Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

moje sny bywają czasami tak rzeczywiste, że jak się obudzę to przez chwilę zastanawiam się czy to aby nie zdarzyło się naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo, mówię, budzę się jak dziecko spłakana. Poza tym ja zawsze miałam koszmry, w sytuacjach, ze coś się działo, organizm dawał znać i każdej nocy coś mi sie śniło. I to właśnie jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jakieś przeciwskazania co do ilości wykonywanych badań usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! musze przyznać ze ja tez mam koszmary. Oczko wiesz co mnie też strasznie bolą plecy nie moge znaleść sobie miejscia jak sie kłade przez co nie wysypiam sie :( a to prawda że jak brzuch swędzi to znaczy że sie skóra rozciąga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
:) hej laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimelka
a dzisiaj dobrze. zaczelam reagowac na zapachy. caly dzien dzisiaj jem. spedzilam troszke czasu na powietrzu. umylam nawet sobie autko:) wczoaraj sie troszke zedenerwowalam i od razu to odczulam. dzidzia chyba tez. ale juz ok. a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dobrze. nie mam nudności :) dobrze się czuje a w czwartek ide do lekarza i mam nadzieje ze wszytko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki takie koszmary w ciazy to raczej norma, kazda z Nas chyba ma, mnie tez nie omijaja, chociaz dzisiaj mialam dosc mily sen, snilo mi sie, ze jestem w kosmosie:P nasz psycha troche wariuje, ale to wszytko wroci do normy, KOSZMARY___typowy objaw ciazy:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze sie przyznać że co do gotowania - jestem kucharzem więc to mój zawód :-) i nie straszne mi kluski czy kieszeń szefa :P hehehe ale teraz nie pracuję w swoiem zawodzie !! na L-4 nadal jestem a potem zabierają mi L-4 i ani L-4 ani macierzyńskiego Ale damy rade :-) a co do snów - no mi ostatnio sie przyznam ale sie pieprzyło ..... nie pamiętam ale coś w rodzaju horroru . Ale już nie pamiętam - a mężusiowi mojemu nasza córeczka sie śniła - a szczerze jeszcze nie wiemy co za płeć ma nasza kryszunka w brzuszku :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
friszes tabelken :p :p :p NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków......18.10..........25.07/02.08.2008 BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............10.08.2008 cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 Katee...........20.........Radom............9.11...............16.08.200(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 2o.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11...... ....26-31.08.08 kotkaaaa......25......Wawa....20.11....blizniaki3jaczki ..27.08.2008r Avinion..........29.......Kraków..........26.10......... .....02.08.2008 Sylwik2630......26.......Den..Haag.......27.11.......... .....??? dwie_kreseczki..24.....Gorzów Wlkp....20.11...............24.08.2008 Aniunia00.........24.......Tarnów...........17.11....... ......24.08.08 ewcia73...........34.......Wrocław..........17.11....... ......24.08.2008 mata78............29........Łapy.............21.11...... ........28.08.2008 ngLka.............26.........???.................22.11.. ...........29.08.208 anula28...........28.......Wałbrzych...........8.11..... ......15.08.2008 izagiersz..........29......Sochaczew...........13.11.... ......19.08.2008 Neluś82...........25........Poznań............???....... .........23.08.2008 izulka81.........27........Łódź..........20.11.......... .........27.08.2008 malolepsza......33.......kuj-pom..........20.11......... ........26.08.08 kala82...........25.......Poznań...........????......... ...........9.08.08 esab.............25.......Września............17.11..... .........29.08.08 Szylusia.........28........Gdańsk.............19.11..... .........26.08.2008 eudaiomonia___22____Górny Śląsk_____18.11.07______25.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zdałam piątkowy egzamin którego się tak bałam. Dzisiaj miałam kolejny. I potem miałm mieć wpisy i od 12 stałam do 16 na uczelni, bo sie człowiek nie pojawił. Grrrrr. No ale nic. Zmęczona jestem jak diabli, więc zaraz kładę sie spać. Chcę sobie kupić pas ciążowy, czy któraś z was taki miała, lub planuje zakupić. Mam mnóstwo koszulek, ale wszystkie już odsłaniają brzuszek. Ahaaa w czwartek o 19 mam wizytę u ginka, zobaczymy co mi ciekawego tym razem powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokoko a pamiętasz jak gadałyśmy na topiku śluby i wesela :p heheheh ja pamiętam przemiła z ciebie babka :) pozdrawiam a pasa narazie nie kupuję bo szukam spodni z gumą bo w moje sie nie mieszcze ........ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eudaimonia zabij mnie ale nie pamiętam, a o czym gadałyśmy? Daj spokój ja to im więcej brzucha mam tym mniej szarych komórek. Bez kitu. Ja spodnie już posiadam dwie pary i jadą własnie do mnie kolejne, bo teściowa dba i mi kupiła :D A ja pasa, bo dzisiaj sie zwyłam że nie mam się w co ubrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć oczko :) czarny jest ekstra i mi się podoba jeszcze ten biało-czarny kurcze fajne są może ja sobie też kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie do tych dwustronnych jak się kupi dwa to dostaje się śliwkowy gratis. A te jednostronne to mi się ten w czarno białe kwiaty podoba. Z dwustronnych to myślałam czarny, brązowy, khaki i jeszcze jaki? Hiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic będe wieczorem zamawiać bo na tych dwustronnych aukcja kończy się dzisiaj za niecałe 4 godziny. A teraz lecę spać bo padam na twarz. Kolejna nieprzespana-przepłakana noc za mną. (koszmary mnie zamęczą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Sierpnióweczki!!Chciałam Wam serdecznie pogratulować i życzyć dużo zdrówka i radości z odmiennego stanu!!🌼Ja też miałam być ubiegłoroczną sierpniówką ale mój maluszek poczekał kilka dni i jestem wrześniówką 2007 :) Eudaimonia jeżeli możesz odezwij się do mnie na mój mail (pod nickiem), mam Ci coś do przekazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalijko już napisałam :-) Ciekawa jestem o co chodzi :p pewnie coś przeskrobałam :p :p a oczko myśmy gadały o sukniach ślubnych jak dobrze pamiętam - zawsze mnie broniłaś jak nawet uparłam się że będę miała czerwoną suknię :p ale miałam inny nick - chyba czekaj ..... migusiowa chyba :p Pozdro ach no i mnie sie ten podoba pas ciążowy :-) http://www.allegro.pl/item301319058_pas_ciazowy_rozmiar_uniwersalny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zaś tak cicho ?? spacerujecie :-) albo jesteście w pracy ? Własnie może napiszecie czym sie zajmujecie jakie macie zawody a w jakiej branży pracujecie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Sorki,ze sie troszku nie odzywalam ale jakos czytam a nie chce mi sie pisac,lenia zlapałam ostatnio:P:P U mnie bez zmian czyli ciagnaca szyjka,pobolewanie podbrzusza,bolące cycki,wzdecia,no i brak snu i wieczne zmeczenie. Nic poza tym nie przeczepiło sie do mnie,wiec chyba dobrze:D:D Od 21-ego jestesm juz w pracy...ciazko jest bo spac mi sie chce caly czas przez te nocki nieprzespane ,ale jakos chce postarac sie wytrzymac do konca lutego a potem pojde sobie na zwolnienie:D:D:D AAAAA dziewczyny wywaliło mi bebcon,mialam kilka dni pod rzad wzdecia wie cone mi bebcon powiekszały,wzdecia zniknęły na dwa dni a bebcon został,wygladam jak baba w 4-5 miesiacu!! postaram sie wrzucic fotke jutro w domu,bo mam na tel.a tu kabla nie mam,mowie wam szok!!!Musialam kupic juz sobie portki ciazowe z guma,no ale to tez przez to,ze mam poglebiona lordoze to ona tez wypycha bardziej mi bodzio do przodu,ale fajnie:D:D:choc zdziwiona jestem,ze tak szybko,ale zaczynam sie przyzwyczajac,ze juz jest:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe. Eudaimonia, coś sobie przypominam. :D Zamówiłam te pasy :D Biały z zielonym i brązowy z czarnym a gratis dostane śliwkowy :D. Hehehe mam nadzieję, ze będzie spoko. Co do zajęć to ja jestem studentką i pracuję sobie dodatkowo przez komputer :) Teraz kończę sesje, w piątek ostatni egzamin i w końcu mam ferię. Jadę załatwić sobie w końcu nowy dowód osobisty :D hehee tyle od ślubu a ja mam dalej stary :). No ale teraz to już nie będzie problemu :). Zostawię niestety mojego męża w domu na tydzień samego. Mam nadzieję, że sobie poradzi. Ja muszę popracować nad pracą magisterską :). Zobaczymy jak mi pójdzie. Myślę, że będzie owocny tydzień w czytelni :). Ja brzuchola mam ogromnego. Wczoraj wysyłaliśmy zdjęcia teściowej, bo nie wierzyła jak mówiliśmy, ze mam taki bębenek :D. Ale się zdziwiła :D Hehehehe. Ale mówiłam już, moja mama też mówiła, ze w 3 miesiącu już się w nic nie mieściła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wam powiem co mi sie dzisiaj śniło. Mówiłam wam już, że od początku mam przeczucie, że będzie córa :D A dzisiaj mi się śniło, że miałam robione USG i lekarz nam pokazywał takiego małego hihihih :D I że będzie syn. Chyba się za bardzo sugeruję tym co mówią mi ludzie, wszyscy dookoła mówią, ze będzie chłopak. Powiem wam, ze już się nie mogę doczekać :D A najbardziej to się kopniaków nie mogę doczekać, chociaż domyślam się, ze będe ich miała jeszcze dośc :). Jutro wizyta, znów mnie lekki stres ogarnia, jak tam moja mała kuleczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej okokoko ty jutro a ja w piatek tez juz nie moge sie doczekac i tym razem to spisalam sobie pytanka na kartce tak zeby nie zapomniec to moja druga wizyta :) apetyt powoli wrocila chociaz jeszcze tak nie do konca, cos mi w gardle od rana stoi bleeee nie lubie tego uczucia ale mam nadzieje ze w 2 trym juz bedzie normalnie co do spodni to mam tylko jedne ale sa super hm i ciagle w nich chodze -- musze sie zmusic w koncu na zakupy a i majteczki musze kupic bo wczoraj wieczorem to tak mnie uciskaly ze spalam bez hihi buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×