Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klipsiara666

METODA CLIP ON....PLUSY I MINUSY

Polecane posty

Gość madziklol
no niestety razej kupie drogie;p ale nie wiem po co ,,,,,, ale ja kocham clipy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
gorzej z kupnem,znaczy zeby tam pojsc,bo troszke daleko mam ten skklep,a najgorsze ze w nim pracuje chyba 5 facetow,a i jak tam wejdziesz zaraz kazdy podchodzi i pyta czy w czyms pomoc itd,,,a mi wtedy wstyd,bo tam maja rozne odzywki itd no i wlosy ;p,,ale swoje 2 tam kupowalam,ale nic trza sie kiedys wybrac,ale nie wiem kiedy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
ty a jakie wy tam macie ceny tych wloskow porownywalne jak na allegro? bo ja tylko na allegro kupuje,a i tak mi glupio czasem, i tez kocham klipy:D nieraz sobei zakladam jak nawet niegdzie nie wychodze i przegladam sie jak glupia w lusterku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
jezuuu ja to samo,nieraz je wkladam jak nigdzie nie wylaze i tez sie przegladam boszzz,,no kosztuja od 80 euro za prawdziwe,a sztuczne nie wiem nigdy nie patrzylam,ale musze popatrzec se kiedys tez bo ponoc coraz lepsze juz robia ;p,drozsze niz na allegro,ja tez teraz patrze jakies,moze i tam trafie bo nic chce mi sie isc do tego sklepu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
wow ceny nie z tej ziemi ;o ja w sztucznych nie znajde koloru, tak to bym kupila, ale widze, ze oni na allegro z brazow to tylko maja takie wpadajace w czern.. dlatego zostaja mi naturalne. Ty no faktycznie 5 facetow to az podejrzane:P poza tym nigdy nie spotkalam sie z facetem w sklepie kosmteycznym, a co dopiero z piecioma ! ;ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no ja tez bylam w szooku jak poszlam tam 1 razzz,,ale u nas to tak jest,glupiooo,no wlasnie z tych sztucznych same ciemne sa na alle,ale widzialam raz u kol ,kupila sztuczne a piekne byly wogole jak prawdziweee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a pomyslec ze jakis czas temu myslalam ze o rajuu jakie te aktorki czy piosenkarki maja cudne wlosy,jak to mozliwe i dlugie i geste,,,a potem dowiedzialalm sie ze maja albo clipy albo doczepione ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu normalnie wrzucic fotek,zaraz lece do pracy bede kolo 22 ...jak tylko znajde czas to wrzuce na pewno ,ale jestem do dzis nimi podjarana,i mam bzika ze sie zniszczą :/ WARIATKĄ jestem :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
o ladne te co wyslalas:D tylko ze klipsy sa czarne niby ich nie widac, ale wolalabym zeby wszystko sie jaos zlewalo, a co myslisz o takich tasmach bez klipsów http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=696473107 tez mnie to ciagnie, bo wloski tez sie wydaja bardzo ladne, a przyszyc klipsy to nie problem. ja dostalam olsnienia we wrzesniu tamtgeo roku:ooo bylam w takim szoku, ze w ogole cos takiego isnieteje;p ale zakochalam sie od pierwszego weejrzenia. Wiem, ze nigdy nie zrezygnuje z klipsów ani nie zdradze ich z innymi metodami, ktore wydaja mi sie bezsensu,a do tego niszcza wlosy;/ pamietam od razu zaczelam zbierac pieniazki i los chcial ze zakup mi sie trafil bardzo udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wiecie co tak codziennie czytam co piszecie i codziennie bardziej sie na te wloski napalam. narazie nie mam jak ich zamowic bo za granica jestem ale jak wroce do pl to od razu zamawiam. Ja tak samo zawsze w telewizorze u tych piosenkarek widzialam piekne dlllugie i zdrowe wlosy mowie no nie, jak one to robia, a pol roku temu moja fryzjerka mnie uswiadomila ze cos takiego jak clip in istnieje. szczerze mowiac to sie troche zawiodlam bo myslalam ze to jest nieosiagalne a tu kurcze na allegro sobie takie cacko mozna zamowic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
