ja też mam dośc jasny blond ale trudno mi dobrac odpowiedni kolor z aukcji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Wybrałam kolor 22, a włosy farbuje farbą Schwarzkopf Palette, kolor to G8 wanilia. Ale moje naturalne są ciut ciemniejsze od klipów... Cięzko tak przed monitorem dobrać odpowiedni kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia0420
Możesz mi jeszcze wysłać jak je nosisz:) No ja zobaczę jak z kasa wyjdę i zapewne zamówię:) Bo chodziło mi o długie:) Rzeczywiście nie sa gęste ale rzadsze widziałam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Oki, wyśle Ci jak je nosze ale jutro, bo dzis mnie nie bedzie cały dzień. Miłego dnia i pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysia Lilia
A jaką wagę mają wasze zestawy?? Mój dziś już przyszedł ale jeszcze nie wiem jak wyglądają bo jestem w pracy. Ten który zamówiłam ma 60g .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz////jak te wloski twoje???zyja?????a jakie masz zamiar kupic potem????a wogole zjasnial ci w nich kolor w tych klipach??bo widze ze moej ciutke zjasnialy od noszenia an sloncu pewno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Włosy zyja i maja sie calkiem dobrze;D przyplyw gotowki planuje dopiero w polowie wrzesnia takze mysle,ze wtedy pokusze sie o nowe i pewnie od tej samej Pani, znowu falowane.. tylko tym razem nie popelnie tego samego bledu i nie wyprostuje wsyzstkich. Polowe zostawie falowana - by moc je ubierac kiedy wlosow nie wyprostuje. Powiem ci ze kolor mi zjasnial strasznie.. ale wlosy naturlane chyba rozwniez dlatego cieszy mnie to :) a Ty jak tam? ubierasz czesto clipy? Ty masz je naturalne czy wlanisee syntetyki bo tyle cztam tych opinii ,ze juz mi sie mieszaja wsyztskie pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja mam naturalne,drogie byly niestety ,ale tansze od swoich 1 ktore kiedys kupilam i byly do dupy,,bo tez kupilam naturalne a one strasznieee smierdzialy i sie zrobily okropne,,a te nowe (juz nie takie nowe bo mam je okolo 8 miesiecy)sa super,ale oszczedzam je,juz nie nosze codziennie,kolorek zjasniall mi w nich tylko,a pozatym super sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
olivka jak z twoimi klipami kombinujesz cos?????a wogole na co krecilas te loczki widzialam na twojej fotce i tam masz fotke chyba z wesela i masz takie sliczne loczki,wogole tobie klipy nie potrzebne,ladne masz swoje wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
jasne, podaj tylko maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
aa sorry:P już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Madziklol : Dziekuje Ci ;) A te loczki bylam robic u fryzjera najpierw chcialam jakas fryzurke ze spieciem ale jednak zdecydowalam sie na loki:D Fryzjerka na lokowke mi robila ;) Cala noc sie ladnie trzymaly.Ale pierwsze wrazenie to szok byl ze taka szopa a pozniej nieco opadly i bylo ok ;) ale i tak te moje wloski cienkie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
a co do clipow to zamoczylam je przejechalam odzywka i tez troche prostownica przejechalam i nic nadal sa takie same:D;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wiesz co a jakbys dala troche na swoje wlosy silk od niego wlosy sie swieca troszke,kiedys tez gdzies wyczytaalam ze jak sie da ciut maki na wlosy to zmatowieja,a tak to juz nie wiem,,no te loczki super naprawde,ladnie ci w nich,tez bym takie chciala,ale samemu chyba cizko zrobic nie,no i boje sie ze lokowka niszczy jak sie za czesto robi nia oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;) Ja tez palnuje zamowic wloski;) myslalam o tych wloskach od uzytkownika K8accesorize http://allegro.pl/item690062895_naturalne_wlosy_clip_in_50cm_waga_120gramow_8_tasm.html drogie ale pisalam juz do uzytkownikow ktorzy je zamawiali i są b. zadowolenie;) czy ktoras z Was je miala;)? Co onich sądzicie;) Pozdrawiam;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
ja bym je kupila opalone ciałko ;D mialam inne, troszke drozsze/ . i wlasnie probuje znalezc nowe takie tyle, ze ciut tansze, ale sie po prostu boje, ze nie trafie.. ale po komentarzach tej Pani mozna sadzcic, ze wlosy sa naprawde ok.. jesli sie na nie zdecydujesz to prosze napisz tutaj czy jetes zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba je dzis zmaowie;) tylko czekam na meila bo wyslalam do tej Pani z zapytanaiami i jeszcze nie dopisala :( ejnochodz-widzialam wlasnie na poprzedniej stronce ze zamawialas drozsze;) ale ja nie mam juz tyle pieniazkow, a ponad 250 zl z przesylka to tez duzo;/ ale wole dac wiecej i miec dobre! mi w sumie glownie chodzi o zageszczenie wlsokow niz przelduzenie,bo z tą gestoscia to u mnie cienko :) swoje mam do pasa :) Podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
