Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość akacyjka
Tzn Twoje dłuższe miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
kuzwaaaaaaaa tyle napisalam, ze rece mnie bola i blad wyskoczyl... ;/ pozniej cos napisze bo mnie wlanise szlag trafia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysia Lilia
Mam już te włoski od Esterki, zapłaciłam za nie z przesyłką 110 zł chciałam zaoszczędzić. Są raczej naturalne na końcówkach są chyba nawet cebulki włosa (tak mi się wydaje), bardzo rzadkie, jest 6 taśm i jak rozpuszczone mam to swoje mam do ramion i takie kłaki za łopatki mi wystają. Myśle że dla kogoś z rzadszymi włoskami byłyby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
czyli juz wiaodmo czym sie roznia naturalne za 100 kilka zł , a naturalne od 200 w gore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akacyjko galeria ejst zastrzezona , wiec nie moge obejrzec zdjecia :( szkoda :( Dostalam wlasnie meila ze Pani dzis juz je wyslala, bardzo mila obsluga, zobaczymy jakie wloski :( boje sie ze tez beda rzadkie :/, no ale trzeba w zyciu ryzykowac, jak je ty;ko dostane to napisz e tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
dobra ochlonelam wiec pisze raz jeszcze :) hehe no czuje ze wiekszosc mowila by wlansie to co Twoja przyjaciolka.. :D a potem dodali by to co powiedziala przyjaciolka 'opalonemu cialkowi:D takze na jedno wychodzi.. wole to trzymac dla siebie bo i tak juz wsyzscy wiedza, ze mam pieknie naje* w glowie jesli chodzi o temat wlosow:) poza tym w mojej miescinie pewnie nie liczne osoby wiedza co to jets clip on dlatego po co komus komplikowac zycie.. na poczatku jak je ubralam, po kilku miesiach chodzenia w kitce, jedna osoba sie spytala czy nie przedluzalam wlosow.. ale to wsyztsko. wtedy jeszcze mialam chlopaka i on tez mnie czasem glaskal po glowie i nie wiem jakim cudem ich nie czul, ale pozniej na szczescie sie to rozsypalo i Ciesze sie teraz ze mu o tym nie powiedzialam. :) opalone ciałko mi sie wydaje, ze bedziesz zadowolona:D w sumie to ta moja pani ma wlosy za 249 ale 0 zł za przesylke wiec na jedno wychodzi, dlatego epwnie jak bede kupowac to kupie ejdnak u tej swojej, ale trzymam kciuki za Twoje wloski mam nadzieje, ze sie nie zawiedziesz:) i wrzuc jakies fotki jak juz bedziesz je miala bo jestem ciekawa jak cholera:D a co do pielegnacji to wlansie musze sie zaiopatrzec w serum bo sie skonczylo a jest swietne ,a tych czerwonych nie uzywalam , ale moze tez sobie kupie. w ogole od polowy gimnazjum zaobserwowalam ze wsyztskie moje oszczednosci wydaje na wlosy;/ a obecnie ide na studia. dobrze, ze chociaz jestem zapalona lumpeksiara bo mam w czym chodzic. ok, bo sie rozpisalam jak zwykle, pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
a ja pamietam jakie akacyjka miala zdjecia:D i bardzo ladnie to wygladalo :D ale faktycznie teraz sie juz nie da wejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez szlak trafi !!! tez sie rozpislaam i bład przedtem wyskoczyl !!!! Lumpexiara :D ?? To tak jak ja :D-uwielbiam je :P Tez mam studia ale ja teraz 3 rok od pazdziernika,i w roku nauki nie mam na nic czasu, dlategot eraz je zamawiam :D...może będe jako tako wyglądac :P juz sie nie moge doczekac paczki, ale bede bala sie jej otworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
o jezuuu ja tez kupe kasy na wlosy trace,,szampony kupuje po 8 euro,odzywki i ijakies tabletki,ja juz studia mam za soba,a teraz pracuje sobie,ale moj chlopak jak widzi co ja mam za kosmetyki to zawrotu glowy dostaje,,a najlepsze jest to ze ja uzywam wszystko super a swoje wlosy mam slabe i nie3 a 2 na krzyz,,wiec oszalalalm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikol, a jakie tabletki na włosy bierzesz ?? ja tez biorę ;) wlasnie zapomnialam wczesniej napisac :) ja zazywam belis :). A tez nosisz klipsiki :) ? Pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no belissa tez mialam i wiesz co one sa tanie i niezle,a wczesniej mialam jakies oenobiol pond 60zl ale nic nie daly:( tak nosze klipsy juz ponad rok,wczesniej mialam ciemneee bardzo preawie czarne,sama szylam tasmy ehhh co ja przezylam z tym,kupe kasy dalam za wlosy a zrobily sie okropne :(,potem zmienilam kolor na braz,wiec wlosy musialam nowe kupic,i o wiele tansze kupilam i lepsze niz te 1,,,, kocham clipy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) j od miesiaca narazie beliss żrem :D. Ale nie widze poprawy :D, wychodza mi bardzo wlsoy :) Teraz bedzie moja 1 przygoda z klipami, wczesnoje dopinalam tylko do kucyka ale nie na klipie tylko taka swoja metoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
