Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Hej dziewczyny co tu taka cisza dzisiaj?? Mam do was małą prośbę bo trochę się pogubiłam wczoraj w tym wszystkim i sama już nie wiem w którym jestem tygodniu czy to 13 czy już 14?? Ostatnią miałam 9.11 więc jak to będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u mnie samopoczucie nawet niezle. postanowilam wziac sie za porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zjem śniadanie to tak szybko powiem. Później jeszcze wróce :D KURDE NO tak chodze to tego młodego faceta, nazywa się Opławski i nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona z ginekologa. A NT robi taki inny facet, ale też sympatyczny. Chodziłam już do dwóch ginów w Krk wcześniej, ale byłam strasznie niezadowolona. A tutaj wyzita szybko, można czasami nawet na ten sam dzień, w razie czego można bez problemu do niego dzownić, sympatyczny, także spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katee ja też już nic nie wiem jak w szpitalu byłam ordynator mi powiedziała że 9 tydzień a byłam 4 stycznia więc teraz by wypadało że jestem w 14 a z USG wypada że 11 - wszystko głupie i wkurza mnie to !!!!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ HEJ Wiem wiem,ze mnie troszku nie było,ale jakos nie widziałam aby ktoras to zauważyła:(:(,no ale cóż widocznie taki mój los... U mnie bez wiekszych zmian,czyli siedzę w domciu i pomału dostaje szału.W nocy ciężko mi zasypiać,staram sie zmęczyć w ciązgu dnia,ale jak zaczynam pomalutku cos robić to kończy sie to pobolewaniem w podbrzuszu,wiec pozniej musze sie polozyć!!! A ogólnie oprocz tego to wszystko ok,nie mialam i nie mam wymiotów,nie mam zachciewajek,nie mam wiekzego apetytu,wzdęcie mnie trzymają ,ale juz coraz rzadziej męcza tak porządnie!! Dzis jest termin mojej 3 @,a slyszalam,ze ten okres jest najtrudniejszy dla dzidzi,wiec nic dzis nie robię,lepiej tak niz potem miec wyrzuty sumienia.... Na nastepna wizyte mam sie zjawic 28-ego,bedzie to 14 tc i 3 dni,ale chyba nie wytrzymam i pojdę tydzień wcześniej,bo na tej wizycie bedę miala wszystko mierzone,w sensie dzidzia bedzie miala czy wszystko z nią ok:D:D Ale jak pojde tydzien wczesniej,to nie bedzie mojego męża bo wyplywa w morze ,no i ja bedę musiala i tak isc znowu za tydzien,gdyz zwolnienie mam do 28-ego :o:o Musze to sobie poukładać,bo jak nadal bede sie tak czuła,ze chodzac kila godzin,albo robiąc cos zaczyna bolec mnie brzusio to znowu czeka mnie zwolnienie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szylusia - siostro ty moja tęskniłam za tobą !!! o jej ale ci współczuje mąż wypływa w morze ;( a co on tam robi kim z zawodu jest ? Ale ci współczuje - mnie też koło 25 lutego badania m,nie czekają ale już nie umiem - normalnie nie umiem mamy ten remont - codziennie remnotujemy do późnych godzin nocnych i już nie mam sił .... nie dźwigam nic cięzkiego ale latam co chwila z szmatą i wycieram i sprzątam bo babka z nami będzie mieszkać no i mamy wspólne wejście :o roboty że o ja pierd... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek ide do lekarza więc dowiem się wszystkiego dokładnie, chyba napisze sobie listę pytań, żeby o niczym nie zapomnieć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia niezła jesteś rozgryzłaś mnie hhihihihihi ale skoro ty wiesz o co mi chodzi to co tobie po głowce chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spadaj ty :p hhehehehehheheh ale wiesz ja nie moge bo brzuszek mnie bolał ostatnio - może za mocno było :p :p :p ;) ;) ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katee lista pytań jest świetna :) sama sobie taką zrobiłam jak szłam do gina więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia kochana moja to trzeba delikatnie a tak na ostro :P hihihihahaha mam nadzieję ze mi nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie ? delikatnie to sie miesza makaron w garnku :p a żeby był ... efektownieszy to trzeba czasem czymś porządnie zatrząś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahaha ale mnie rozbawiłaś humor mi poprawiłaś hihihihhh :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my jesteśmy co nam po głowach chodzi :P no ale wiesz nie ma co się robić czerwonym zawsze można powiedzieć: "ahhh te hormony" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja ide sie rozhrmonować przy praniu i gotowaniu obiadku :p hihihihihihihihi izulka jesteś the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty też jesteś super :D ja tez się biorę za robotę! BUźKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko dzieki za info! a powiedz, w jakim on szpitalu urzeduje? ja nie robilam NT bo u mnie juz na to za pozno, robilam zwykle USG i badanie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no, z tego co się doczytałam to w uniwersyteckim, on tam ma napisane na stronie. Ale teraz następne nt będziesz mogła zrobić, ja pierwsze robiłam około 13 tygodnia a kolejne mam mieć około 20 :) Eudaimonia a nie miałaś przypadkiem nieregularnych cykli? Albo bardzo długich, to normalne, że usg wskazuje inny termin, potem one zaczynają się wyrównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Katee, eudaiomonia: tydzien ciazy wyznacza sie wg. daty ostatniej miesiaczki, wysokosci bety i wyniku usg. Sama @ nie jest miarodajana, bo wiekszosc z nas ma niereguralne cykle. A wiec gin jest niezbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, to też jest kwestia tego jak sobie liczysz, czy 13 tydzień i 3 dni jest dla ciebie 13 tyodniem, czy już 14 :D Wiem, ze to skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zapomniałam. :D Viola ja pewnie urodzę, 25, bo ostatnio już nawet wg usg wyszło mi na lipiec. Zobaczymy :D. Anabanana 1983 nie słuchaj takich bzdur o tej inicjacji, nawet kraje typu Wielka Brytania, gdzie ten średni wiek jest dużo niższy od nas nie ma takiego wieku. U nas średnio 17 lat. Oczywiście zdarzają się wyjątki, czasami mi się zdarza z takimi rozmawiać, ale to naprawdę bardzo rzadko. Normalna 13 latka nie myśli jeszcze o sexie, owszem toretycznie może i tak, ale żeby praktykować to zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlo mi do glowy w zwiazku z inicjacja: rozmawiajac wczoraj z moja mama, ktora jest nauczycielka, dowiedzialm sie, ze ma 16-letnia uczennice w 6-tym miesiacu ciazy... I nie jest to pierwszy taki przypadek.... Ale srednia wieku 13 lat? Duzo zanizone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tęż uważam, że mocno, bardzo mocno zaniżona. Owszem rozmawiam z wielona 15 latkami, które już są po swojej pierwszej inicjacji. Miałam kilka w ciąży, ale tto aż, tak często też się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swiat i tak poszedl do przodu(z malolatami). u mnie w okolicy 13-letnie dziewczyny woza sie ze starszymi panami. ciekawe dlaczego, nie? tylko czekac na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×