Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość aś.
a ja poza jedna kapiela w lenorze nie wlozylam niestety serca w ich pielegnacje.. ale trzymaja sie i to calkiem przyzwoicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
tam mialo byc ejnochodz, pomylilo mi sie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no wlasnie ja sie boje ich myc itd,,,,moze sprobuje za jakis czas,skoro waszym wlosom sie nic nie dzieje ;p dawajcie jakoes foty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaa
hej dziewczyny :) ja juz rok nosze swoje clip ony i zauważłam,że ostatnio boli mnie i swędzi głowa w miejscach,w których je przypinam.czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mam moje clipy chyba jakos miesiac i nosze je prawie codziennie i tez zaczela mnie swedziec skora glowy i porobily mi sie takie male bąble cos jak pryszcz :( bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
mam to samo niestety,jak sciagne klipy boli i swedzi mnie czesto w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Mnie nie boli, ale też swędzi:/ Nie wiem, czy mam bąble, zobacze jak je zdejme. Ale swędzi momentami jak cholera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja juz codziennie nie nosze,bo naprawde mnie swedzi okropnie ztym ,,probowalam swoje wczoraj koka zwinac myslalam ze sie fajnie zakreca a tymczasem okropnie sie na bok tylko wywinely:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia09
hey ;* bardzo chciałam przedłożyć włosy u fryzjera... az wreszcie u mnie w pracy jedna dziewczyna miała clip iny i stwierdzam ze jest to genialne wyjście ;) przeczytałam prawie cale wasze forum. i ogólnie w internecie na ten temat duuuzo czytałam w piątek chce sobie zamowic clip iny ;D i zastanawiam się nad dwójką sprzedawców z allegro którzy występują na tym forum... a mianowicie http://allegro.pl/item690062895_naturalne_wlosy_clip_in_50cm_waga_120gramow_8_tasm.html lub http://allegro.pl/item700656519_hitwangli_wlosy_naturalne_clip_in_8tasm_aa_jakosc.html jak myślicie u którego zamówić ?? cenowo wychodzi na to samo... tylko ze ja nigdy nie kupowałam nic na allegro i dopiero specjalnie konto zakładam... i dlatego nie bardzo wiem na którego sprzedawce się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Ja bym kupiła u tego pierwszego sprzedawcy - K8accesorize. Ale tylko ze względu na to, że włosy są troszkę dłuższe, i że jest rozpisane ile dana taśma ma cm. Bo u tego drugiego nie pisze chyba, a tak ogólnie to wygląda na to że obaj sprzedawcy mają bardzo dobrej jakości włosy - widać to po komentarzach od kupujących. Jak już kupisz i dojdą to napisz czy jesteś zadowolona i wyślij jakieś foto:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia09
u tego pierwszego sprzedawcy to chyba własnei Opalone Ciałko zamawiała... no rzeczywiscie ten drgi na allegro nie podal dlugosci pasm ale na ichj stronce http://www.chichairextensions.com/ sa podane... Znalazłam jeszcze jednego sprzedawce ktory mnie zainteresowal http://allegro.pl/item699116374_100_naturalne_wlosy_clip_in_100_gram_8_tasm.html i sama juz nie weim na co sei zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia09
no i jeżeli chodzi o tego trzeciego sprzedawce to mogę odebrać osobiście bo jest z mojego miasta... uważam to za duży plus bo zanim kupie to obejrze i dopasuje kolor... co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowlama jakies 2 tygodnie temu od K8accesorize i jestem meeega zadowolona, wlosy piekne s ai geste , duzo ich jest jak na naturalne :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
na co krecicie wasze klipy???i czym potem utrwalacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Ja jak chce mieć fale, to robie sobie na noc ciasny warkocz, potem rano ich nie czesze grzebieniem, tylko palcami i daje jedwab żeby nie były suche i sie błyszczały :) Na lokówke jeszcze nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wlasnie ja na lokowke tez sie boje,wogole schowalam ja do szafy bo boje sie ze po niej zniszcza sie i moje i clipy,ale postanowilam ze kupie walki i sprobuje na nie,a z tym warkoczem tez moze sprobuje,a spalas w klipach????nie przeszkadzaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaasasa
A wiecie moze co zrobic, zeby wlosy clip in staly sie bardziej matowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia09