Hej dziewczyny.. Ja moze odejde troche od tematu clipow.. Ale wiem,ze tutaj dosyc sporo Was zagląda i ze na tym topiku sa dosyc rozsadne odpowiedzi itd wiec spytam.. Tymbardziej,ze sa tutaj dzieczyny ,ktore mam bzika na punkcie swoich wloskow;) A wiec mam blond wlosy bardzo jasne i chcialabym sprobowac przefarbowac na jakis odcien brązu.. ALE CHCIALABYM TO ZROBIC SZAMPONETKA CZYLI TA ZMYWALNA FARBA ktora przy myciu wloskow sie zmywa. Czy myslicie ze ten kolor wyszedlby i czy to by sie zmylo?????? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochdoz
ja robilam 3 razy szamponetka wlosy i 3 razy na inna ilosc trwalosci, nigdy farba prawdziwa bo bylo mi szkoda i powiem Ci, ze efekty sa bardzo ladne.U mnie sprawdzil sie tylko 6-8 myc bo faktycznie po tylu razach sie zmyl. 2-3 mycia zmyl sie po pierwszym.. ;o a ten chyba na 20 kilka utrzymywal sie prawie 3msc.. wiec zalezy na jak dlugo chcesz miec te wloski, kolor sie zmywa za kazdym razem troszke, nie wiem czy tak samo jest jak uzywa sie normalnej farby, ale ja polecam:) gdyby nie to , ze w kazdym innym od naturalnego odcieniu bylo mi tragicznie to dalej bym uzywala. :) Madzik a moze kupimy sobie na spolke co:P? my chyba mamy podobne odcnienie.. a 8 pasm to dla mnie za duzo.. mi spokojnie wystarczy 4..;> co o tym myslisz:P? zawsze to ponad stowka w kieszeni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ejnochodz ,no ladne te wloski co pokazujesz musze kurde pomyslec,tylko ze ja znow nie chce ich szyc ja juz moje 2 szylam i powiedzialam sobie teraz NIGDY wiecj szycia,bo dul wypaa przy tym i wogole meczarnie przezylam,ale pomysle wiesz,a jakie ty bys chciala jaki kolorek????? a co do farbowania szamponetka,bo ja tez jestem naturalna blondynka,a robie na braz,a 1 raz tez sprobowalam szamponetka ktora miala byc na 10 myc chyba,a u mnie to trzymala sie hmmm z pol roku naprawde,olivka masz ladny kolorek nie szkoda ci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
mi by ten przed ostatni jak juz pasowal,ale one maja jakies dziwne blond pasma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8olivka8
No wlasnie jak pofarbuje i nie zejdzie to bylabym bardzo wkurzona dlatego tak sie wypytuje... bo jak to nie schodzi to ja nie chce robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnochodz
mi tez by pasowal najbardziej ten przed ostatni on bylby idealny, ale wlasnie pytalam jednej z lasek ktora kupowala u tej Pani wlsoki i mowila ze jakies 'dziadostwo' ;/ a moze bysmy kupily u tej mojej Pani,( o ile oczywiscie sie zdecydoujesz:D) ja w sumie na poczatku bylam przkeonana, ze chce falowane, ale w sumie moglabym sie poswiecic.. poaptrz tutaj http://www.chichairextensions.com/ tam wejdz we wlosy naturalne i Zestaw FULL HEAD Clip-in 2# (45cm) HUMAN HAIR oczywiscie zaplacilybysmy na allegro bez przesylki czyli jakeis 125 zł na glowe:) tylko chcialm CI dokladnie ten kolor pokazac bo na allegro jest on malo widoczny, a z tego co mialam w rece to byl bardzo podobny do tego przed ostatniego tyle ze bez tych blond refleksów :) jak chcesz to mozemy wyslac PAnbi zdjecie oni sie tam znaja i powiedza jaki kolor bedzie najlepszy, ale raczej mysle ze mamy podobne odcienie :) pomysl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ok pomysle przez weekend i powiem,,,,,bo tez zastanawiam sie czy sie na ciemniejszy braz nie farbnac,bo narazie mam jasny,w niektorych miejscah tez i ciemny ,,musze pomyslec ,,a ty masz fale lekkie>>>???lurde to lepiej by ci bylo fale kupic bo tak pewno musisz swoje prostowac co???mi czasem tez sie lekko faluja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka uwazaj ne te niby zmywalne farby-odradzam- zwlaszcza palette ;/ mialam takie same wlosy jak Ty i przefarbowalam na kolor,ktory mial sie zmyc po 24 myciach( mam do tej pory, czyli jakis ponad rok) zeby wrocic z powrotem do blond przeszlam 3 serie pasemek plus ostre obcinanie wlosow a nastepnie cieniowanie,ktore mialo zatrzec granice pomiedzy jasnymi a ciemnymi wlosami. naturalne wlosy blond moga byc farbowane takimi szamponetkami,ale rozjasniane-naprawde odradzam. Sama mialam kiedys piekne naprawde dlugie wlosy ktore teraz znow ,hoduje\' po calych tych eksperymentach ;) pozdereczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