wiesz co mi tez bardzo wypadaja,teraz juz mniej kupilam sobie taki szampon w rozowej butelce mr honing sie nazywa,i po 1 miesiacu widze poprawe,firmy schartzkopf czy jak to sie tam pisze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina2222....dziękuję za fotki:* Cały czas myślę nad ich kupnem, trochę mi sie rzadkie wydaja, ja do tego tez za duzo na głowie nie mam:( Tak dużo ich na allegro jest, ze aż trudno się zdecydować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
Hej Otrzymałam dziś taśmę włosków i spinki. I mam do Was prośbę. Możecie mi napisać ile macie taśm, jakie długości i jak zszyte(pojedynczo, podwójnie, potrójnie?) Muszę je pociąć i nie wiem jak będzie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no ja swoje tez szylam sama,wpierw zrobilam je pojedynczo ale byly za cienkie,wiec ja mam jedna szyta podwojnie i 1 potrojnie,jak je utniesz mozesz lekko zapalniczka podpalic koncowke zeby dalej sie nie prolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
Czyli nosisz tylko dwie taśmy tak? A jaka jest ich szerokość mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menorca
Hej Marta ja od dluzszego czasu nosze wloski typu clips on sa znakomite,kupilam w Londynie 100% naturalne ,wiec zeby dobrze podzielic wloski musisz zaczac najlepiej od tylu glowy,odziel pierwsza warstwe wlosow i dopasuj mniej wiecej sobie pierwszy pasek wlosow od ucha do ucha,kolejny oddzielasz wloski szerszy pasek nieco powyzej uszu znowu ,czyli juz mamy dwa paski wlosow i na koncu bardzo waskie 2 paski z przodu glowy tzn.jenden z lewej strony drugi z prawej i gotowe;))pozdrawiam mam nadzieje,ze sie przydalo acha polecam wszystkim noszacym te wloski najlepiej przed przyszyciem klipsow brac tasme podwojnie a nie pojedynczo bo wloski wtedy sa zbyt rzadkie a jak zrobicie podwojnie to wyjdzie to o co nam konkretnie chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
Dziękuję za informacje :) :) jak znajdę chwilkę to biorę się za szycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menorca
a tak wogole to pamietam,ze kiedys wpisywalam na www.youtube.pl how to do clips on i wyskoczyly mi filmiki w jaki sposob mozna to zrobic moze tam tez cos znajdziesz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
Dzięki popatrze sobie, swoją drogą mogła by użyć ciemniejszej nici ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
to fakt,z t nicia to przesada,,jak idzie szycie?>???Zaczelas juz???powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
Nie nie jeszcze nie muszę znaleźć wolną chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dzis włoski i jestem zachwycona !!! jest ich duzo ,100% natralne i kolor mam dobrany idealnie!!! Polecam gorąco !!! Jutro wrzuce fotki jak znajde czas :) bo teraz zbieram sie na impreze z moimi nowymi klipami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
hehe:D no i widzisz, mowilam:D wysylaj fotki jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz a ty jak z twoimi wloskami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
sprzedalam na szczescie:D , a w moich starcyh nie chdozilam opstatnio bo nawet nie mialam gdzie zabardzo. ale juz czuje po sobie, ze kupie nowe bo ja je troche podcielam, a teraz bym juz chciala miec takie zupelnie dlugie.. nie obcinalabym tylko ubieralabym laczac te stare z nowymi:D Za tydzien bede miala pieniazki i juz szukam.. dlatego chcialabym zobaczyc jak te wlosy opalonego ciałka wygladaja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a czemu chcesz nowe???tych nie dalo sie odratowac???czy sie znudzily hehe,ja tez mysle o nowych mimo ze moje sa dobre ,odwala uz mi chyba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
no mi tez wlasnie:P sa dobre:P ale chce nowe i oboecuje sobie, ze bedzie to ostatnie szlaenstwo z mojej strony.. :P ta ta.. :) a Ty tez planujesz takie drogie? czy tak po prostu zeby sobie polepszyc humor:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×