juz jutro odbieram moje clip iny ;) zdecydowałam się na tego trzeciego sprzedawce ktory jest z Łodzi ;) jak tylko przypnę włosy to zrobię sobie zdjęcia w i bez i wam wystawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Ja zawsze śpie w klipach:) Nie czuje wogóle spinek, rano też nie są zsunięte ani nic.. Tylko trzeba na noc je spinać w kucyka, albo warkocza, bo rozpuszczone by sie przez noc strasznie poplątały... I tak wpinam klipy co mycie, a wy co spanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
karolina a myjesz klipy tez razem ze swoimi????naprawde nie odczuwasz ich???a z iloma tasmami spisz??????na jakiej stronce pamietasz moze dawalas foty???a dalabys moze jakas fote jak one ci sie ukladaja po tym warkoczu co???pozdrawiam goracooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Tak, do mycia ściągam. Tylko i wyłącznie do mycia :) Śpie z 5-ma taśmami, 3 szerokie z tyłu i 2 krótkie po bokach. Foty moich klipów są na stronie 23. Jutro wkleje jak wyglądaja rano, po rozplątaniu warkocza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ok karolina to czekam na fotki,wlasnie zastanawialam sie jak to jest w nich spac,moze kiedys tez sprobuje,a jak tasmy ci sluza???no moje tez niestety wypadaja czesto jak czesze:( narazie jeszcze nie dalam im zadnejj odzywki a mam je dlugooo,ale boje sie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
karolina moja wlosy bez klipow sa podobne do twoich ,tyle ze kolor inny,nie wiem ale mi sie takie siano robi na koncach robie tym jedwabiem ale jakos nie wiem sama,,okropne sa moje wlosyyyy:( czekam na foty z tymi falami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Sorki, ale wrzuce jutro wieczorem, bo dziś rano nie zdążyłam foty zrobić bo spieszyłam sie do pracy, a teraz już sie troche rozprostowały... Ja też mam siano szczególnie na końcach, ale zauważyłam że jak umyje klipy i dam duuużo odżywki na nie, to są lepsze na pare dni. Spróbuj je umyć, tylko pamiętaj, dużo odżywki.. Napewno będzie poprawa :) Zaśnij dziś w klipach, sama zobaczysz czy będzie Ci wygodnie itp:) A jak mi służa klipy hm.. napewno nie sa juz tak ładne jak na tej fotce co dałam na stronie 23.. są bardziej suche, sianowate no i troche rzadsze bo też wypadaja... Dlatego musze dawac duzo odzywki po umyciu i jedwabiu na suche, żeby jakoś wyglądały. A zreszta sama zobaczysz ich stan jak dodam fote jutro :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ok sprobujee,choc sie boje bo moje pierwsze klipy co kiedys mialam,dalam im duzo odzywki i potem umylam,potem zrobily sie na nich jakies dziwne falee i potem ciagle musialam dawac im odzywkii bo okropnieee suche byly,ale z koleii one tez duzo przeszly wtedy bo ja w nich wszedzie lazilam na jakas gimnastyke nawet,,a te 2 oszczedzam jak sie daaaaa ok to czekam na foty ciekawa jeestem,ale ta fota co dalas na 23 efekt super,nawet kolorek dobrze dobranyyy u mnie najgorzej jak czasem moje wlasne wlosy jakoss dziwnie sie uloza te konce tak wiwina ;/ to jak wepne klipy widac odrazu ze tu mam inne wlosy i tam:(pozatym ja swojee mam bardzzooo cienkie i mysle ze w klipach te wloski sa grubsze i dlatego najczescciej w kitce chodze:( ok to do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miala ktoras te wlosy z Mango,ktore reklamuje J.Simpson?Faktycznie nie widac ,ze sztuczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna nie miala stycznosci?Ja mam clip on,ale juz przestalam byc z nich zadowolona.Jak nosze je dlugo boli mnie glowa ,bo ciagna niemilosiernie.Z drugiej strony tez tyle trzeba ich nazaladac,zzeby bylo ok.Na poczatku bylam zajarana,ale juz mi przeszlo.Zainteresowalm sie reklama tych z mango,bo tam jest wszystko tylko raz wpinane i heja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a mozna gdzies ta reklam,e na necie zobaczyc???no ja tez widzialam na allegro kiedys one byly super bo jedne i w nich spinki a nie iles tam tasmmmm,mi tez sie nudza lekko klipy ja juz je ponad rok mam i tez mnie boli glowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
Z przykroscia musze stwierdzic , ze rezygnuje z clipów choc jeszcze kilka stron wstecz zarzekalłam sie, ze bede im wierna do konca zycia.. Jendak sama zauzwazylam ze ostatnio stan i dlugosc moich naturalnych wlosow uległ zdecydowananej przemianie i nie uzywam ich od dobrych 2 msc bodajze.. dlatego jesli ktoras bylaby zainteresowana : http://www.allegro.pl/item710930383_zestaw_clip_on_in_naturalne_02_ciemny_braz.html Stwierdzilam tez, ze chyba kupie sobie peruke:P :D ale bede jej uzywala tylko na imprezy.. bo nie chce niszczyc swoich wlasnych naturalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×