ja 21 lat bylam blondynka czyli od urodzenia,zawsze mi bylo szkoda farbnac na inny kolor,pozatym tamten lubialam,a jednego dnia mowie a sprobuje szamponetka na brazik jak mi bedzie itd,no i tak minely ponad 2 lata i do dzis jestem szatynka ,brunetka tez bylam ,ale szamponetka sie zmyc nie chciala,a ze kolor mi sie dpodobal no i fajniej mi w ciemniejszych,wiec wybor byl trafny:)gorzej pozniej jak kupilam ciemny braz i wyszedl czarny prawie i sie zmyc nie chcial,musialam do fryzjera i troszke zjasnial,a teraz mam wszystkie brazy jasny,ciemny,ale znow mysle nad ciemnym brazem,bo juz mi sie ten leciutko znudzil ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam fotki moich wloskow, sa nie ulozozne ale cos widac,swoje mam taka sama dlugosc ale jesi ich duzo mniej ;) Wloski sa sliczne jestem z nich zadowolona,sama je wpinam i wygladaja super, nikt sie nawet nie orientuje :) Sami ocencie;) 👄 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1e47a7219f235c6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d56090a954bfbc9f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dd2599db4d2d990c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac,że wpięte mam tylko 5 taśm...bo mam z amala glowe na 8 :P....ale i tak bede nosic mniej gdzie 3-4 bo sa za geste az te wlsoki ;) Pozdrawiam wszystkie klipowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
opalone cialko,,,boskoooooo i jeszcze raz boskooooo,wogole nic nie widac ,kurdee,ale wiesz co ty masz fajnie bo po 1 masz bardzo ciemny i 1 kolorek na glowie i latwiej ci bylo dobrac kolor i swoje masz dlugie,,zazdroszcze ,,super efekttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.....
Opalone ciałko - świetny efekt uzyskałaś! A ja mam do Was takie pytanko małe (taśmy czekają na uszycie ale mam napięty grafik i czasu brak ;) ). Taśmy są mi potrzebne głównie na wesele, na które idę w sierpniu. I zakręciłam jedną małą tasiemkę na papiloty, wyszedł piękny skręt. I nie wiecie czy mogę użyć jakiegoś środka do utrwalenia tych taśm? Czy może ze względu na to że są sztuczne (ale prawie jak ludzkie, mięciuteńkie, lekko matowe) nie powinny się łatwo rozprostować? I jak myślicie, swoje mam mocno wycieniowane, niby przy prostych włosach nie widać taśm (wpinałam jedną do tej pory dla zagęszczenia) to czy włosach kręconych tych taśm nie będzie widać? Ale namieszałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta...ja tez wlasnie chetnie bym sie dowiedziala bo tez nieraz bym sobie chcila wloski pokrecic :) nio ja mam czarne wiec bylo mi latwiej, a teraz po kupnie ejszcze sie farblam na cieny braz wiec nic nie widac, jestem zadowolona aczkolwiek bede zakaldac mniej tasn bo wtedy z głowy mam kopułe tyle mam wlosow :) hehe :) Pozdrawiam :) lece do pracki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2222
Noo Opalone Ciałko rzeczywiście efekt super :) Nic a nic nie widac że doczepiane :) Ja mam swoje klipy moze z 2 tygodnie, a są już w o wiele gorszym stanie:/ Tzn tak jak były gładkie na początku, proste, nie plątały sie.. tak teraz non stop kołtuny, ciężko je rozczesać a jak rozczesuję to bardzo dużo ich wypada, wogóle są jakieś takie suche:/ Nie wiem czy to wina mojej złej pielęgnacji, czy to może nie są naturalne tylko syntetyki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
no moje sa nturalne a po jakims czasie zrobily sie lekko suche opalone cialko a dasz jakas fotke bez klipow???jestm ciekawa jak wygladaja twe wloski bez i po,a propos tych lokow tez chce pokrecic ale nie wiem czym potem utrwalic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziklol
a blisko masz prace???zdarzylas ;p pozdrowkaaa a dziewczyny dajecie na te klipy jakies serum i odzywki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollina2222
Ja swoje myje szamponem z Pantene do włosów suchych zmieszanym z naftą kosmetyczną... Żeby bardziej nawilżało:) Potem odżywka Nivea wygładzająca z jakimiś tam proteinami. Schną same, i są potem takie mięciutkie i pachnące.. nie plączą sie i wogóle są prawie jak nowe :) Myje je raz na tydzień. A tak na co dzień to jedwab i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×