Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ojj nie zauważyłam. Kochana idź najlepiej do salonu i zapytaj. Wiem, że nie można oczyszczać twatrzu ultradzwiękami, mikrodermabrazja, też wychodzi z gruy. Ale wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące upiększające są jak najbardziej pożądane i korzystne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oczko za podowiedz jutro w salonie dokladnie sie dopytam one powinny to chyba najlepiej wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 najlepiej będzie jak pójdziesz i się zapytasz przecież w salonie muszą wiedzieć takie rzeczy :) ulżyło mi że ze swoim problemem nie jestem sama :) A ja wróciłam do domu i muszę przyznać że nie jest tak ciepło jak myślałam :( i na dodatek dopiero w poniedziałek idę do dentysty :( muszę coś wymyśleć jutro do jedzonka dobrego jak mężuś wróci :) Może macie jakieś propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co lubicie tradycyjna polską kuchnię , czy może jagnięcina np., albo coś z włoskiej kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny tak zrobie, jutro na wstepie popytam co wolno a czego unikac u mnie tez niezaciekawa pogoda,szaro wietrznie i do tego zimno Izulka doskonale cie rozumiem bo na przyjazd mojego meza tez zawsze szaleje z gotowaniem, zazwyczaj gotuje cos co on bardzo lubi. Napisz jaka wy kuchnie lubicie to moze zdolamy vos ci podpowiedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najlepiej sprawdzają się: polędwiczki wieprzowe, szaszłyki z jagnięciny, zrazy, lasagne, risotto i rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) izulka81 - ja ci napisze tak ( i nie rób sie czerwona bo to akurat normalne ;) o czym piszesz ) : ja miałam komplikacje - ciąża z poronieniem i te sprawy ... krwawiłam miesiąc nie robiliśmy tego ale teraz jak byłam u gina zapytałam wprost czy są jakieś przeciwskazania na to a ona że nie że możemy śmiało działać i nic sie mu nie stanie , dodała że jeśli po stosunku bolało by w dolnej części brzucha to należy sie wstrzymywać ! I ostatnio tzn prezedostatnio super nic nie bolało a ja ostatnio sie kochaliśmy - to masakra po skończonym sexiku zaczło mnie tak boleć że sie popłakałam i mąz powiedziała że nie wie co w takiej sytuacji zrobić i powiedział że nie musimy tego robić ... że jakoś sie wstrzymamy ewentualnie że jakieś piesczoty zamiast sexu . No a w sumie mój mąz powiedział ostatnio pomimo że bylismy razem u mojej gin że on sie troszke boi że zrobi mu krzywde i że on ma takie coś w psychice że ja jestem w ciąży i nosze w sobie nasze dziecko . Ale po ostatnim chyba juz zrezygnujemy bo bolało a ona powiedziała że jak boli po stosunku lepiej nie stosunkować sie :( szkoda ale czego sie nie robi dla naszej okruszynki w brzuszku :-) No i okokokoko ja mam bardzo podobnie .... z tym sexikiem ... echh :( U MNIE SŁONKO PIĘKNIE ŚWIECI OJEJEJEJ NIE UMIEM SIE DOCZEKAĆ WIOSNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego dzisiaj nie mam zamiaru nigdzie wychodzić...mieliśmy jechać z narzeczonym do jego rodziny, ale znowu mi się nie che...Jak ja się strasznie rozleniwiłam:-) Przepraszam za te truskawki itp, ale nic nie poradze, że już wytrzymac nie mogę... Wie ktoś może kiedy tak mniej więcej zaczyna się sezon na takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie o czym pomyslalam ze piszemy ze soba a nawet nie wiemy jak wygladamy, nie ciekawi was to? bo mnie bardzo Moze zalozymy jakas stronke na ktora powklejamy swoje fotki a zaczasem fotki naszych okraglych brzuszkow a potem naszych malenstw co wy na to????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katee już są truskawki - widziałam w tesco w pudełeczkach one są troche sztuczne i drogie ale możesz kupić mrożone i zrobić pyszny koktajl :-) ja polecam truskawkowy mój ulubiony !!!!! p.s a ja mam ochote na kalarepe :-) :-) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabanana1983 - jaką proponujesz ? jakiś blog ? ;) ja w sumie sie nie znam na zakładaniu stron itp ja znam sie na gotowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupie te mrożone, bo do czerwca raczej nie wytrzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no wlasnie tez zbyt sie na tym nie znam teraz troche zabralam sie za sprzatanie ale potem usiade i poszukam czegos no wlasnie moze jakis foto blog a co na to inne dziewczyny bo narazie jestesmy