Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Monis też się ciesze że jest ktoś z Poznania:) A w jakiej dzielniny mieszkasz ? Bo ja koło areny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mata78 z tego co mi wiadomo to do szkoły rodzenia, chyba po 30 tygodniu ciąży można się zapisać. Ja mam zamiar też się zapisać zobaczymy :) izulka81 ja też niestety nie będe chodziła z mężem bo on nie da rady. Poza tym u mnie to trochę zamotane z miejscem gdzie będe rodzić, ale w innym niż obecnie mieszkam. Przy porodzie będzie moja mama i to może właśnie z nią będe chodzić :) Moniś-27, zobaczymy, bo ty możesz się rozpakować już w lipcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i umówiłam się w końcu na to USG nt, mam je 22 stycznia o 12 :) Nawet nie wiedziałam, pani w rejestracji powiedziała, że trwa ono około 50 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - własnie dzisiaj dowiedzialm sie ze u mnie w szpitalu szkola rodzenia jest za darmo trwa 8 tyg (2 razy w tyg zajecia) i zapisy sa od 28 tyg ciązy. Ale podobno w roznych szpitalach rozne sa obyczaje. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wściekła jestem! Normalnie zaraz komuś krzywdę zrobię!!! Przed chwilą skończyłam rozmowę z dawno niewidzianym kolegą na gg, tak mnie wkurzył, że najchętniej przeszłabym przez monitor i go zamordowała. On: co będzie 29 marca???? Ja: To data mojego ślubu. On: hehe!!!!!! jasne!! a ja już po jestem miesiąc Ja: Nie wierzysz, to nie wierz, ale zawsze możesz iść na górę zapytać się Agi czy to prawda (moja kuzynka) On: tego roku w marcu?? Ja: tak...dokładnie 29 marca 2008 roku o godzinie 18 On: a co ty?? oszalałaś??!! Ja: nie...jak najbardziej ze mną wszystko w porządku On: chcesz sie chajtać w wieku 21 lat.. ja bym miał wątpliwości.... Ja: po pierwsze w wieku 20 lat, a nie w 21, po drugie ja nie mam żadnych wątpliwości, bo kocham, a po trzecie to... On: ???? Ja: chce żeby moje dziecko miało pełną rodzinę... On: :) nie uwierze chyba!! poważnie??!!!!!!!!!! Ja: jak będę miała brzuszek to ci zdjęcie przysle On: to w którym jesteś miesiącu?? Ja: 2 On: Aaaaa...andrzejki!! Wszystko jasne!!! a ochajtała byś sie z nim gdyby nie to dziecko???? Kasia (8-01-2008 18:44) tak...ale mieliśmy zamiar dopiero za 2 lata On: no to ładnie!! nie wiem czy mam ci współczuć, czy gratulować...???? Jakim prawem jakiś kretyn będzie nazywał mnie idiotką tylko dlatego, że chce być z mężczyzną, którego kocham?? Co z tego, że mam 20 lat? Ale najbardziej wkurzyło mnie stwierdzenie o andrzejkach... Jasna sugestia, że moje dziecko zostało zrobione po pijaku i w stanie nieświadomości... Jakim prawem ktoś wogóle śmiał tak pomyśleć?? Kocham to maleństwo całym sercem i za nic na świecie nie cofnęła bym czasu! Ale przetłumacz to takiemu baranowi, któremu tylko imprezy w głowie i nie ma pojęcia o niczym innym. Już to widzę w jaki sposób by się zachował gdyby to jego dziewczyna była w ciąży... Sprawił mi niesamowitą przykrość i teraz już wiem, że nie zasługuje wogóle na moje zainteresowanie. Może trochę przesadzam, ale poprostu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a taki typ chce mi współczuć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te moje zwierzenia, ale poprostu musiałam się gdzieś wygadać, bo normalnie aż mnie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nowe -przyszłe mamusie!!! Małolepsza--->a my nie znamy się z innego topiku na kafe?Chodzi mi np. o staranki... Kate---->nie przejmuj się jakimś imbecylem/Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy.Dziękuj że na takiego nie trafiłaś.Ale wierzę że miałaś nerwa i jakby to był kontakt realny a nie na gg to byś mu buźkę obiła. Ja dopiero przywlekłam się z pracy.Zawsze mam gorący okres od 1-10 każdego miesiąca i nie mam wtedy