Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po 20 latach małżeństwa

ustaliliśmy cennik. za stosunek 100, za obciąg 150, za obciag z polykiem 200

Polecane posty

bo jo yntelygentny jezdem skóńczyłem ctery szkoły ale jeno dwie klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X_X_X
cennik powinien wyglądać tak ;) pieszczenie i przytulanie - 20 zł lekki romantyczny masaż stóp - 30 zł zdecydowany masaż erotyczny - 40 zł krótki stosunek z wytryskiem do środka - 80 zł - PROMOCJA długi stosunek z wytryskiem do środka - 120 zł długi stosunek z wytryskiem na ciało - 200 zł francuz bez połyku - 200 zł francuz z połykiem - 250 zł sado maso + anal - 400 zł mocne sado maso + francuz z połykiem 500 zł - PROMOCJA mocne sm + 2x francuz + bicie ! + kopanie 1500 zł - 2000 zł zrobisz wszystko co powiem - 100 zł na minutę - NOWOŚĆ CO POWIECIE NA TEN CENNIK - Stać was ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey znowu nie przeczytalam promocje sa........ :D:D:D to moze oferta specjalna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można by dla stałego klienta jakieś zniżki... pakiet lojalnościowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co płacić? nie lepi pierdyknuć łbem zeny ze dwa razy ło róg łozka a potem to za darmo brać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjejjjjjjjjjjjjj
a ja też wprowadze ten cennik !!!! ale jaja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cennik jest ok, ale zastanawia mnie to, że ona nie ma zupelnie potrzeb seksualnych po 20 latach mażenstwa.W moim wypadku ustaliłbym cennik w druga stronę i wyszło by to na zero Ja mam podobny staż do twojego i moja żona po tygodniu przerwy ostro zabiera sie za penisa i domaga się orgazmu. Cos chyba zawaliłeś z żona że ona nie ma potrzeb.... i do tego niepracująca (praca obiniża u kobiet libido)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X_X_X
może przesłać katalog ? :) żona miała by jasno określone i wycenione czynności :) jak chcecie to możemy złożyć temat i wpisywać ceny ;) potem kobieta siądzie przy kompie i będzie wybierać "opcje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjejjjjjjjjjjjjj
kobieta na smykałke do interesów a facet nie jest skąpy !!!! wiecej takich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjejjjjjjjjjjjjj
dodzie tylko atrakcyjnoSć nie spada a i tak ją Radzio zrobił !!!!! hihihihi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że taki cennik może być całkiem nizłym pomysłem by wpowadzić jakąś nowość do sypialni ale to by musiało być śmieszne a dla nich jest to formalność ale jak sobie pomyślę że za te 100zł można już sobie coś kupić.... to aż się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazojta z tym cennikim bo w burdelu tani :classic_cool: rynek konkurencyjny a moze i jakie dopłaty z uni na to bedo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjejjjjjjjjjjjjj
nie ma jak swoja i pewna !!!! za marke sie płaci !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona to chyba lepiej wie po tylu latach co mąż lubi no i zawsze jest pod ręką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjejjjjjjjjjjjjj
same plusy a cennik dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko do czego to doprowadzi chyba do bankructwa :) drogi ten cennik 3 razy w tyg po 100zl to 300 300 razy 4 = 1.200zł a to i tak mało za taką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X_X_X
zapomniałem wspomnieć o tzw " KATEGORIA 10 " bo jest 10 kategorii ta pierwsza to prawie gwałt a ostatnia to lekki subtelny sex :) KATEGORIA 10 zawiera pieszczoty i masaże w cenach 2 - 20 zł ( coś dla oszczędnych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie została odnaleziona recepta na udany zwiazek ......czy to znaczy ze wszystko da sie kupic ??????????????? Rolnik tynie ściemniaj żeś taki ckliwy z ta szkapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjejjjjjjjjjjjjj
my tylko robimy a nie płacimy !!!to sie opłaca !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×