do pasa:D/?? gratulacje:D zawsze o takich marzylam..a ile takie zapuszczalas? i czym je pielegnowalas?:) ..ja zawsze mam za ramiona.. naparwde o nie dbam, a one jak na zlosc stoja w miejscu:( . chcialabym kiedys miec takie by nie musiec kombinowac z klipami by jakos zlaczyc swoje z nimi. Gestosc to moj drugi cel. bo rowniez nie mam ich za wiele, zwlaszcza kiedy je wyprostuje. a nie boisz sie, ze klipy beda za krotkie? . ja rowniez wychodze z takiego zalozenia jak Ty..:) w koncu wlosy to nasza wizytowka.. nie chce miec miec na glowie jakichs tanich, bo chyba czulabym sie niekomfortowo.. a czy wasze otoczenie wie o tym, ze nosicie klipy? ..albo ktos zauwazyl , ze macie doczepiane? ja nawet nie chce myslec co by bylo gdyby ktos mi wyrwal jakies pasmo przypadkiem .. zwlaszcza ze jestem ze starsznie malego miasteczka.. a to ma swoje uroki;/:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
u mnie prawie nikt nie wie,raz w szkole jedna kolezanka jak przyszlam poprostu mnie przytulila i za glowe zlapala i mowie oooo co to no i wyszlo,moja kol co wie jak szla raz ze mna mowi wez ta tasme inaczej wepni bo widac,ale ja mieszka teraz za granica wiec tu ludzie inaczej na to patrza,bo widze np sasiadke idzie w krotkich do ucha a widze ja pozniej i idzie w dlugich do pasa,to wszyscy cuda sobie robia,wiec ja tez mam gdzies czy ktos zauwazy czy nie,ale na ogol ludzie mowia oo jakie masz ladne wlosyy :)a ja sobie mysle szkoda ze nie widzisz jakie mam naprawde ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a ostatnio bylam w pl i mowie mojej przyjaciolce ze mam wlosy na clip to sie oburzyla ze fuuu jak moge ze oszalalam itd,,,wiec hmmmm,a reszcie nie mowie :) no wlasnie moje woski tez stoja w miejscu ciagle sa do ramion i stoja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacyjka
Opalone Ciałko te włsoki są super , gęste , naturalne i ułożone łuską w dół. Drogie ale warto je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam do pasa;) Tylko mam cienki włos,po wymodelowaniu są ładne,ale potem \"klapią\" ;),dlatego mam andzieje że klipy zdadzą egzamin;)...ejnochodz-boję sie ze nie będę umiała wpiąc włosków itp,ż emi sie nie będą podobać i że wyrzucę kase w błoto:( Wczoraj je zamówiłam priorytetem za pobraniem,ale Pani nic mi jeszcze nie odpisala:(...Mam nadzieje że nie zapomni wysłać :D. Ja o klipach, że zamawiam powiedziałam przyjaciółce to mi mówi,że jestem po***ana :D, no ale ona ma ładne gęste :D...i chłopakowi,to nic nie mowil,tylko jak wczoraj chcioalam zamowc z jego konta -bo ja nie mam, to sie pyta po co mi to itp :D, ale zamówiłam w końcu :). Kiedys zamowilam włoski czarne na asmie z silikonem ,myslalam,że doszyje klipy i nie bylo sznas,za tasme 50cm i szer. 20cm dalam rok temu 180zł :/,ale wlos i gartunek rewelacja...ale klipow nie da sie nawet naszyc bo \"wyję\",nosilam je czasem do kucyka bo naszylam takie gumeczki i jakos to wyglądalo,ale ja chce nosic rozpuszczone włoski!!:)...Ja do moich włosków używam na końcówki serum z AVONU-jest super,nie widac ze koncowki są rozdwojone, lakieru i pianki tez z AVONU z serii tych czerwonych-one są chyba dodające objętości;) + czasem jakas odzywaka bez splukiwania i ze splukiwaniem...mi też powoli rosną,niby są długie ale chcialabym gęstsze-i ninawidze fryzjerow,ile razy ja takie ładne wlosy mialam,chcialam 5cm obciąc i mialam po ramie:/...od długości troszke za ramię zapuszczam 2 lata :)tylko tak jak mówie są cienkie:/ Jak dojdą wloski zrobie fotki i wrzuce;) akacyjka-dzięki,mam nadzieje że wloski będa ok ,bo troszke sie boje :(, i Pani nic nie odpisala :(, a to moje 1 kupno z allegro, wiec sie nie znam :) (z chlopaka konta) Buziii :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akacyjko a Ty miałaś te włoski :) ??? Ja sie na nie skusilam bo są drogie to mysle ze powinny byc ok :)...i pisze ,że najgęstsze i 120 gramow waza,a inne tak około 100...ale napisac tez tylko tak mogą ,żeby skusic :( Pozdraiwam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacyjka
taz, Toje dłuższe , te mojej koleżanki mają 45 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×