tylko we 2 :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie można by się było nad tym zastanowić. Można coś pomyśleć :D Ale ja jestem paskuda wieloryb teraz hehehe, także nie chce was straszyć. Nie no żartuję :D Chyba nie jest tak źle :D. Katee truskawki pierwsze to koniec kwietnia, wtedy też warzywka się pojawiają, ale polecam ci bo sama mam z tym problem, kupuj mrożonki są najlepsze na takie smaki :D Myślę, że będa szybko, bo zobaczcie jaką mamy pogodę :) Tyle, że wtedy jeszcze wszystko jest horrendalnie drogie :) Eudaimonia a ja ostatnio wcinałam kalarepkę, aż mi się uszy trzęsły taką miałam ochotę ;). Wogołe ja to teraz jestem fanką warzyw i owoców i nabiału w nieograniczonej ilości. Mięso może dla mnie nie istnieć, chociaż jem, żeby nie brakowało mi nic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia mi zostało 201 dni :D :P :D no ja się pytałam swojej gin to właśnie powiedziała że jeżeli nic mnie nie boli i dobrze się czuje to spokojnie możemy sie kochać i tak samo jak tobie powiedziała mi że jakby coś bolało to się wstrzymać i jej powiedzieć o tym przy najbliższej okazji. Więc tak sobie myślę że może taką niespodziankę dla mężusia przyszykuję że wiecie ubiorę się w sexi bieliznę (jak się zmieszczę :) a jak nie to skocze i coś sobie kupie :P ) wkońcu zasłużył sobie :) hmmm mój mąż jest osobą która jada wszytko :) myślałam żeby może zrobić pierogi bo oboje bardzo lubimy a muszę przyznać że robię rewelacyjne :) i czerwony barszczyk ugotuje hmmmm NIE MOGĘ SIE JUŻ DOCZEKAĆ JUTRA :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oko ja nie mam na rynku kalarep :o izulka81 - to ja już ci życze stosunkwo udanego dnia :-) :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zostało 168 dni :D Dajcie spokój jak ten czas leci. Dopiero topik zakładałam :D. A ja nie wiem, coś muszę wymyślić miłego na walentynki. Zrobię pewnie jakąś kolację dobrą :D Co do hmmm przytulanek, to nie wiem czy coś z tego będzie :D Ja jakoś nie potrafię się wyluzować :D. Zobaczymy. Pierogi robię teraz w sobotę, też uwielbiam, ,mąż też. Barszczyk też moge teraz jadać w ogromnych iliściach z ziemniaczkami i śmietanką. Mniaaaaam. A ja dzisiaj mam kapuśniaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko ale mi narobiłaś ochoty na kalarepe :) co do zdjęć to fajny pomysł chociaż nie jestem urokliwa :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w lodówce stos pomarańczy. Narzeczony dla potomka kupił, ale ja jakoś nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia nie dziękuje :P no ja barszczyk tez mogę jeść w nieskończonej ilości. A kapuśniaczek miałam we wtorek ale pojadłam :) wogóle tak na kwaśne mam ochote bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja klopsy :o teściowa ustala menu :o my płacimy tylko za czynsz ... miszkamy razem wszyscy w kupie więć nie mam wyborów :o ale co tam ... na walentynki mój już dostał 2 koszulki ( GAP i SMith's ) i bluze taką z kapturem jak chciał - zadowolony jak jasny pieron :p :p :p ja chce na walentynki nowy stanik bo w moje sie nie wciskam :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katee ja też pomarańcze nie bardzo ale mandarynki jabłka to zdecydowanie tak. A ostatnio w tesco kupiłam winogrona białego (promocja była) to ponad kilogram zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło a ja sie przejechałam na winogronach - kupiłam ostatnio fajnei wyglądały ale smak - prawie wszystkei pies zjadł - a pomarańcze lubie i mam ochote ale mam tylko mandarynki słodkie :-) i jabłka gruszkowe - lubicie takie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mandarynki, pomarańcze, grejfruty na początku ciąży wchodziły. Potem mi się odmieniło, czasem zjem, ale tak to wole jabłka, truskawki, gruszki :). także sobie wcinam a najbardziej to lubię kefir :). I barszczyk mniam, ale bym zjadła barszczu :D Eudaimonia, lipa tak, jeśli teściowa ustala menu. Ja bym się ze swoją teściową nigdy nie dogadała, żeby z nią mieszkać. Wolę sama z mężem. Grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gruszkowe jabłuszka są pyszne strasznie lubię :) a mi się te winogrona trafiły super ślicznie wyglądały i były pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja bym barszczyku też zjadła ale wstrzymam się do jutra :D no ja z moją teściową też bym nie dała rady wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×