czasu dosłownie na nic.A tu jak zwykle oprócz pracy pranie,sprzątanie,gotowanie,dzieci... Moja mała ma we wtorek bal karnawałowy i byłyśmy dzisiaj wybrzć strój w wypożyczalni.Tym razem zdecydowała się na pszczółkę,bo pewnie jak co roku wszystkie dziewczynki będą królewnami a ona lubi być oryginalna. Piszcie co słychać bo ja nieraz nie mam czasu pisać ale za to zawsze chętnie czytam.Termin prawdopodobnie zmienił mi się na koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nowe -przyszłe mamusie!!! Małolepsza--->a my nie znamy się z innego topiku na kafe?Chodzi mi np. o staranki... Kate---->nie przejmuj się jakimś imbecylem/Szkoda czasu na zawracanie sobie głowy.Dziękuj że na takiego nie trafiłaś.Ale wierzę że miałaś nerwa i jakby to był kontakt realny a nie na gg to byś mu buźkę obiła. Ja dopiero przywlekłam się z pracy.Zawsze mam gorący okres od 1-10 każdego miesiąca i nie mam wtedy czasu dosłownie na nic.A tu jak zwykle oprócz pracy pranie,sprzątanie,gotowanie,dzieci... Moja mała ma we wtorek bal karnawałowy i byłyśmy dzisiaj wybrzć strój w wypożyczalni.Tym razem zdecydowała się na pszczółkę,bo pewnie jak co roku wszystkie dziewczynki będą królewnami a ona lubi być oryginalna. Piszcie co słychać bo ja nieraz nie mam czasu pisać ale za to zawsze chętnie czytam.Termin prawdopodobnie zmienił mi się na koniec lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona ma po mnie to ,że nie lubi standardów i masówy.Choćby był najpiękniejszy strój księżniczki to i tak wolałaby co innego.Pozdrawiam.Dzieci to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata78
Dla mnie każdy dzień jest śpiący! Ostatnio jak nie było szefowej w pracy to tak mnie znurzył komputer,że przydrzemałam na 10 min, dobre nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam na szczęście tylko niektóre dni śpiące.Tępo w mojej pracy bywa niekiedy naprawdę straszliwe.Ale koło 15 trochę odsapnę bo wtedy mi w pracy odpuszcza a 26 stycznia w pierwszy tydzień ferii jadę z rodzinką na tydzień do Bukowiny Tatrzańskiej, ponieważ w wakacje raczej już nigdzie się nie wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmelina kochana to trwa tak długo, bo sprawdzają dosłownie wszystko wszystko dzieciaczkowi. Bardzo dokładnie, ale z tego co czytałam to jest już przez brzuch. Jeszcze się wszystkiego dowiem to napiszę. Katee ludzie zawsze będą gadać. Trudno trzeba olać. Ty wiesz swoje i to jest najważniejsze. Nic się nie przejmuj. I nie denerwuj się dla maleństwa. A ten chłopak, no widać ma bardzo wąskie pojęcie na temat wszystkiego. Nie lubie ludzi dla których wszystko jest albo białe albo czarne. Głowa do góry nic się nie przejmuj. MNie też dzisiaj wkurzyli strasznie, ale może to przemilczę. Już się lubemy wyżaliłam :D Karusia, a dlaczego termin się zmienił :) Dla córci pszczółka ekstra sprawa. Ja mam nadzieję, że moje dzieciątko też nie będzie podążać owczym pędem :) W sumie może będzie miało to po nas :) Karusia, wogóle dzisiaj dzień jest fatalny. Ja też spałabym dzisiaj cały dzień, do tego podły nastrój. Chyba biometr niekorzystny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie przyszłe mamuśki :) taki mam kolejny dzień senny że ledwo siedze ale nie chce sie kłaść bo rano znowu bede nie przytomna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka ja się prześpię godzinkę dwie po południu, jak wracam. I jestem jak nowo narodzona, a potem idę spać około 22-23 i śpię do rana :) W miarę funkcjonuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe też czasem drzemne się po poludniu. teraz mam dużo czasu bo moja gin dała mi od razu zwolnienie. Strasznie się czasem nudze. Jutro jade do moich dziewczyn do pracy w odwiedzinki, już nie moge sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EE no to się rozerwiesz