Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolakos

poród JAstrzębie Zdrój czy Wodzisław?

Polecane posty

Gość gość
Podbijam temat wodzisławskiej porodówki jakieś nowe opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 4mc to moja pierwsza ciaza mam zamiar rodzic w Wodzislawiu wiem ze pracuja tam dobrzy lekarze. W tamtym roku rodzily tam moje znajome i bratowa ktore zlego slowa nie mogly powiedzieć ich mężowie mogli by caly czas przy swoich kobietach na noc mogly oddac dzidziusia na oddzial noworodkowy polizne byly mile pomocne i zaangażowanie w swoja prace. Sale sa duże czyste w prawdzie łazienki sa na korytarzu ale jezeli mam miec dobra i mila opieke medyczna to nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam szpitala w Jastrzębiu.Moje zdanie na temat szpitala jest negatywna.Gdyż do szpitala trafiłam w 37 tyg.ciąży sączącymi się wodami trafiłam rano a o 22:50 odeszly mi wody pielęgniarki odrazu przyszły miała przyjsc lekarz.Lekarz pojawił się po 2godz.Zostalam zbadana i tyle.Po 6 godz.meczarni polozna dopiero sprawdzila czy mam rozmawrcie okazało się że na 2 cm.Niezaznaczylam ze zle znosilam ciążę bolało mnie biodro.Pielegniarka sprawdzila ze jeszcze poród niezaczol się.Leżałam sobie na porodówce czując ze dziecko pcha sie na swiat ale nie mam rozwarcia męczyli mnie dalej potem poprosiłam aby mu zrobili cesarkę to nie chcieli.Potem wielką lachę zrobili urodziłam córeczkę.Potem dowiedziałam sie ze byla owinienta pępowiną o pępek moglo zle się skończyć.Skórę miała bardzo suchą.Ten szpital to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Z
Tylko i wyłącznie Jastrzębie. Wyśmienity czysty szpital i personel najlepszy w regionie. Dużo lekarzy z Rydułtów pracuje w Jastrzębiu. Mieszkamy w Rybniku i moja żona zdecydowała się na Jastrzębie i nie żałujemy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Jastrzębia i rodziłam w Żorach. Byłam bardzo zadowolona z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o informację kobiet które w ostatnim czasie rodziły w Jastrzębiu. Jak wyglądają warunki? Czy był tam w ostatnim czasie remont czy wygląd za czasów PRL? Ilu osobowe są sale? oraz czy podają ZZO na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie odradzam Wodzisław. Najgorszy dzień w mojim życiu a miał być najpiękniejszym.lekarze do bani jedynie położne okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie odradzam Wodzisław. Najgorszy dzień w mojim życiu a miał być najpiękniejszym.lekarze do bani jedynie położne okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asj

Wodzisław jak dla mnie to relikt komuny. Brud, smród i ubóstwo... wszystko stare, zniszczone , łazienki pozostawiają wiele do życzenia. Lekarze naburmuszeni, zachowują się jakby byli tam bogami. Strasza pacjentki i na sile chca zatrzymac na obserwacji. Jastrzębski szpital i pracujacy w nim lekarze przy tym wodzislawskim to prywatna klinika o najwyższym standardzie. Położne to anioły, a opieka naprawdę jest fantastyczna. Jeśli miałabym wybierać to Wodzisław omijam szerokim łukiem.  Nic dziwnego, ze oddział ginekologiczny w Jastrzębiu pęka w szwach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×