Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candywoman

Hula Hop - po jakim czasie widoczne efekty?

Polecane posty

Gość candywoman

Zwracam się do dziewczyn, które maja "kontakt" z kółkiem. Po jakim czasie regularnego, codziennego kręcenia zauwazyłscie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma hila hop od 4 dni. kręcę na nim godzinę dziennie, czuję że już po tygodniu będzie coś niecoś widać, mnie się wydaje że już działa, ale to pewnie złudzenie. aha i dodatkowo kupiłam sobie serum wyszczuplające brzuch MIRACULUM, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
po godzinie dziennie? a co robisz w trakcie? bo ja krece po 30 min ale tak sie strasznie nudze w trakcie ze mi sie nie chce:) telewizji niestety nie poogladam:) a jakie masz kolko? bo moje ma srednice tyle 75 i niczym go nie obciazam, wiec nie wiem czy spodziewac sie efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kręcę, tak co drugi dzień po godzince, ale od kilku dni dopiero więc o efektach niewiele mogę powiedzieć niestety. Zastanawia mnie natomiast spalanie kalorii podczas kręcenia. Nigdzie nie moge znaleźć choćby w przybliżeniu ile by to mogło być. Może ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o23fewc
u mnie po tygodniu juz 2 cm mniej;] i brzuch taki fajniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
wczoraj opuściłam kręcenie, zabrakło mi czasu:( ale po dwóch dniach bolą mnie plecy, na dole, nad pośladkami wy tez tak miałyście czy ja robie coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kręcę od dwóch tygodni po 30 min - oglądam przy tym tv albo czytam książkę, \'na sucho\' naprawdę można umrzeć z nudów. Póki co straciłam 3 cm w talii i 2 w biodrach. Mnie dla odmiany zawsze boli dolna część kręgosłupa a po hula hop właśnie przechodzi, rozgrzewa się. Może za bardzo skręcasz ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt nie wie... No nic. Powiedzcie mi może w takim razie ile cm średnicy mają wasze kółka? Moje ma chyba 80, ale były też większe i teraz zastanawiam się czy nie lepiej było wziąć to większe właśnie żeby lepsze efekty były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
moje ma raptem 75 cm średnicy, największe w sklepie szukam większego ale nigdzie nie ma i nie wiem własnie co zrobic z tymi plecami bardzo bolą, a ciała nie skręcam, delikatnie się kiwam podczas kręcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to nie są nerki przypadkiem? Może się przeziębiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
tez o tym pomyślałam ale to na pewno nie nerki dziś już mnie plecy nie bolą ale wczoraj nie mogłam sie ruszyć nie wiem co sie dzieje chce kręcic ale nie chce sobie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... A z kręgosłupem nie miałaś nigdy problemów? W końcu takie kręcenie to dla niego intensywna praca więc w sumie ma prawo się odzywać jeśli coś jest nie tak. Albo może to po prostu nadwyrężone mięśnie dają o sobie znać, jeśli tak to powinno z czasem minąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka//
dziewczyny a jakie macie hula hop bo tez chciałam sobie kupić ale nie wiem gdzie szukać zazwyczaj szukam po marketach ale nie wszędzie mają a jak już mają to takie zwykle plastikowe cz takie będzie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
ja tez mam hula hop o srednicy 75 cm i za cholere nie umiem nim krecic :O moze za male? czy po prostu musze sie wiecej przylozyc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj w sklepach z zabawkam
czasem też są w tzw sklepach "papierniczych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_1901
Hej! Ja kręce hula-hop około półtora tygodnia.. moje ma dość duża średnicę i jest dodatkowo obciążone.. efekty są już widoczne, bo jak się uczyłam kręcić to poświęcałam jakies 3-4 h dziennie.... jedynym problem jest to że z jedej strony talii zrobiło mi się wieksze wcięcie niż z drugiej i wydaje mi sie że jest to skutektego, iż kręcę kółkiem w jedną stronę... dziś troszkę pokręciłam w drugą stronę ale kiepsko mi szło... może ktoś mi coś doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjbnjyhu
moje hula hoop ma 98 cm i waży 1,20 kg. jest twarde, ale bez żadnych kulek i innych cudów. kręcę od roku ale nieregularnie i nie jestem na żadnej diecie wiec trudno powiedizeć, jakie są efekty.no źle nie est, wiec są ;0 bo kręcę czasami tak, że codziennie albo 5-6 razy tygodniowo po 30-40 minut przez dwa tygodnie, a potem tydzień/dwa stoi w kacie .... a tu chodzi o regularność REGULARNOŚĆ i uważam, że minimum 20-30 minut jedno podejście. 10 minut, 15 -to za mało. jedynie taka rozgrzewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 199069
Jest tu ktoś jeszcze? Ja krece od 1,5 tygodnia i jak na razie -3 cm w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej średnicy najlepiej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 344

a musi być ten hula hop obciążony?

bo nie mam skąd sobie wziąść cięższego i mam tylko taki lekki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×