trochę :) Ja muszę jeszcze dzisiaj posiedzieć nad pracą a tak mi się nie chce, że szok. Wogóle nie wiem jak wy dziewczyny, ale mam tak ogromne problemy ze skupieniem się i zebraniem myśli, że nie jestem w stanie praktycznie nic robić. Ciąża mi się chyba na łeb rzuciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czas mi chociaż zleci :) Ale ja też tak mam wiesz jest jakaś rozkojarzona i zamyślona. Troche żałuje że nie chodze do pracy bo czas by mi szybcjej leciał ale strasznie sie ciesze że wkońcu nam sie udało i będziemy mieć dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla nowych dziewczyn fajnie ze jest juz nas tyle, ale jestem umeczona te dojazdy pociagiem mnie wykoncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaaa
Dzieńdoberek :) Jak się spało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Karusia_____a owszem znamy sie z topiku u Justynki, mojego macierzystego❤️ podczutuje jak sie czujecie:) no i widze,ze bede jedna z najstraszych mam:P milego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.........2 7.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11.................26.08.08 monis____❤️, wpadnij na staraczki jak znajdziesz chwilke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta...wstałam dziś o 6 i poczłapałam na uczelnie, o mało co w autobusie nie usnęłam. Na dodatek pokłóciłam się z narzeczonym, ostatnio strasznie nerwowa się zrobiłam. Z koncentracją też u mnie marnie, a jak na złość sesja na uczelni mi się zbliża i muszę przysiąść do książek. Niewiem jak dam radę. Przygotowanie do ślubu, te wszystkie nauki przedmałżeńskie, bieganie za suknią, zaproszeniami itd, egzaminy, lekarz...normalnie na samą myśl o tym wszystkim słabo mi się robi. Rozleniwiłam się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czasami Was podczytuje, musze zmienic date porodu bo wyszlo ze 20.08 :) Katee nie przejmuj sie \"kolega\" ja za maz wyszlam dokladnie 8 dni po 20-tych urodzinach a w planach mielismy slub rok pozniej, ale ciaza przyspieszyla, u nas nikt sie nie \"dziwowal\" wkoncu prawie 5 lat chodzenia.... :) jak Wam ciaza mija? ja kolejne usg mam dopiero 6.02 :-o widze ze najpozniej zWas buzka i trzymajcie sie, czasami tu zajrze, czesciej udzielam sie na wresniowkach, bo mysalalam ze o ten termin bardziej zahacze a wyszlo inaczej :-P NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 konwalia9.......28.......Dublin............30.10........ ......06.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.........2 7.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza-------------->no to widzę że wreszcie się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja bym sie na twoim miejscu wiekiem nie przejmowała!!!!!!!!!!!Ważne jest że osiągnęłaś swój cel.Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! Dzisiaj miałam znowu wariacki dzień w pracy ale co zrobić...Mam ochotę na chwilkę drżemki ale nie wiem jak to będzie bo mam masę roboty a i dziećmi muszę się chwilę zająć a przynajmniej z nimi pogadać.Cieszę się że jutro wolna sobota i pojutrze niedziela bo sobie trochę dychnę i będę miała czas dla wszystkich.Bywają dni że się w ogóle z mężem nie widzimy.Ja przychodzę a jego już nie ma bo idzie na nockę do pracy a jak wraca to ja wychodzę.I tak przez tydzień.Więc w sumie tylko weekendy mamy dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny poczytywalam was czasami ale sie nie udzielalam, Mam rowniez termin na sierpien, 15 dokladnie. Moja ciaza przebiega bez mdlosci i wymiotow jak do tej pory. Mialam drobne mdlosci w 6-7 tyg i juz mi na szczescie minely :) Pozdrawiam wszystkie i zycze spokojnej ciazy waze juz 2kg wiecej, a jak jest u Was z waga? a nie wydaje mi sie, zebym jadla wiecej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×